Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [Eva Female Seeds] Veneno.

[Eva Female Seeds] Veneno. 10 lata 7 miesiąc temu #1

  • Gheko!
  • Gheko! Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • DR60II Digital Lumatek 250W Agrolite Dual
  • Posty: 59
  • Zebranych lumenów: 207
  •  

  •  

VENENO - Eva Female Seeds.

Veneno.




















Stopien trudnosci uprawy: 6/10
Zbior: 7+/10
Wyglad "Bag appeal" : 6,5/10
Zapach: 6/10
Smak: 5/10
"High" : 6+/10
Czas Kwitniecia: okolice 6-8 tyg.


Odmiana o dosc kompaktowej budowie, solidna ze sporym wigorem na veg, mialem problemy juz na starcie z ph (okolice 3 tyg.) choc generalnie nie przyspozyla mi wiekszych problemow warto zawiesic na niej oko i przypilnowac. Nie rosnie wysoka 1,40m-1,60m za to jest "tlusta" jak smok -grubasna main cola otoczona bocznymi topami na rownym poziomie ... Ladnie kwitnie, nabiera rozmiarow-co cieszy hehe, ma szybka koncowke cyklu ....nie trzeba jej jakos specjalnie przeciagac, sama szybko finish'uje.
Zapach, w trakcie flow mocno owocowy, slodki, z tonem "jakby zepsutego sera" czegos gnijacego -po zblizeniu do kwiatow, dosc intensywny zapach generalnie. po 3 miesiacach curringu, przy otwarciu sloja dociera do nas ladny zapach "kolonskiej" jest perfumowany ... i slodkawy, ale nie ma w nim nic specjalnego -i nie jest on mocny.
W trakcie palenia, eehhh dosc przecietny, nieco ziemnisty i lagodny, bez "bukietow" ktore pozostaja po wypuszczeniu chmury. naprawde sredniawy
-spodziewalem sie zdecydowanie czegos wiecej (jak sie okazalo okres flo byl zdradliwy)
Smak, w zasadzie jest go tutaj brak, dalem piec bo jest to poziom neutralny nie jest to fufu o ktorym mozna by napisac ze jest fe' ... jest on malo wyrazisty, o tak! ciezko jest mi znalesc porownanie i sam w sobie nie przykowa naszej uwagi -wchodzi "gladko" i wsjo ...o ile zapach dalo sie okreslic tak w tym wypadku jest to trudne.
"Daily smoke" w 100% wykonaniu, nie zalatwisz sie a usmiejesz -bez couch lock'ow (niespodzianka przy odmianie z wyrazna przewaga indyjki)
Umilacz czasu, dla odmiany, dobry jako tlo ...

Mam mieszane uczucia odnosnie tej odmiany hmmmm jest niezlym "producentem" przez ten fakt jak i jej rozmiary/gabaryty jest to pewniak jezeli chodzi o "in" ... stuff bez fajerwerkow, jezeli chodzi o walory zapachowo-smakowe, ale naprawde odbije nam to w ilosci sortu, moze byc ciekawie jezeli chodzi o sama technike uprawy ...wydaje sie byc dobra na siatke i do lst, ja jednak z takowych nie korzystam i preferuje klasyczny rozwoj u roslin.
Nieco pieprzenia jezeli chodzi o trimming, budsy kompaktowe z dosc sporym stosunkiem lisci do kwiatow -mlynek-efet fluffy.

-typowe "ziolo".

pozdrawiam
*** deep in dub!
Ostatnio zmieniany: 10 lata 7 miesiąc temu przez Gheko!. Powód: algo mas...!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

[Eva Female Seeds] Veneno. 10 lata 7 miesiąc temu #2

  • buforekdoblanta
  • buforekdoblanta Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 423
  • Zebranych lumenów: 1500
  •  

  •  

Takie Reporty czyta się z przyjemnością!
Zdradzisz nam ile suszu zebrałeś z tej roślinki? O ile oczywiscie prowadzisz taką statystykę.
Światłość z Tobą!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gheko!

[Eva Female Seeds] Veneno. 10 lata 7 miesiąc temu #3

  • Gheko!
  • Gheko! Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • DR60II Digital Lumatek 250W Agrolite Dual
  • Posty: 59
  • Zebranych lumenów: 207
  •  

  •  

Hej!

Piorun wie ?! sa to raporty z poprzednich sezonow, wygrzebane z czelusci dysku, i starego forum ...
wcielo mi kupe zdjec, sa to ochlapy ktore mi pozostaly i tak je zbieram do kupy,
eehhhh szkoda bo relacje z super skunk'a (strzele nowe bo wciaz go pykam hehe) i original amnesi byly naprawde fajne.

wracajac do tematu ...bylo tego sporo, okolice 120-130g po dosc dlugim suszeniu, fotki samego suszu sa strzelone po kilku miesiecznym curringu.

pozdrawiam
*** deep in dub!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany