Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Florovit regenerator do roślin

Florovit regenerator do roślin 9 lata 11 miesiąc temu #1

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar

Florovit regenerator jest szczególnie polecany w takich sytuacjach jak: przesadzanie; powolny wzrost; mizerny wygląd słabe kwitnienie mało intensywne wybarwienie oraz uszkodzenia liści, łodyg lub korzeni. W warunkach stresowych pomaga utrzymać prawidłowe nawilżenie roślin. Regenerator dzięki nawilżeniu liści wzmacnia rośliny, pobudza je do prawidłowego wzrostu i rozwoju oraz zapewnia intensywne wybarwienie liści i kwiatów szczególnie w połączeniu z odpowiednim nawożeniem.



Sposób stosowania:

Roztworem należy opryskiwać liście i łodygi do całkowitego zwilżenia 1 raz w tygodniu. W okresie zimowym opryski wykonywać 2 razy w miesiącu. Po przesadzeniu rośliny zaleca się wykonać oprysk liści i łodygi. Nowoczesny rozpylacz wytwarza mikroskopijne krople co zapewnia pokrycie rośliny jednolitą, cienką warstwą roztworu, gwarantując równomierne wzmocnienie całej rośliny.

a teraz trochę praktyki od mnie. Kupiłem go rok temu jak popryskałem kilku dniowe siewki to mi je spalił (zapewne ma NPK w składzie albo tylko to) lecz miałem też takie 2 pietrowe , które waliłem w plener i z nich stres ładnie zdejmował.Teraz popsiukałem takie siewki które maja 1-sze właściwe liście i drugie piętro zaczyna rosnąć (maja te listki po 2-3 mm.) no i ich na razie nie pali , ale rano je psikłem nie wiem czy on jest jeszcze dobry bo jakoś szczególnie na przechowywaniu jego mi nie zależało.

a kupiłem go za 10 zl 250 ml bodajże w Obi bo szukałem Asahi a go nie było ehh .
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc temu przez LaCocaine.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Florovit regenerator do roślin 9 lata 11 miesiąc temu #2

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

lipa że nie ma podanego składu . Ale jest jeszcze regenerator do storczyków i podany jest skład , który przypomina opisem boster . EDIT aminokwasy cukry i białka , naturalne substancje pochodzenia roślinnego
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Kimbo Slice.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Florovit regenerator do roślin 9 lata 8 miesiąc temu #3

  • bady
  • bady Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 20
  • Zebranych lumenów: 11
jak dla mnie ten regenerator to lipa:D miałem go 2 lata temu i moim zdaniem asahi nie dośc ze dużo lepsze to i dużo tańsze bo za 7 zł mamy 4 litry roztworu a tutaj za 10-11 zl 250 ml:<więc można nawet twierdzic,że jest w chu.... drogi:D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Florovit regenerator do roślin 9 lata 8 miesiąc temu #4

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

asahi jest organiczne... a ten szit to pewnie sama chema
nadpis?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany