Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Folia do szklarni

Folia do szklarni 10 lata 5 miesiąc temu #1

Witajcie,za mną dwa nieudane outdoory(Meszczak oraz szkodniki) i chciałbym teraz na spocie zbudować szklarnie.Oglądałem sobie kiedyś program o ziółku i gościu uprawiał w szklarni z fajną folią(z zewnątrz prawie nic nie było widać,była po prostu czarna a w środku i tak miała dość słońca).Zresztą pokazana tu była najwększa uprawa w meksyku i była ta folia na zdjęciu.Gdzie dostać taką folie??
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez zjadaczblantow.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Folia do szklarni 10 lata 5 miesiąc temu #2

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6340
  •  

  •  

zjadaczblantow napisał:
Witajcie,za mną dwa nieudane outdoory(Meszczak oraz szkodniki) i chciałbym teraz na spocie zbudować szklarnie.Oglądałem sobie kiedyś program o ziółku i gościu uprawiał w szklarni z fajną folią(z zewnątrz prawie nic nie było widać,była po prostu czarna a w środku i tak miała dość słońca).Zresztą pokazana tu była najwększa uprawa w meksyku i była ta folia na zdjęciu.Gdzie dostać taką folie??


To w meksyku to tylko taka czarna siatka, z daleka widać jakby była jednolita ale ma malutkie otworki przez które słońce pięknie naświetlało roślinki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Folia do szklarni 10 lata 5 miesiąc temu #3

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

Hej , ja poszukiwałem takowej fili z tym ze w kolorze białym - miałem tego nazwe ale w polsce niestety nigdzie nie znalazłem
jest opcja kupić folie tunelowa i pomalowac biała farba

( gdybyś chciał czarno to miałbys piekarnik a biała chyba lepiej przepuszcza światło co nie ? a co do tej siatki to pod nasze słońce się raczej nie nadaje - zbyt mało intensywnie świeci nam

Albo możesz jakokolwiek biała folie załatwić tylko nie za gruba i powinno dać rade
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Folia do szklarni 10 lata 5 miesiąc temu #4

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

zjadaczblantow napisał:
Witajcie,za mną dwa nieudane outdoory(Meszczak oraz szkodniki) i chciałbym teraz na spocie zbudować szklarnie.

Moim zdaniem niepotrzebnie komplikujesz sobie życie, zastanów się po co Ci ten foliak? Do ochrony przed szkodnikami? Przed wyeliminowaniem przypadkowego zapylenia? Niepotrzebna kombinacja, jeżeli boisz się o planty i chcesz ochronic je przed zwierzyną to ku kilka metrów siatki leśnej i zrób dookoła każdego planta okrąg o średnicy 1m. To będzie mniej rzucające się w oczy niż foliak. Paralotniarze wyczają momentalnie z góry taka konstrukcję, jeżeli to outdoor to ma być jak najbardziej naturalnie no chyba, że pociśniesz w przydomowym ogródku ;)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: 4Elements

Folia do szklarni 10 lata 5 miesiąc temu #5

Przydomowy ogródek to nie będzie ale coś w tym rodzaju,napewno foliak z wysokości nie będzie sie rzucał w oczy,a co myślicie o agrowłókninie??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Folia do szklarni 10 lata 5 miesiąc temu #6

  • Prosty człek
  • Prosty człek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zielony uspokaja :)
  • Posty: 355
  • Zebranych lumenów: 538
  •  

  •  

Agrowłóknina odpada, bo przepuszcza za mało światła. Folia musi być jak najbardziej przeźroczysta. Na małe projekty dobra może okazać się folia do streczowania. Ja używałem takiej w pierwszy tygodniu krzaczków. Najlepiej odpuść sobie tą folię i tak jak pisał kolega Cosa_Nostra zbuduj ogrodzenia z siatki leśnej, a dodatkowo poczytaj o szkodnikach. Jest dość dużo informacji na ten temat i powinieneś znaleźć coś dla siebie. Wszystko zależy od tego jakie szkodniki Ciebie męczą. Może nawet siatka leśna Ci nie będzie potrzebna :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Folia do szklarni 10 lata 5 miesiąc temu #7

Co do szkodników to chodzi o sarny i dzika,ale dzięki za odpowiedź proponuje zamknąć temat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany