Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Relacje, które zostały nominowane do Top 10 GROW LIKE PRO ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 5 > 19.11.2013

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 5 > 19.11.2013 10 lata 5 miesiąc temu #1

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

! Alleluja , Alleluja !


Brat JIM dzisiaj przybliży wam dzisiaj co zmieniło się na forum przez ostatnie 2 tygodnie ! A wierzcie mi moi drodzy działo się OJ działo !


.: Zapraszam wszystkich na spowiedź Wielebnego JIM'a :.





Z dzisiejszym notowaniem TOP listy pożegnali się : Laureat 1 miejsca z przed 2 tygodni Choci ,który w tym roku w pięknym stylu zakończył przygodę z OUTDOOR'em .

Happy End'em zakończyła się również przygoda Grzdyla z jego microboxem i panelem LED . Ale w jego przypadku mam przeczucie ,że szybko wróci do TOP listy z nowym projektem :smoke:

A co do reszty zmian to co ja wam będę dłużej zawracać du...znaczy się głowę , sami zobaczcie co w trawie piszczy :evil:




Pozycja 10

Dzisiejszą dziesiątkę otwiera fotorelacja usera Kłi , chłopaczyna już u nas gościł , później jego gwiazda przybladła by znowu zaświecić w TOP 10 . Niezły Come Back nam zaserwował :) Grube tłuste pały - to co tygryski lubią najbardziej ;)

Link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/471-400w-hps-0-81m2-1-x-twilight-od-dp-laczenie-przyrody-z-osiagnieciami-ludzkosci?start=50


Pozycja 9

Tutaj również nowość ! Jeżeli lubicie nie duże powierzchnie do tego hardcorowy trening na plantach to dobrze trafiliście :evil: Zielonysmerf to urodzony sadomasochista ;) Gorąco polecam wam jego fotorelację !

Link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/592-tcl-150w-2-x-super-silver-haze-by-zielonysmerf?start=30


Pozycja 8

Dzisiaj nowość goni nowość :evil: Tym razem mogę śmiało powiedzieć z ręką na sercu ,że przed wami najlepiej prowadzona fotorelacja na forum ! Zdjęcia jakie robi Garbaty Bocie niszczą system ! :D W jego magicznej szafeczce możecie znaleźć takie odmiany jak : Shishkeberry x Amnesia Hy pro , Tierno Galvan x Amnesia Hy pro , The Killing Jack czy The Super Silver Killing Sour Diesel Haze B) Nie wiem jaką maszyną robisz człowieku zdjęcia ,ale są booskie :evil:

Link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/wegetacjag/756-kle-kle-hps250-0-4m2-scroog-biouprawa-i-cuda-na-kiju-shbxamn-tgxamn-kj-ssksdh?limitstart=0&start=30


Pozycja 7

To już ostatnia nowość w tym zestawieniu ... obiecuję ! :whistle: Na tą pozycję dzisiaj zasłużył user Always Stoned ! Jego poczynania możecie oglądać w dziele konkursu GLP & Tanie Jaranie :) Z tymi plantami to chyba podium w konkursie ma gwarantowane :P ;) :whistle: Co tu dużo mówić patrzcie i oblizujcie monitory swoich komputerów :smoke:

Link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/konkurs-taniejaranie/335-mh250w-hps400w-0-80m2-2-x-ak-x-ww-2x-ph-2-x-jd-konkurs-glp-taniejaranie?start=80#8655

Pozycja 6

Wracamy do starych wyjadaczy , Klepnix nie zwalnia tempa i szaleje ze swoimi pannami B) Mini projekt maksymalnie wykorzystany :D

Link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/kwitnienieg/255-150w-hps-dwa-sery-bez-bajery-sssdh-x-kf?start=50


Pozycja 5

Na półmetku listy napotykamy na Marleja . Nie wiem jak on to robi ,ale zdjęcia plantów wyglądają jakby były wyciągnięte żywcem z podręcznika "Jak wyhodować idealnie zdrową marihuanę" :talk: Nie mogę się napatrzeć na tą soczystą zieleń ! ŁAŁ !

Link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/585-2x-mh-hps-600w-2-88-m2-25xspace-2xjamaican-dream-kosmiczny-ogrodek-marleja?start=90


Pozycja 4

Tutaj mamy kolejnego wielbiciela idealnej zieleni :) Pan Cichy BoB i jego boby ..eee znaczy się topy :D Podobno jego hasłem przewodnim jest : "KOKO podłoże SPOKO" ;)

Link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/527-mh-400w-hps-400w-1m2-4-no-name-w-coco?start=20#

Pozycja 3

No i tym oto sposobem doszliśmy do najlepszej 3 według mnie oczywiście :evil: Podium otwiera fotorelacja dawno nie widziany i o mało co nie zapomniany Carl Zeiss ;) Pamiętam go z micro projektów i przyznam ,że swoimi mini szafeczkami nie jednego komercyjnego growera zawstydzał wynikami 1g/W , nie inaczej jest odkąd się "przesiadł" na większy metraż :evil:

Link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/kwitnienieg/252-800w-mh-hps-uvb-carl-zeiss-project-bokeh?start=60


Pozycja 2

Kogo my tutaj dzisiaj mamy ? hmm ... AAaaaaaa Kowalsky i jego świeżutki jak ciepłe bułeczki harvestovy up date ! :evil: Zobaczcie sami jak jego box przekształcił się w rzeźnię dzisiaj :evil:

Link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/kwitnieniehyd/270-cieply-kontemplatycyjny-kurwidolek-kowalskiego?start=50


Pozycja 1

Na złoto w tym wydaniu TOP 10 GrowLike.Pro zasłużył sobie Zakwas i jego morderczy trening na siatce :D Nie wiem czy już wam to mówiłem ,ale powtórzę raz jeszcze : Jeżeli ktoś chce nauczyć się tej techniki to polecam lekcje u tego Pana :smoke:

Link do fotorelacji : www.growlike.pro/forum/kwitnieniehyd/682-400w-hps-0-64m2-2-x-white-widow-2-x-ultimate-ogxtw-s-c-r-o-g?start=30



To już wszystko drodzy forumowicze GLP co na dzień dzisiejszy przygotowałem dla was :) Mam nadzieje ,że podoba się wam aktualne zastawienie . Widzimy się za około 2 tygodnie ponownie !

Życzę wszystkim uczestnikom TOP 10 grubych pał i świętego spokoju w growingu :)

Pozdrawiam

JIM
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez JIM.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 5 > 19.11.2013 10 lata 5 miesiąc temu #2

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Coraz zacniej się robi w działach Relacji :)
Naprawdę jest na co popatrzeć i wybór spory ... ciężko jest wybierać !

* spogląda z podziwem *

Pozdro B)
Golas
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 5 > 19.11.2013 10 lata 5 miesiąc temu #3

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Nawet mi nie mów Golasiński ! Nad listą dzisiaj siedziałem od godziny 17.00 i dopiero teraz ją skończyłem !

Naprawdę jest nad czym oko zawiesić :) Miałem ciężki orzech do zgryzienia jak ułożyć dzisiejsze zestawienie !

Robota może i zajmuje sporo czasu ,ale daje dużo satysfakcji :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0, DIESEL, Lutek, UF

 

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 5 > 19.11.2013 10 lata 5 miesiąc temu #4

  • Lutek
  • Lutek Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • buszido
  • Posty: 213
  • Zebranych lumenów: 336
  •  

  •  

Dobra robota i fajny opis,dobrze się czyta i ogląda.Pozdro. :D :ganja:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez Lutek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 5 > 19.11.2013 10 lata 5 miesiąc temu #5

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Dobre to powiem Ci nie ma co. Szacun
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 5 > 19.11.2013 10 lata 5 miesiąc temu #6

  • Acephali
  • Acephali Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 285
  • Zebranych lumenów: 316
  •  

  •  

To się powinno nazywać PODSUMOWANIE TYGODNIA. Chyba Zakwas to niedawno zauważył, że jest tu wszystko w pigułce + linki do detali... zajebiście JIM! zajebisty patent + twoje opisy = GRUB000,00 ,-
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 5 > 19.11.2013 10 lata 5 miesiąc temu #7

  • zielonysmerf
  • zielonysmerf Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 247
  • Zebranych lumenów: 406
  •  

  •  

Jestem zaskoczony ze sie tutaj znalazłem wsród tak, zacnych growerow :) wielkie dzięki :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 5 > 19.11.2013 10 lata 5 miesiąc temu #8

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

JIM obys mial duzo sil i czasu na to co robisz , bo to musi byc staly element tego forum , Lebski kolo z ciebie , szacun i tak dalej . :smoke:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Wild

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 5 > 19.11.2013 10 lata 5 miesiąc temu #9

  • Ogórek
  • Ogórek Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Zielonym do góry
  • Posty: 10
  • Zebranych lumenów: 9
świetny pomysł na promowanie najciekawszych fotorelacji. Brawo dla pomysłodawcy! Przejrzałem każdą fotorelacje z linku poziom jest na prawdę wysoki.
pozdrawiam załogę forum!
zielonym do góry!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TOP 10 GLP - czyli najciekawsze fotorelacje na GrowLike.Pro według JIM'a < # 5 > 19.11.2013 10 lata 5 miesiąc temu #10

  • Mistrz cho
  • Mistrz cho Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Pakuje kanapki w mylar.
  • Posty: 217
  • Zebranych lumenów: 618
  •  

  •  

Co się dziwić jak każdy chce być najlepszy ;) Wszystkie fotorelacje są takie piękne, ehhhh. Można tutaj spędzić połowę dnia na przeglądaniu zdjęć...

Niech wygra najlepszy ! :)
"Masz dwie ręce i ch^j to kombinuj SK0RWYSYN0 człowieku czynu obieraj azymut"
Aktualna: www.growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/2185-hps-mh-400w-0
Stara: www.growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/1299-hps-250w-0-30m2-3x-moby-dick-od-agenta
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany