Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Relacje, które zostały nominowane do Top 10 GROW LIKE PRO ...

TEMAT: TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro według Bongusia #11 >01.10.2015

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro według Bongusia #11 >01.10.2015 9 lata 3 miesiąc temu #1

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro według Bongusia #11 >01.10.2015







Witam wszystkich bardzo serdecznie w kolejnej, pierwszej w Nowym 2015 Roku, zadymionej odsłonie zestawienia najlepszych dziesięciu fotorelacji na forum. W raz z przybywaniem nowych, doświadczonych growerów w nasze szeregi, co raz to ciężej wybrać jest te dziesięć perełek - tych miejsc powinno być więcej! W każdym razie jakoś podołałem i wybrałem moim zdaniem te najciekawsze i nikt nie będzie czuł się urażony. Zapraszam wszystkich na zestawienie najlepszych 10 fotorelacji na GROWLIKE.PRO według Bongjour'a!



Lista najciekawszych fotorelacji według Bongusa - Kategoria: Indoor



Standardowo zaczynamy od miejsca 10, które w tej edycji należy do Bongdziorna i jego ledowego projektu z dupeczkami. Jak na razie pokazał jeden update ale mam nadzieję, że jeszcze nas mile zaskoczy.

Link do fotorelacji: www.growlike.pro/forum/wegetacjag/2863-led-stb-140w-0-36m2-organika-100-5-kobiet-marmalate-i-inne-dupeczki









Miejsce 9 należy do Pana Tiger Cata. Ze 100w lampeczką i sterownikiem klimatu pięknie prowadzi swoje roślinki a kwiatuszki wyglądają naprawdę apetycznie! - Nabijałbym!

Link do fotorelacji: www.growlike.pro/forum/kwitnienieg/2348-hps-100w-mh-70w-cfl-72w-0-165m-2-2-x-blueberry-fem-scrog?limitstart=0&start=10








Miejsce 8 w moim zestawieniu zajmuje Zdrowy Brzuch wraz ze Zdrowymi Dziewczynkami.

Link do fotorelacji: www.growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/2419-mh-150w-hps-400w-0-72m2-zdrowe-dziewczynki-zdrowego-brzuszka?limitstart=0&start=20








Miejsce 7 - Bedziebyczo i jego "mały" zimowy projekcik, czy będzie byczo? Na pewno!

Link do fotorelacji: www.growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/2330-hps-400-3x-kush-1x-euphoria-medical-maly-zimowy-projekcik-2-grow?limitstart=0&start=10








Miejsce 6 przypada Szatanowi - czy to przypadek? Raczej nie! Jego panny z początku słabo sobie radziły ale po zaprzedaniu duszy swojemu panu całkiem nieźle sobie radzą, sami zobaczcie!

Link do fotorelacji: www.growlike.pro/forum/glp-cannabis-cup-2014/2594-hps-400w-0-57m-szatanski-bukiet-kwiatow-cc-glp-2014?limitstart=0&start=10









Miejsce 5 szachuje Jim i jego Vertykalny - unikalny projekt, wyszło to całkiem nieźle!

Link do fotorelacji: www.growlike.pro/forum/zakonczone/2361-hps-400w-4-x-vanilla-kush-1-x-sj-x-kf-vertykal-rulezz-by-jim-ucze-sie-na-nowo-uprawy?limitstart=0&start=10









Miejsce 4 - na tej pozycji postanowiłem osadzić Pana Gwyhyr'a i jego gęsty ogródek oświetlany 650w lampką, zapowiadają się tu tłuste topy, na które z niecierpliwością czekam!

Link do fotorelacji: www.growlike.pro/forum/kwitnienieg/2518-hps-650w-0-9m2-5x-white-widow-chesse-i-hrujiuana-x-cheese-zimowy-ogrod-gwyhyra?limitstart=0&start=40









Miejsce 3 należy do pana Marleja i jego Satiovego zakręcenia! Osobiście nie jest zadowolony, ale ja buszowałbym tam jak tarzan wąchając te cudowne aromaty, które daje nam natura!


Link do fotorelacji: www.growlike.pro/forum/kwitnienieg/2333-2x-mh-hps-600w-2-88-m2-29xsativa-marlejowy-sativkowy-zawrot-glowy?limitstart=0&start=110









Miejsce 2 - na tą pozycję w moim zestawieniu ciężko zapracował sobie Babys ze swoją wodną przygodą! Kwiatuszki naprawdę robią ogromne wrażenie!

Link do fotorelacji: www.growlike.pro/forum/kwitnieniehyd/2418-400-600-w-120x120-bud-dark-room-kolejna-wodna-przygoda?limitstart=0&start=50








Miejsce 1 - Hemingway i jego "porażka" w kokosie - Gdyby w moim życiu tak wyglądały porażki, to byłbym bardzo szczęśliwym człowiekiem. Piękne kwiaty, super projekt! Gratulacje!

Link do fotorelacji: www.growlike.pro/forum/zakonczone/2364-600w-mh-hps-16x-critical-mass-f-b-i-amnezja-i-ak47-mr-konopny-niestety-porazka?limitstart=0&start=70










UWAGA BONUS!


Miejsce "X" - Jako bonus w zestawieniu chciałbym wyróźnić fotorelacje użytkownika Di_Abel, który zimową porą zaskoczył nas letnimi obrazami rozpoczynając fotorelację swoich zmagań OUTDOOR'owych!

Link do fotorelacji: www.growlike.pro/forum/trwajace-relacje-outdoor/2901-di-abel-out-2014








To by było na tyle, sadzić więcej, palić więcej i w końcu zalegalizować!

Pozdro i do następnego!



Bonguś
:bongo:


Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro według Bongusia #11 >01.10.2015 9 lata 3 miesiąc temu #2

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

super zestawienie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro według Bongusia #11 >01.10.2015 9 lata 3 miesiąc temu #3

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Brawo ! Good job men ! :)

I ja się znalazłem w zestawieniu :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro według Bongusia #11 >01.10.2015 9 lata 3 miesiąc temu #4

  • zapi
  • zapi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 350
  • Zebranych lumenów: 1366
  •  

  •  

siema a pohermione sie nie licza szkoda hehe taki juz muj los hehee
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro według Bongusia #11 >01.10.2015 9 lata 3 miesiąc temu #5

  • Gwyhyr
  • Gwyhyr Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Na pohybel skurwysynom!
  • Posty: 246
  • Zebranych lumenów: 799
  •  

  •  

Dzieki za wyróżnienie mam nadzieje że nie zawiode i wyjdą konkret pałki :smoke:
,,Zaciągnij się zielem przyjacielu, to rozjaśni twój zamglony umysł..."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro według Bongusia #11 >01.10.2015 9 lata 3 miesiąc temu #6

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

zapi napisał:
siema a pohermione sie nie licza szkoda hehe taki juz muj los hehee


Haha zapuś bez fochów!

:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro według Bongusia #11 >01.10.2015 9 lata 3 miesiąc temu #7

  • zdrowybrzuch
  • zdrowybrzuch Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 24
  • Zebranych lumenów: 76
A myślałem, ze żartowałeś z tą nominacją do top 10 !
nie powiem, trochę zmotywowało do działania.. relkę na pewno podsumuję !:D

pozdrawiam,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro według Bongusia #11 >01.10.2015 9 lata 3 miesiąc temu #8

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

zdrowybrzuch napisał:
A myślałem, ze żartowałeś z tą nominacją do top 10 !
nie powiem, trochę zmotywowało do działania.. relkę na pewno podsumuję !:D

pozdrawiam,


Ależ skąd, ja się nie znam na żartach :joint:


Pozdrawiam :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro według Bongusia #11 >01.10.2015 9 lata 3 miesiąc temu #9

  • zapi
  • zapi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 350
  • Zebranych lumenów: 1366
  •  

  •  

Bongjour napisał:
zapi napisał:
siema a pohermione sie nie licza szkoda hehe taki juz muj los hehee


Haha zapuś bez fochów!

:bongo:

hehe nie no co ty jakie fochy świrowałem tylko ,pozdro Wariat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro według Bongusia #11 >01.10.2015 9 lata 3 miesiąc temu #10

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Fajne zestawienie ;) ciezko wybrac tylko 10 fotorelacji, gdy na forum coraz wiecej pro growerow śmiga.
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, DI_Abel

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany