Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: BlueLab pH Pen

BlueLab pH Pen 10 lata 6 dni temu #1

  • AngryBeards
  • AngryBeards Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 259
  • Zebranych lumenów: 269
  •  

  •  

Posiadam miernik firmy Bluelab pH Pen, jest możliwość wymiany samej elektrody w nim ? Bo obecna się rozwaliła, za każdym mierzeniem tej samej wody butelkowej pokazuje inny pomiar, w dodatku robi to b. długo aż miernik się sam wyłącza. Kalibrowałem czyściłem itp itd ale nic nie pomaga. Szukałem na google ale nigdzie nie wyczytałem aby była możliwość wymiany samej elektrody.

W najgorszym wypadku będę musiał zakupić nowy miernik :-/ Zapewne będzie to Hanna HI 98129 i miejmy nadzieje że tym razem dostanę nowy dobrze działający. Miałem już dwa mierniki, kupiłem z dwóch growschopów, jeden i drugi po 1 dniu się rozwaliły. W jednym woda dostałą się pod wyświetlacz a w drugim wylały się baterie i zalały cały ekran od środka. Podejrzewam że mogły to być mierniki które były już zepsute albo wróciły z gwarancji od producenta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

BlueLab pH Pen 10 lata 6 dni temu #2

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

nie kupuj takich mierników za pare złoty, bo to sprzet na którym lezy duza odpowiedzialnosc... ;) , tez takie kupiłem ostatnio, i nie wiem ile pociagna, ale mam kolejny... dobry tym razem z essentiala. Nie napisales jaki to blulab?...
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

BlueLab pH Pen 10 lata 6 dni temu #3

  • AngryBeards
  • AngryBeards Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 259
  • Zebranych lumenów: 269
  •  

  •  



Najgorsze jest to, że dziś wrzuciłem pestki na waciki które będą leciały na out'a.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Re:BlueLab pH Pen 10 lata 6 dni temu #4

  • Dante
  • Dante Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 21
  • Zebranych lumenów: 1
Idz do growshopu i oddaj go. Oni powinnni wyslac w ramach gwarancji. Koles mi mowil ze jest 5lat ale wchodzilem na strone bluelab to jest 2lata.Mam taki sam I mi tez ostatnio elektroda ta szklana pekla przy mierzeniu ph. Myslalem ze nie uznaja bo to niby defekt mechaniczny ale jednak wyslali mi nowy. W twoim przypadku napewno bedzie to samo.
Pzdr

Btw. Miernik naprawde dobry
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 dni temu przez Dante.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:BlueLab pH Pen 10 lata 6 dni temu #5

  • AngryBeards
  • AngryBeards Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 259
  • Zebranych lumenów: 269
  •  

  •  

Nie mogę znaleźć paragonu a bez niego nikt Mi reklamacji nie uzna.

Czy któryś z użytkowników posiada miernik HANNA HI 98129 ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:BlueLab pH Pen 10 lata 6 dni temu #6

na haszyszu ten polecali jako dobry i tani.
swiatnarzedzi.pl/pl/p/Miernik-gleby-4w1-Flo-wilgotnosc%2C-odczyn-ph%2C-temperatura%2C-naslonecznienie/504
jak poszukasz to może jeszcze taniej
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:BlueLab pH Pen 10 lata 6 dni temu #7

  • Dante
  • Dante Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 21
  • Zebranych lumenów: 1
Ale po co mu miernik do gleby?? Zreszto uwazam ze to szajs. 4w1 za kilkadziesiat zl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: F.B.I

Re:BlueLab pH Pen 10 lata 6 dni temu #8

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

@Angry ja mam taki zolty za 50zl z allegrosza i jest ok. Mam go ponad pol roku a dostalem go od znajomego co go mial ponad rok takze prawie dwa lata i gra gitara. Takze jak dla mnie to szkoda przelacac na te drozsze jak widac dluzej wytrzymal tani chinczyk niz twoj wczesniej kupiony heh.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

BlueLab pH Pen 10 lata 6 dni temu #9

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

mialem blue laba i bardzo dobrze wspominam
jak koles cie pamieta co ci sprzedawal to powinien wymienic
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

BlueLab pH Pen 10 lata 6 dni temu #10

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

Gwarancja nie obejmuje sondy, kazda sonda ph ma ograniczony termin przydatnosci lub ilosc pomiarów okreslonych w specyfikacji produktu, jesli ktos wiąze dłuższa przyszłosc z hydroponiką to powinien sie zaopatrzyc w miernik z wymienną sondą na kablu, plus tego taki ze bedzie słuzył wiele lat, natomiast jesli chodzi o same elektrody to polecalbym sie zaznajomic z tematem przed planowaniem zakupu, bo wybór elektrod jest wielki. Gdybym miał polecac jakis produkt to poleciłbym elektrode np. ERH-11, dlaczego?.... ponieważ ma na przykład membrane o niskiej rezystancji co pozwala na szybki dokładny pomiar, posiada tez boczny tubus pozwalający na uzupełnienie roztworu, dzieki czemu mozna ja eksploatowac bardzo dłuuuuuuuugo! Cena elektrod wacha sie od 160pln do kilkuset złotych, ale te drogie nas nie interesują, służą do specjalistycznych pomiarów. Sonda opisana powyzej kosztuje 180pln, plyn uzupełniajacy 25pln/100ml, ceny podane ze sklepu Hydromet, swietny sklep BTW.

Mysle ze z grubsza objasniłem temat mierników i cen i nie piszcie ze to drogo, wychodze z załozenia że jesli kogos nie stac na sprzet, powinien zostać w glebie, bo tanie mieso psy żerą. Miernik ph to podstawowy i jedyny potrzebny sprzęt wodniaka i musi byc pewny na 200%.

Ps. ten miernik glebowy nadaje sie jako podpórka do pomidorów.
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 dni temu przez F.B.I.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany