Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Sterowniki klimatu

Sterowniki klimatu 7 lata 7 miesiąc temu #1

  • kłi
  • kłi Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 135
Hej Wiara ;)

Chce kupić Cyfrowy regulator temperatury MIN/MAX,wilgotności i ciśnienia link poniżej:
grower.com.pl/pl/p/Cyfrowy-regulator-temperatury-MINMAX%2Cwilgotnosci-i-cisnienia-2-WENTYLATORY-max-600W3A-FC12-203EU/803

rozmawiałem i potrzebny jest niby wentylator wpuszczajacy powietrze do boxa a w opisie jest tak: Może być używany również tylko z wentylatorem powietrza wychodzącego, jeśli powietrze zasysane jest w naturalny sposób. Kontroler jest samodzielną jednostką i jest od razu gotowy do użycia. Do kompletu należy wodoszczelna obudowa, wtyczki z klapką oraz cyfrowym czujnikiem napięcia, dzięki czemu urządzenie wspaniale sprawdza się w wilgotnych pomieszczeniach. Czujnik dostarczony jest wraz z kablem o długości 4m.

To jak to jest ? Ktoś ma taki sprzecik albo podobny ? Potrzebny jest ten wtłaczający czy wystarczy mi wlot pasywny ? czuli bok otwarty gdzie sie wkłada rury ? :) Dzieki wszystkim za pomoc

Ps: jak macie jakiś sprawdzony sprzecik to piszcie ;) na SUZAN nie moge sobie pozwolić przy aktualnej cenie. Pozdrawiam :joint:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Sterowniki klimatu 7 lata 7 miesiąc temu #2

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Wlot pasywny to nie otwór gdzie wchodza rury moze taki zastępować jadnak jest troszkę za mały.

Mam suzan używke,odezwij sie na pw
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sterowniki klimatu 7 lata 6 miesiąc temu #3

  • kłi
  • kłi Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 135
Dzieki wielkie ale wole sprzecik który działa na zasiadzie regulacji obrotów a nie włacz/wyłacz. Niestety żywotnośc przy takim zastosowaniu jak Suzan bardzo spada. Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany