Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Relacje, które zostały nominowane do Top 10 GROW LIKE PRO ...

TEMAT: TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro oczami SZATANA #12

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro oczami SZATANA #12 9 lata 1 miesiąc temu #1

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

Witam
Jako że temat stanął w martwym miejscu postanowiłem coś skrobnąć od siebie.
Popalając swoja groszówkę

i słuchając




Wypociłem oto taka TOP listę:
Jak się nie spodoba bądź stwierdziecie że nie mam takowych uprawnień to zawsze możecie skasować :pinch:

Pozycja 10
SkyneT 2.0 i jego jak zawsze PRO zdjęcia, rośliny pewnie są już w porządnym stadium FLO ale skoro nie ma aktualizacji od ponad 3 tyg.... Liczymy że jeszcze coś pokaże ;)

Link do fotorelacji:
www.growlike.pro/forum/glp-cannabis-cup-2014/2644-mh-hps-800w-the-new-beginning-cc-glp-2014?start=60



Pozycja 9
Kowalsky Kolejny który nic od dłuższego czasu nic nie pokazał a pewnie sie tam dzieje, oj dzieje... Ale czy nam pokaże? :S

www.growlike.pro/forum/wegetacjah/2324-kowalsky-schron-przeciwatomowy?start=140



Pozycja 8
Orzech i jego wietrznie trwające auto Grow. Sciąłbyś to wreszcie Orzeszku :P

www.growlike.pro/forum/kwitnienie/2490-4-x-sweet-tooth-automatic-holenderski-skun-a-la-orzech?start=100



Pozycja 7
Golas nasz butelkowy guru... Nie ma co... Ale podobnego w takim litrażu ze świeca szukać...
Nie jeden by chciał mieć takie rośliny w 11 litrowych donicach :evil:

www.growlike.pro/forum/konkurs-indoor-1500ml/2415-kilka-buteleczek-1-5l-600w-shb-x-amnesia-hy-pro-moby-dick?start=50



Pozycja 6
Gołąbek nasz wiadrowy koleżka :peace: i jego jak to expresowe Grow :whistle: ale rozumiemy :bongo:
Może by mu tak na urodzinki sprezentować jakieś porządne bongo GLP

www.growlike.pro/forum/glebaz/3211-hps250w-golabek-i-jego-rozkminki-superskunk-holenderskiskun-plx5



Pozycja 5
Mistrz cho i jego strainy od Mr.Konopnego.
Pięknie to wyszło :P ślinka leci od samego patrzenia... sami spójrzcie
www.growlike.pro/forum/glebaz/2185-hps-mh-400w-0-64m2-2x-ak47-2x-amnezja-od-mr-konopny?start=80



Pozycja 4
Anaconda i jego konkursowe kalashnikov... Co tu dużo pisac? Zmień tylko aparat :woohoo:

www.growlike.pro/forum/glp-cannabis-cup-2014/2677-hps-400w-12x-kalashnikov-od-norden-seeds-glp-cannabis-cup-2014?start=50



Pozycja 3
Zapi i jego Orginal Amnesia. Z jednego krzaka wyszło mu 294g więc wynik godny podium :rasta:
Ponoć na tej uprawie dorobił sie złotych zębów... ale to tylko plotki ;)

www.growlike.pro/forum/zakonczoneindor/2537-wodny-swiat-zapiego-400mh-i-600hps-part-2-original-amnesia-od-dinafem?start=70



Pozycja 2
mjpassion i jego mistrzowski trening, czyżby fotomontaż?? Aż ciekawość mnie zżera jak to będzie na FLO.

www.growlike.pro/forum/glp-cannabis-cup-2014/3123-hps-150-0-28m2-katharsis-c-99-glp-cannabis-cup-2014?start=30



Pozycja 1
Anaconda za to że pali polskie fajki :whistle:
A tak na poważnie to pierwsze miejsce należy się gościowi za całokształt bo tych jego fotorelacji jest milion :stoned:
Gratki Ana :rasta:

www.growlike.pro/forum/kwitnieniek/2444-hps-1200w-chees-deep-chees-skunk-critical?start=110



Tym jakże miły utworkiem chciałbym zakonczyć nasze TOP


Dodam tylko że nie brałem pod uwagę swojej fotorelacji z wiadomych powodów :stoned:
Ale jakby kto chciał zerknąć to zapraszam:

www.growlike.pro/forum/glp-cannabis-cup-2014/2594-hps-400w-0-57m-szatanski-bukiet-kwiatow-cc-glp-2014?start=100



Pozdro wariaty :stoned:
Ostatnio zmieniany: 8 lata 8 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro oczami SZATANA 9 lata 1 miesiąc temu #2

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

Nosz kur..... tego sie nie spodziewalem :)

Mile wyroznienie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro oczami SZATANA 9 lata 1 miesiąc temu #3

  • mjpassion
  • mjpassion Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hidden Cannabis Grower
  • Posty: 251
  • Zebranych lumenów: 795
  •  

  •  

Jak Adas Mialczynski, jestem zawsze drugi :)
:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Boer Van Oranje

 

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro oczami SZATANA 9 lata 1 miesiąc temu #4

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

A mnie nie ma wgl
I tez jest zajebiscie hehe

Pzdr Babka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro oczami SZATANA 9 lata 1 miesiąc temu #5

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

No nieźle, a tak myślałem co robić w ten nudny, samotny weekend. Super Szatyn! Widzę, że powstaję z tego forumowa tradycja !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro oczami SZATANA #12 8 lata 3 miesiąc temu #6

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

mjpassion - zrobię taki trening na 1 m2 , ciekawe ile zbiorę gramów/wat przy LED 400 W.

Pozdro!
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Chuck

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.pro oczami SZATANA #12 8 lata 3 miesiąc temu #7

kurde konkretnie :)
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany