Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Relacje, które zostały nominowane do Top 10 GROW LIKE PRO ...

Ankieta: Głosuj na najleprze growlogi

Buforek 14 28.6%
KingPin 7 14.3%
Grzdyll 10 20.4%
Kłi 1 2%
Śmiechlik 1 2%
Kowalsky 2 4.1%
Babys 3 6.1%
Glock 1 2%
Cichy Bob 3 6.1%
Klepnix 7 14.3%
Łącznie oddanych głosów: 40 See more
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Lista TOP 10 czyli najlepsze fotorelacje na Growlike.pro - Regulamin oraz 1 tydzień toplisty

Lista TOP 10 czyli najlepsze fotorelacje na Growlike.pro - Regulamin oraz 1 tydzień toplisty 10 lata 6 miesiąc temu #1

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Witam wszystkich bardzo serdecznie !
Postanowiłem stworzyć ciekawy konkurs ,a zarazem przegląd aktualnych fotorelacji jakie są prowadzone przez naszych forumowych Growerów :)

Zdarza się nam nie raz ,że umykają nam ciekawe fotorelacje jakie występują na forum , czasami dzieje się to przypadkowa ,a czasami opis tematu fotorelacji nie przyciąga nas na tyle aby kliknąć i zaglądnąć co też się tam dzieje .
A nie raz dzieje się bardzo dużo nawet w tych najmniejszych projektach :) Nie jedne mogą nas wszystkich zaskoczyć !

Dlatego co tydzień będę przeglądać wszystkie fotorelacje , najciekawsze z nich będę przedstawiać w tym temacie , utworzę tytułowe TOP 10 ,ale to wy będziecie głosować w ankiecie przez cały tydzień ,a ja na koniec co środę będę informować jak aktualnie wygląda lista ,kto odnotował spadek ,a kto poszedł do góry :)

Do tego będę do topowej 10 dokładać od 3 do 5 propozycji kolejnych godnych uwagi fotorelacji.Będą one się znajdować w osobnym temacie :)

Aby was zachęcić do klikania i oglądania fotorelacji będę tutaj pokazywać najciekawsze 1 zdjęcie każdej z nich i link pod zdjęciem abyście mogli zagłębić się w fotorelację ,która was zaciekawi :)

Raz w miesiącu będę wybierać najlepszą fotorelację w plebiscycie , taka fotorelacja będzie nagradzana 5 nasionami feminizowanymi .

Topowa 10 będzie miała również swoją rubrykę na stronie głównej.

Dobrze było kilka słów wyjaśniających jak zabawa wygląda , teraz pora na 1 wydanie w historii GLP LISTY TOP 10 !

Pozycja 10.

Uprawa w kokosie usera KingPin imponujące 5,4 kw potężny growroom . Dlaczego ostatnie miejsce ? Bo puki co user dodał jedną aktualizację , miejmy nadzieję ,że nie zapomniał o nas i zaskoczy nas i to szybko nową porcją zdjęć ;)



link do fotorelacji : growlike.pro/forum/wegetacjak/271-hps-5-4kw-projekt-5-4-kw-witam-w-moim-labolatorium?limitstart=0&start=20

Pozycja 9.

Uprawa w glebie , światełko ktoś by rzekł słabiutkie bo tylko 150W ,ale Klepnix z 150tki wyciska maximum ! Warto obserwować rozwój wydarzeń :evil:



link do fotorelacji : growlike.pro/forum/wegetacjag/255-150w-hps-dwa-sery-bez-bajery-sssdh-x-kf?limitstart=0&start=20

Pozycja 8.

To miejsce dzisiaj zajmuje Cichy Bob i jego kobieta . Plant świetnie się czuje w hydro pod 200w CFL :D



link do fotorelacji : growlike.pro/forum/kwitnieniehyd/529-200w-cfl-60x80x200-micro-hydro-moby-dick?limitstart=0&start=10

Pozycja 7.

Zajmuje Glock i jego kwitnące kwiatki , jest na czym oko zawiesić :blush:



link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/konkurs-taniejaranie/564-hps-400-1m2-5xcc-4x-black-jack


Pozycja 6.


Szafa Babysa bardzo zacna , planty kwitną i mają się dobrze zresztą zaglądnijcie i oceńcie sami ;)



link do fotorelacji : growlike.pro/forum/kwitnienieg/391-mh-hps-400w-euforia-fem-ak48-fem-sch-af-fem-ob-fem-golas-ob-x-mn-fem-golas-grow-by-babys?limitstart=0&start=10

Pozycja 5.

Półmetek przeglądu fotorelacji ,a to miejsce należy do Kowalsky i jego kurwidołek :D



link do fotorelacji : growlike.pro/forum/kwitnieniehyd/270-cieply-kontemplatycyjny-kurwidolek-kowalskiego?limitstart=0&start=20

Pozycja 4.

Prawie podium prawie ;) Niesamowity outdoor w wykonaniu Śmiechlika , zdjęcia robią wrażenie B)



link do fotorelacji : growlike.pro/forum/outdoorpoczatkujacy/344-easy-sativa-super-skunk-marocxshaman-w-kukukurydzy-by-smiechlik-13?start=20

Pozycja 3.

Brązowy medal w tym tygodniu przypadł Growerowi o ksywie konspiracyjnej Kłi , dzielnie walczy z planciorami , zresztą sami zobaczcie ...



link do fotorelacji : growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/471-400w-hps-0-81m2-1-x-twilight-od-dp-laczenie-przyrody-z-osiagnieciami-ludzkosci?start=30

Pozycja 2.

Oświetlenie LED + trening na siatce = Grzydyll :evil: Micro projekt ,a robi zajebiste wrażenie :talk:



link do fotorelacji : growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/495-led30w-auto-bubble-gum-1-szt?limitstart=0&start=10

Pozycja 1.

W tym tygodniu jak dla mnie numerem 1 jest Buforek ! Szacunek za tego potwora ,którego stworzyłeś :D



link do fotorelacji : growlike.pro/forum/kwitnienieg/384-1000w-hps-2-2m2-1x-maroc-not-recommended-indoors?limitstart=0&start=20


Od takich o to propozycji zaczynamy nową zabawę na GrowLikePro :)

Mam nadzieję ,że czynnie będziecie brać udział w głosowaniach na najlepsze waszym zdaniem uprawy.

A co do propozycji do TOP 10 to jutro powstanie osobny temat z ankietą :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez JIM.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Listo TOP 10 czyli najlepsze fotorelacje na Growlike.pro 10 lata 6 miesiąc temu #2

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Haaaa pierwszy,
Urzekła mnie dyskoteka Grzdyllla
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Listo TOP 10 czyli najlepsze fotorelacje na Growlike.pro 10 lata 6 miesiąc temu #3

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Kurka jest co podziwiać ... no i dylemat kogo obdarować głosem :)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez Golas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Listo TOP 10 czyli najlepsze fotorelacje na Growlike.pro 10 lata 6 miesiąc temu #4

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

glosik poszedl na potworka
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Listo TOP 10 czyli najlepsze fotorelacje na Growlike.pro 10 lata 6 miesiąc temu #5

  • Maniakst
  • Maniakst Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 84
  • Zebranych lumenów: 42
  •  

  •  

fajna ankieta , chodz ciezko jest sie zdecydowac , wszystkie sa piekne ! :D , jednak oddam swoj glos na fotorelacje grzdyla , mam slabosc do panienek pod ledami :D
Pozdrawiam
</hr>
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Listo TOP 10 czyli najlepsze fotorelacje na Growlike.pro 10 lata 6 miesiąc temu #6

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Chociaz wszystkie panny mi sie podobaja to moj glos powedrowal dla buforka za tego monser'a, szacun ziom!
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Listo TOP 10 czyli najlepsze fotorelacje na Growlike.pro 10 lata 6 miesiąc temu #7

  • Warrior
  • Warrior Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • -mininamaxa-
  • Posty: 783
  • Zebranych lumenów: 2308
  •  

  •  

Widziałem już , co grzdylll wyczyniał na # ze swoim ledowym panelikiem :D Tym razem też idzie mu kozacko więc głosuję na grzdyllla vel LedMaster :P
,,sata kesää tuhat yötä ,, :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Listo TOP 10 czyli najlepsze fotorelacje na Growlike.pro 10 lata 6 miesiąc temu #8

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Głos na Grzdylla za LED ale te 5,4kW zrobiło na mnie wrażenie, wariat z KingPina:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Listo TOP 10 czyli najlepsze fotorelacje na Growlike.pro 10 lata 6 miesiąc temu #9

  • Bongdziorno
  • Bongdziorno Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 166
  • Zebranych lumenów: 465
  •  

  •  

Oddaje głos na KingPina, 5,4KW to naprawdę szaleństwo, podziwiam tego Pana:)
Diversey-Milwaukee, pojedynki gangów, na murach graffiti w polonijnym slangu dragi na ulicy,
wiara naćpana, oto Ameryka jak namalowana;p
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Listo TOP 10 czyli najlepsze fotorelacje na Growlike.pro 10 lata 6 miesiąc temu #10

Głos poszedł.
Miło popatrzeć na takie kobietki :D

Temat rewelka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany