Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie uprawiane przez Użytkowników odmiany Outdoor ...

TEMAT: Red PurpS -FS

Red PurpS -FS 8 lata 4 miesiąc temu #1

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
ODMIANA-Red PurpS
BREDER-Female Seeds
NASIONA-Feminizowane

DATA SADZENIA-około 20 kwietnia poleciały do pc box na około dwa tygodnie potem dostały donice 7 litrowe i spędziły trochę czasu w przydomowym ogrodzie który opuściły końcem maja.
CZAS KWITNIENIA -w tym roku 3/4 sztuki był to koniec lipca, jeden osobnik zaczął z 10 dni wcześniej jako jedyny był przysłonięty od zachodu nie wielkim krzakiem.
DATA ZBIORÓW- u mnie był to 24 wrzesień i żałuje ze nie wstrzymałem się te 10 dni......

TRENING- były ponaginane ale lst prawidłowym bym tego nie nazwał:D nie było nawet możliwości naginać na północ.......
NAWOZY- obornik bydlęcy, dolomit, azofaska, biohomus, nawóz do kaktusów, tytanit, PK13/14

ILOŚĆ -Z 3 krzaków to 210 g :(
STRUKTURA KWIATÓW- były dosyć luźne, lekkie zresztą waga mówi chyba wszystko

SMAK-Jagodowy i gilgający gardełko :P zdziwiło mnie to ale nie którym to odpowiadało bardzo bo nic innego nie chcieli....
ZAPACH- również jagodowy a przynajmniej tak stwierdziło kilka osób ciężko oceniać mi smak jak i zapach(pale od 10 lat fajki i gibony)
MOC-kolejny problem...mi osobiście jakoś fioletowe odmiany średnio ryja łeb:) ale nikt nie narzekał na moc .Kilka razy zdarzyło się, że poranny gibonek zalał ciepłym potem i wymusił z 15 minut leżakowania w chłodnym miejscu:P
OGÓLNA OCENA-TO taka czwóra na szynach z podstawówki:d


Co mogę dodać od siebie...Na pewno są to bardzo stabilne geny barwa kwiatów czas kwitnienia i budowa rośliny wszystko dobrze dopracowane jedyne co mnie po raz kolejny zawodzi to wynik...mam wrażenie, że nie są zbyt produkcyjne albo ja tak nie ogarniam:P jak by nie było w next out liczniej nie wystąpią ale te 4 kuleczki na pewno zostaną zakupione.




















Ostatnio zmieniany: 8 lata 4 miesiąc temu przez DIESEL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany