Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [Dutch Passion] Ultimate feminizowana

[Dutch Passion] Ultimate feminizowana 10 lata 2 miesiąc temu #1

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  


Zdjęcia swojej panny zostały niestety usunięte wraz z kontem na pewnym poprzednim koncie i dwa dołączyłem ze strony firmowej producenta.

uprawa: indoor, HPS 150W, 0,25m2
nawozy: bio-bizz (top-max + bio-bloom + alg-a-mic), Root-Complex, Super-Vit,
sposób zażycia: fifka

zbiór: ok.45g z 9l donicy
czas kwitnięcia: 10-12 tygodni
wysokość: do 75 cm

Ultimate jest odmianą, którą warto raz jeszcze wysadzić choć na rynku wiele odmian, na które zawsze człowiek ma chrapkę. Jednak Ultimate daje coś więcej podczas palenia. Na początku sam susz, jest inny niż wszystkie, bo praktycznie nie ma topów. Bynajmniej mi tak wyrosła, że topy od samego początku były baardzo duże, ale jakby napompowane powietrzem - totalnie luźne. Obawiałem się, że wyjdzie mało palenia jednak po ścince i zważeniu mokrego od razu pojawił się banan na twarzy - jest produktywna. :D Pod sam koniec, gdy inne odmiany juz maja dość i proszą sie o kosę ona zaczyna dopiero rosnąć zatem warto ją nieco przetrzymać dłużej. Smak zioła jest tak przyjemny, że nie chce się go pozbywać/zagłuszać innym smakiem browara/drinka/papierosa - kto tam co lubi ;) Działa pobudzająco, energetycznie z lekkim szumem w głowie. Po zapaleniu sążnego macha z poranka można mieć pewność, że szum i ogólny błogostan puści dopiero koło południa. Przy lekkim paleniu jest przyjemnie, ale UWAGA ma w sobie ukrytą moc i gdy zapalimy więcej to wbije i zbarłoży każdego. Dobry se(x)/(n) - (*niepotrzebne skreślić) po niej jest zapewniony. :woohoo:

Smacznego palenia...

Pzdr,
DrJ :smoke:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez Jacek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, AS, Carvathino, DIESEL, KLICZKO

 
 
 

[Dutch Passion] Ultimate feminizowana 10 lata 2 miesiąc temu #2

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Potwierdzam tylko zdanie kolegi.
Odmiana produktywna ale fest luźne topy. Po tej odmianie zostały zmienione lampy z uwagi że poszło podejżenie o zuzyciu ich. Dla mnie rośnie podobnie jak sativa i długo kwitnie. Działanie pozytywne i energetyczne.
Sam nie wróce do tej odmiany, jak dla mnie za mało ustabilizowana i jakoś mi nie podeszła.
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

[Dutch Passion] Ultimate feminizowana 10 lata 2 miesiąc temu #3

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

KLICZKO napisał:
Po tej odmianie zostały zmienione lampy z uwagi że poszło podejżenie o zuzyciu ich.
U mnie odmiana ta poleciała na nowym balaście jak i nowej lampie LUMATEKA stąd wiedziałem, że nie w tym rzecz...
KLICZKO napisał:
Sam nie wróce do tej odmiany, jak dla mnie za mało ustabilizowana i jakoś mi nie podeszła.
pozdrawiam
Potwierdzam, że genotyp jakiś taki dziwny, bo jak widziałem foty innych growerów to rosną potężne paliska. Nie mniej jednak dam jej (jeszcze kiedyś) szansę, bo akurat smakowo podeszła mi jak najbardziej... :D
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez Jacek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

co, by nie być gołosłownym...że panna nieco luźna jest ;) 10 lata 2 miesiąc temu #4

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

... zamieszczam foty panny Ultimate :woohoo:

... jeszcze bliżej :D

i jeszcze bliżej

i na koniec zupełnie blisko B)



Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, Bongjour, kajjoje, Kimbo Slice
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany