Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Botrytis cinerea - Szara pleśń jak co i z czym

Botrytis cinerea - Szara pleśń jak co i z czym 9 lata 10 miesiąc temu #11

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Pingwin napisał:
DIESEL napisał:
Ale Canna Cure chyba nie jest na pleśń tylko na szkodniki.
Kurde zdołowałeś mnie trochę bo mocno się nastawiłem na te afki na tych spotach. Mam nadzieje że nie będzie pogromu.

Teraz to wiem ale rok temu koles z jednego growshopu mi go polecił...

To pisze u nich na stronie:

- Canna Cure do oprysku, chroni rośliny przed szkodnikami i pleśnią jednocześnie stymulując rozwój całej rośliny
- Tworzy warstwę ochronną na roślinie zapewniającą pełne wykorzystanie substancji odżywczych, jednocześnie zabezpieczając przed szkodnikami (mszyce, przędziorki, czerwce, mączliki) oraz grzybem i pleśnią

Troche moze przesadzilem, nie łam sie trzeba probowac gdzie sie tylko da :)
Poza tym tamten spot był hujowy z rana nie padało na planty bezposrednoio slonce, wychodzilo zza drzew kolo 8/9 rano i od razu mocno grzalo na wilgotne rosliny. A jak wiadomo ciepło+woda= pleśń :oops:

Przy okazji, wystartujesz w tym roku z fotorelacją czy nie dasz rady?

Wiesz też mam podobny spot. Trochę drzew wkoło, ale takie na pół uschnięte.Jak to bywa na terenach podmokłych.
Kurde bo mam ok 30af w takim miejscu. No będziemy działać. Chyba się skusze na ten specyfik od BioBizz,ale jeszcze coś dokupię żeby mieć przynajmniej 3 specyfiki.
A z relką ruszę tylko jak się już wysadzę ze wszystkim żebym mógł na spokojnie z aparacikiem biegać a nie w całym oporządzeniu ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Pingwin

 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany