Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Szklarnia budujemy inspekt - materiały, sposoby budowy i inne ważne kwestie techniczne

Szklarnia budujemy inspekt - materiały, sposoby budowy i inne ważne kwestie techniczne 10 lata 1 miesiąc temu #11

  • stu
  • stu Avatar
w lidlu co roku na początek sezonu sprzedają taką sporą całkiem szklarnię z folii, chyba max stówkę to możesz kupić dwie i mieć z głowy ;)

z tego roku gazetka co będzie
fanlidla.pl/gazetka/2014.03.06.ogrod/15235,Miniszklarnia

2.5m2 za 120zeta
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc temu przez stu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Szklarnia budujemy inspekt - materiały, sposoby budowy i inne ważne kwestie techniczne 10 lata 1 miesiąc temu #12

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Ja kupiłem na serwisie aukcyjnym szklarnię o wymiarach 2mx0,8m na 174cm wysokości i zapłaciłem 149zł. Jak dla mnie to wystarczy chyba na pomidory i papryki, a pomiędzy nimi będę mógł sadzonki MJ:)
Wg mnie dobrze jest dać po bokach jakieś łatwo rozpoznawalne rośliny, najlepiej jakieś kwitnące, dla lepszego zamaskowania MJ. Jak jakaś wścibska osoba zauważy, że są tak jakieś kwiaty to nie powinien drążyć, czy na pewno gdzieś pomiędzy nimi schowałeś coś nielegalnego...

A przynajmniej ja mam taki plan, a poza tym kwiaty powinny na początku maskować również zapachem.
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szklarnia budujemy inspekt - materiały, sposoby budowy i inne ważne kwestie techniczne 10 lata 1 miesiąc temu #13

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

O maskowaniu zapachem też coś nie co mam w głowię a mianowicie Lawenda ! może też bazylia ?

Mało czasu mam ale macie linka

www.icmag.com/ic/showthread.php?t=217947

bo widze że jest tam ta folia i może pisza co to
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Szklarnia budujemy inspekt - materiały, sposoby budowy i inne ważne kwestie techniczne 10 lata 1 miesiąc temu #14

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gandalf

Szklarnia budujemy inspekt - materiały, sposoby budowy i inne ważne kwestie techniczne 7 lata 9 miesiąc temu #15

A taka folia z domu w sensie taka przezroczysta którą się okręca kanapki się nada ? Bo powiem Wam szczerze że taka szklarenka na oucie Mi się marzy.4 patyki wokół ich folia poklejona taśmą,co Wy na to ? Bo Wy tu piszecie o jakichś specjalnych foliach ale czy taka też może być ? Bo będę dzisiaj kiełka wsadzał na spota i potrzebuję zrobić ochronkę dla dziewczynki Mojej (Amnesia Haze :D) przed deszczem itd.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: KLICZKO

Szklarnia budujemy inspekt - materiały, sposoby budowy i inne ważne kwestie techniczne 7 lata 9 miesiąc temu #16

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Tak folia nada sie bez problemowo, 4 patyki i owiń dookoła roślinkę
tylko nie wiem po co chesz ją przed deszczem chronic, leje u ciebie cały czas?
owija sie folia małe sadzonki by zwiększyć wilgotność a nie by od niej chronić
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szklarnia budujemy inspekt - materiały, sposoby budowy i inne ważne kwestie techniczne 7 lata 9 miesiąc temu #17

No bo raz już wysadziłem roślinkę w fazie liścieni w lasce i przyszła mega zlewa i padła :(
Ale teraz mam przygotowaną ochronkę z butelki uciętej i z dziurkami a powietrze.Tak czy owak zrobię od boków i od góry folię żeby nie zniszczył mocy deszcz czy grad.Sadzoki nie mogę zrobić bo nie mieszkam sam :P A właśnie czy mógłbym do Cb czasem napisać na priv jakbym miał jakieś pytania ? W sensie szukam patrona dla uprawy :P
Ostatnio zmieniany: 7 lata 9 miesiąc temu przez Serenity Blunt.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szklarnia budujemy inspekt - materiały, sposoby budowy i inne ważne kwestie techniczne 7 lata 9 miesiąc temu #18

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

takie spotowe szklarenki to fajna sprawa tylko raczej w polcieniu a nie pelnym sloncu coby nie ugotowac maluszkow
kazda folia sie nada ziomus
Ostatnio zmieniany: 7 lata 9 miesiąc temu przez Natural.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szklarnia budujemy inspekt - materiały, sposoby budowy i inne ważne kwestie techniczne 7 lata 9 miesiąc temu #19

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Na oucie trudno przelać rośliny, ale zawsze moze sie zdarzyć tydzien ulew
Najlepiej zrób tak że załóż relację z uprawy a więcej ludzi pomoże i doradzi co i jak
taka burza mózgów :D
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany