Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [sweet seeds] SAD S1. Sweet Afghani Delicious.

[sweet seeds] SAD S1. Sweet Afghani Delicious. 10 lata 7 miesiąc temu #1

  • Gheko!
  • Gheko! Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • DR60II Digital Lumatek 250W Agrolite Dual
  • Posty: 59
  • Zebranych lumenów: 207
  •  

  •  

SAD S1 - Sweet Afghani Delicious, Sweet Seeds.

S.A.D-S1




















SAD - Popcorn'


Smoke Sample'








Stopien trudnosci uprawy: 6+/10
Zbior: 7+/10
Wyglad "Bag appeal" : 6,5/10
Zapach: 8/10
Smak: 7+/10
"High" : 8+/10
Czas Kwitniecia: 6,5-8 tyg.


Buah, moja faworytka z rodziny Indica ... Zdrowo wyglada - soczyscie ciemno zielona odmiana z pienie wygladajacymi trichomami na tym ciemnym tle i spora iloscia grubych, rudych pistils, latwa w uprawie - mialem problemy z przedziarkami ... zbierala je wszystkie !! aagghhrrrrr, ale i znimi sobie poradzilem.
Szybo rosnie, i jeszcze szybciej kwitnie - mysle ze poradzilaby sobie w PL i pod tym katem mozna ja dopisac do polskiego "strain guide'a"
Wysadzilem ja podobnie jak green poison -pozno- ale przy tej odmianie nie bylem nastawiony na ilosc w wyniku koncowym ... po prostu chcialem ja miec "w moim ogrodzie"
Obalila mi sie pod swoim wlasnym ciezarem, spora produkcja topow/trichomow - i gdyby byla w odpowiednim czasie wysadzona, bylby z niej niezly potwor -tak sadze ...spuchla by XXL. Sredni stosune lisci do kwiatow.
Ciemn-rudawy, obsypany, lepki, pulchnawy stuff ...nie jest to twardziel, stosunek lisci to kwiatow moze miec niegatywy wplyw na jej beg appeal -kto co lubi, wiadomo!
Na veg, prawie znikomy.
Na flo, Mmmm slodko-ziemnisto-serowy ... wyrazny zapach z mocnymi tonami jakby diesel'a -naprawde ciekawy !!
Ze sloja, ziemnisty-olejowo dieselowy-momentami i kawy mozna sie w nim doszukac. smierdziel generalni i trzeba z nim ostroznie spacerowac
Smak -slodki, slodki, slodki ... i tlusty, pozostaje dluzsza chwile!
High, odprezajacy, relaksacyjny, stonowany, bardzo dobry jakosciowo, bez zamulania, jest nam milo, jest spokojnie i wszystko gra.
Efekt w pelni kontrolowany - nic tylko sie delektowac.

...REWELACYJNA INDYJA, ktora warto ...Tfu! trzeba sprobowac.


pozdrawiam'
*** deep in dub!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

[sweet seeds] SAD S1. Sweet Afghani Delicious. 9 lata 11 miesiąc temu #2

sadzi może ktoś te odmiane ? pojawi się może jakiś growlog out :)?
zainteresowała mnie.
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany