Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: [SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 9 miesiąc temu #21

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

marihuananasiona.pl/producenci/mr-nice-40 nie poprawiono... :silly:
...to są strain'y Medical Seeds

w Medical Seeds są Mandala Seeds :whistle:

Co za tym idzie w Mandala Seeds...inne :whistle:

Paradise Seeds też co innego :whistle:

W Reserva Privada Kosher Kush jest 2 razy, a Kandy Kush opisuje inne niż powinno zdjęcie.

"obraz niedostępny" jest nie do przyjęcia :rolling:

To tak na szybko, bo nie mam czasu :D
Ostatnio zmieniany: 8 lata 9 miesiąc temu przez Chmura.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Lutek

 
 
 

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 9 miesiąc temu #22

jointtaster napisał:
marihuananasiona.pl/producenci/mr-nice-40 nie poprawiono... :silly:
...to są strain'y Medical Seeds

w Medical Seeds są Mandala Seeds :whistle:

Co za tym idzie w Mandala Seeds...inne :whistle:

Paradise Seeds też co innego :whistle:

W Reserva Privada Kosher Kush jest 2 razy, a Kandy Kush opisuje inne niż powinno zdjęcie.

"obraz niedostępny" jest nie do przyjęcia :rolling:

To tak na szybko, bo nie mam czasu :D

Cześć,

dziękuję za wiadomość.
Będę musiał wyciągnąć konsekwencję Naszemu programiście,
a jak się nie weźmie za robotę to otrzyma to na co cały czas pracuje.
Chyba za dobry byłem dla niego. :unsure:
Jak coś jeszcze znajdziecie to smiało piszcie,
bo myślę że błędy najłatwiej znajduje się osobom z "zewnątrz".
Mam nadzieję, że wspólnymi siłami w końcu usuniemy wszelkie błędy z Naszej strony i
w miarę możliwości ją ulepszymy. Tak jak już wspominałem - jeśli zauważę, że któryś z użytkowników
wyjątkowo sporo zaangażował się w powierzone zadanie to na pewno zaproponuję ciekawy rabat, także
warto się postarać, a już widzę potencjalnych kandydatów do nagrody. Tak trzymać. B)

ekipa marihunanasiona.pl
Kontakt z Nami:
(+48) 535 100 828
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Strona: marihuananasiona.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: , Chmura

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 9 miesiąc temu #23

  •  Avatar
Tylko talon przyszykuj wariat zwyciezcy...dobrze dzialacie sie rozwijacie a bledy wszedzie sie zdazaja nie to na douczki programiste a nie to wiec niech paliczacznie moze tolku dojdzie...Pozdr :evil: :whistle:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 9 miesiąc temu #24

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

To kiedy mam znów przejrzeć dokładnie ofertę...bo chrapkę mam na pewne dośc nietypowe strainy, dobrze przecenione :D
o 90% :evil: :evil: :evil:
Ostatnio zmieniany: 8 lata 9 miesiąc temu przez Chmura.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 8 miesiąc temu #25

Golabek napisał:
Tylko talon przyszykuj wariat zwyciezcy...dobrze dzialacie sie rozwijacie a bledy wszedzie sie zdazaja nie to na douczki programiste a nie to wiec niech paliczacznie moze tolku dojdzie...Pozdr :evil: :whistle:

Dziękuję za wpis! B)
jointtaster napisał:
To kiedy mam znów przejrzeć dokładnie ofertę...bo chrapkę mam na pewne dośc nietypowe strainy, dobrze przecenione :D
o 90% :evil: :evil: :evil:

Witam,

o jakich strainach myślisz? :>
Wszyskie błędy sukcesywnie usuwamy, a ofertę przeglądać możesz cały czas, a w razie wątpliwości link + pytanie tu lub na PW.
Widzimy, że bardzo się angażujesz, dlatego trochę strainów możemy dla Ciebie poprzeceniać, co prawda nie o 90%, ale nikt Naszego rabatu nie pobije, także działaj/działajcie Panowie. ;)

ekipa marihuananasiona.pl
Kontakt z Nami:
(+48) 535 100 828
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Strona: marihuananasiona.pl
Ostatnio zmieniany: 8 lata 8 miesiąc temu przez marihuananasiona.pl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Chmura

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 8 miesiąc temu #26

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

z czcionką coś nie halo

Super Skunk to kolejny krok w jakości cannabis. Jest krzyżówka przełomowego Skunk#1 ze starą, czystą, haszową odmianą Afghani. Gdy Super Skunk został wypuszczony w 1990 roku zdobył wielkie uznanie i wygrał Cannabis Cup w kategorii Indica. Rośliny sa jednorodne, stabilne, pełne wigoru i nigdy nie zawodzą zapewniając ogromną moc i świetny aromat. Super Skunk to jedna z odmian, które potrzebują więcej doświadczenia ze strony konsumenta niż growera. Szczyty są ogromne, pokryte grubą warstwą żywicy; plon jest bardzo duży.

:silly: :silly: :silly:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 8 miesiąc temu #27

jointtaster napisał:
z czcionką coś nie halo

Super Skunk to kolejny krok w jakości cannabis. Jest krzyżówka przełomowego Skunk#1 ze starą, czystą, haszową odmianą Afghani. Gdy Super Skunk został wypuszczony w 1990 roku zdobył wielkie uznanie i wygrał Cannabis Cup w kategorii Indica. Rośliny sa jednorodne, stabilne, pełne wigoru i nigdy nie zawodzą zapewniając ogromną moc i świetny aromat. Super Skunk to jedna z odmian, które potrzebują więcej doświadczenia ze strony konsumenta niż growera. Szczyty są ogromne, pokryte grubą warstwą żywicy; plon jest bardzo duży.

:silly: :silly: :silly:


Dzięki za kolejną wskazówkę. Sprawdź PW, bo przydzieliliśmy Ci ciekawy rabat na wybraną odmianę w ramach podziękowania za pomoc. Cały czas robimy listę błędów do usunięcia dla Naszego programisty i niebawem mu ją przekażemy, dopiero wtedy ocenimy jego pracę, także jeszcze kilka ostatnich dni, aby dopełnić listę/zdobyć atrakcyjny rabat na zakupy, także śmiało piszcie - tu lub od razu na PW.

ekipa marihuananasiona.pl
Kontakt z Nami:
(+48) 535 100 828
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Strona: marihuananasiona.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 2 miesiąc temu #28

  • GrowFather
  • GrowFather Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 86
  • Zebranych lumenów: 121
Stronka nie działa, czy mi się wydaje? :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 2 miesiąc temu #29

GrowFather napisał:
Stronka nie działa, czy mi się wydaje? :evil:

Masz rację. Mamy przerwę techniczną. :)
Kontakt z Nami:
(+48) 535 100 828
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Strona: marihuananasiona.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany