Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Szukam dobrego nawilżacza powietrza oraz cichego stojącego wiatraka mieszającego

Szukam dobrego nawilżacza powietrza oraz cichego stojącego wiatraka mieszającego 9 lata 7 miesiąc temu #1

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Jak w temacie proszę piszcie o waszych sprawdzonych sprzętach bo muszę zakupić nowe i potrzebuję cos dobrego.
Cena nie jest taka ważna ale liczy sie żywotność u nawilżacza (brak diod świecących tez wazna) oraz cichość u wentylatora.
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Szukam dobrego nawilżacza powietrza oraz cichego stojącego wiatraka mieszającego 9 lata 7 miesiąc temu #2

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Nawilżacz już mam dzieki Marlejowi (podziękował stary) teraz dobry CICHY stojący mieszający.

Gdzies czytałem w jakieś relce że ktos kupił niedawno bardzo cichy ale nie pamiętam gdzie a szkoda...
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: marlej

Szukam dobrego nawilżacza powietrza oraz cichego stojącego wiatraka mieszającego 9 lata 7 miesiąc temu #3

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

polecę wentylatory podłogowe o metalowych łopatach, cichutkie bo bez zbędnych mechanizmów oscylacji banalnie umocowane na nózkach. Dają silny podmuch i są ciche co też nie jest bez znaczenia. Posiadam taki z regulacją w pionie i dwoma biegami prędkości.
Kupiłem na znanym portalu aukcyjnym za 60zł.

przeglądając teraz patrzę, że już nie ma ich w ofercie ale wpisując Wentylator podłogowy Klarstein Metal 55W WYPRZEDAŻ będziesz wiedział ocb

pzdr
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: KLICZKO

 

Szukam dobrego nawilżacza powietrza oraz cichego stojącego wiatraka mieszającego 9 lata 7 miesiąc temu #4

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Ja na dniach bede zamawial Klarstein Metal Blizzard 16" Stand Fan Chrome, to samo co koza zaproponowal ale stojacy i obrotowy, z metalowymi lopatami wiec mysle ze bedzie podobnej jakosci. Wydaje sie bardzo solidny.
Niepalący :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc temu przez SkyneT 2.0.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam dobrego nawilżacza powietrza oraz cichego stojącego wiatraka mieszającego 9 lata 7 miesiąc temu #5

  • stu
  • stu Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 48
  • Zebranych lumenów: 99
w OBI takie coś kupiłem za 40zeta, www.elektroland.com.pl/wentylator-biurkowy-z-klipsem-podstawka-14cm.html

zajebisty bo jest cichy, ciągnie 15w, można ustawić jako klips albo jako wertykalnie [tak jak ja], bardziej uniwersalnego nie ma :D
Gdybym dziś..... wierzyć miał...
To nie lepiej... w wesołą Mickey Mouse?
W duchy snów
W duchy drzew
I w........ bez krwi czekoladowe msze.


....w oczy słońc....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam dobrego nawilżacza powietrza oraz cichego stojącego wiatraka mieszającego 9 lata 7 miesiąc temu #6

  • DeathAdder
  • DeathAdder Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 225
  • Zebranych lumenów: 341
  •  

  •  

Stu, to jest maleństwo, i w dodatku ciągnie prądu a prądu... Hortiline/Garden HighPro ma fajne mieszające wiatraki też na klipsie - 5W i 7,5W. Tego 5W używam jako wentylator biurkowy, i na noc w cieplejsze dni. Za głuchego się nie mam, a ten wentylatorek mi nie przeszkadza przed snem, w ogóle.
Dla większych potrzeb polecam zwykłe stacjonarne wentylatory, mogą być nawet te kręcące się - warto jednak zwrócić uwagę na funkcję SLEEP - siostra kupiła jakiś bardzo tani wentylator tego typu u niemieckich sąsiadów, w sklepie pokroju naszej biedronki, i gdy włączyć go na funkcję sleep, prawie go nie słychać, a moc zostaje ta sama - sprawdzałem licznikiem zużytej energii. Nie wiem jak to działa, ale domyślam się że silnik wtedy dostaje po dupie mocniej, i wentylator popracuje krócej.
Używałem zwykłego stacjonarnego wentylatora z LeroyMerlin za stówkę, i chyba po 3 ciągłych uprawach w końcu się zatarł - przyjechałem do znajomego, a wiatrak buczał jak przy pracy, ale się nie kręcił - smaru pewno zabrakło, a dziadostwa nie dało się otworzyć. Ten mały Hortiline śmiga mi od ponad roku w domu, ale bardzo sporadycznie bo tylko się nim schładzam. Producent na targach deklarował że silnik magnetyczny, i działa bez oporów (coś ala super szybkie pociągi w Japonii które unoszą się nad ziemią). Budowa jednak na tyle chińska, że bałem się otwierać wentylatorek żeby nie połamać jakiś zaczepów, i w sumie nie wiem co wewnątrz drzemie.

Miłego!
I choćbym próbował, marihuaną nie zaćpam się na śmierć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Edmund Dantes

Szukam dobrego nawilżacza powietrza oraz cichego stojącego wiatraka mieszającego 9 lata 7 miesiąc temu #7

  • Leo Messi
  • Leo Messi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • RETIRED GROWER
  • Posty: 946
  • Zebranych lumenów: 1775
  •  

  •  

stu napisał:
w OBI takie coś kupiłem za 40zeta, www.elektroland.com.pl/wentylator-biurkowy-z-klipsem-podstawka-14cm.html

zajebisty bo jest cichy, ciągnie 15w, można ustawić jako klips albo jako wertykalnie [tak jak ja], bardziej uniwersalnego nie ma :D

Nie polecam. Mialem 2 oba sie spalily po kilku dniach ciaglej pracy.
Człowiek wykształcony mówi skomplikowanym językiem o rzeczach prostych. Człowiek inteligentny mówi prostym językiem o rzeczach skomplikowanych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam dobrego nawilżacza powietrza oraz cichego stojącego wiatraka mieszającego 9 lata 7 miesiąc temu #8

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Mam takie i leza w koncie, moze i by to sie sprawdzilo przy jakims micro projekcie, ale na pewno nie u mnie.
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam dobrego nawilżacza powietrza oraz cichego stojącego wiatraka mieszającego 9 lata 6 miesiąc temu #9

  • stu
  • stu Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 48
  • Zebranych lumenów: 99
Leo Messi napisał:
stu napisał:
w OBI takie coś kupiłem za 40zeta, www.elektroland.com.pl/wentylator-biurkowy-z-klipsem-podstawka-14cm.html

zajebisty bo jest cichy, ciągnie 15w, można ustawić jako klips albo jako wertykalnie [tak jak ja], bardziej uniwersalnego nie ma :D

Nie polecam. Mialem 2 oba sie spalily po kilku dniach ciaglej pracy.

a u mnie już 2 tygodnie non stop 24h działają, nie ma to jak chińszczyzna, jedna działa dobrze jedna siada po godzinie... dlatego staram się nie kupować chińszczyzny

jako mieszające, tak jak temat wisi, uważam że są zajebiste, albo tak ja dla mnie pod lampę wert
Gdybym dziś..... wierzyć miał...
To nie lepiej... w wesołą Mickey Mouse?
W duchy snów
W duchy drzew
I w........ bez krwi czekoladowe msze.


....w oczy słońc....
Ostatnio zmieniany: 9 lata 6 miesiąc temu przez stu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam dobrego nawilżacza powietrza oraz cichego stojącego wiatraka mieszającego 9 lata 5 miesiąc temu #10

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Już wszystko mam więc co wybrałem:

-nawilżacz to TECH-MED TM2010, duży i z dwoma dyszami, zajebiście nawilża i moc ma sporą, na maxymalnym odkręceniu 24h idzie na pełnym po korek zbiorniku więc do roślin można iśc raz na dzień, minusem to jago wielkość bo dość duży jest

-wiatraki wybrałem jednak wiszący wentylator cyrkulacyjny Hurricane KYT-30, dość cicha praca, 3 szybkości, lekki i ma dobre opinie

pozdrawiam i dziękuję za pomoc
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany