Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Rodzaje trenowania roślin, SOG, SCROG, FIM, TOPPING, LST ...
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Main Lining

Main Lining 10 lata 6 miesiąc temu #21

  • srasd
  • srasd Avatar
Ok dzięki ale widziałem na f# jak po odcięcia stożka poczekał 4 dni i dopiero zaczął naginać a więc naginać odrazu czy jak on zaczekać a właśnie czy to zrobić na noc żeby roślinie dać odpocząć czy bez różnicy ok ogarnałem temat i teraz wszystko stało się jasne pozdro
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez srasd.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Main Lining 10 lata 6 miesiąc temu #22

  • Palacz
  • Palacz Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Czy ogarnęliście?
  • Posty: 10
  • Zebranych lumenów: 8
srasd napisał:
obiecuje że to będzie ostatnie pytanie

ROTFL
srasd napisał:
odmiana 1024xdeadhead og od f2seeds się nada
anaconda napisał:
Uważam jednak, że metoda ta może być używana ze wszystkimi strainami, dla optymalnej dystrybucji energii z masy korzeniowej.

"MASZ OCZY LECZ NIE WIDZISZ, MASZ USZY LECZ NIE SŁYSZYSZ"

:silly:
"And if you don't like't... then hey! Fuck you!"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Main Lining 10 lata 6 miesiąc temu #23

  • Acephali
  • Acephali Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 285
  • Zebranych lumenów: 316
  •  

  •  

Oto kilka moich fotek z przygody z Main Liningiem. Eksperymentowałem z HST w hydroponice męcząc jedną z królewskich indic GHS: El Nino. Oto skrócony timeline uprawy Ebb&Flood pod 150W HPS przy wsparciu nawozów GHE oraz suplementów Advanced Nutrients.























Z eksperymentu zrodziło się kilka wniosków na temat samego main liningu, jak i HST (za takie uznaję main lining...) w ogóle. Większość z nich ociera się o kwestię wielkich ... oczekiwań i nieadekwatnych do nich efektów. Niewątpliwie jednak uważam, że każdy grower, którego nurtują rozmaite aspekty uprawy powinien przynajmniej raz w życiu spróbować tej techniki, choćby po to, aby nigdy więcej do niej nie wrócić :)

HST pozostawia potężny ślad na krzaku, jego witalności, czy raczej może ukierunkowaniu jej w specyficzny sposób. Mocne ukorzenienie, potężne łodygi, opóźnione mocno indukowanie, bardzo wyraźne momenty przestojów w procesie wzrastania... to wszystko daje pewien pogląd na "poprawianie natury". Odważnie trenowana roślina, wielokrotnie nacinana i gięta bezwzględnie dojrzewa dłużej, czy mniej obficie trudno powiedzieć. Zapewne odpowiedni dobór genów może mieć tutaj kluczowe znaczenie, jednak kwestia ta odnosi się ponownie do czasu, z tym że w skali większej... czasu poszukiwania tych "odpowiednich" genów, robienia testów porównawczych, itd.









... mimo wszystko było smacznie :]
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez Acephali.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Leo Messi, Koza, Klepnix, , maladama, Bongjour, AS, Method, Pingwin

 

Main Lining 9 lata 4 miesiąc temu #24

  • tajniak
  • tajniak Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 112
  • Zebranych lumenów: 401
Ja swoja przygode z main lining wspominam milo, robiac ciecia na 8 pal trzymalem planty na wegu sporo bo chyba jakies 40 dni, zaczalem ciac pozno bo kolo 14-15 dnia i skonczylem ~35 dnia + jakies 5 dni wega i przelaczenie.
Nie wyszlo mi oczywiscie 8 rownych szczytow, z 5 szczytow bylo dosc ladnie zwartych a 3 sporo gorsze + wyrosniete po bokach mniejsze odrosty, ale mimo wszystko przy 250W wyszlo po 43-48g z planta przy jakichs 50-70cm wzrostu. Na pewno jeszcze do tego wroce zaczynajac ciachac od 10 dnia robiac to co 5-6 dni zamiast 7 i mysle, ze przy 35 dniu i 16 szczytach smialo mozna przelaczac na flo uzyskujac taki sam a nawet lepszy wynik g/w.
Co do postu wyzej to na pewno roslinka przezywa przez caly weg niesamowity terror, ale mimo to w moim przypadku indukowala normalnie 7-10 dni a wynik i tak byl jak dla mnie bardzo zadowalajacy, wszystko bylo gotowe w 65dniu flo.
Na pewno przy 16 topach jest to jakas alternatywa dla SCROGu - 16 topow ktore dzadza po na pewno ~3g x 4 planty moim zdaniem jest podobna opcja w ilosciu plonu jak i czasu - przy oswietleniu jak u mnie 250W
W.G.W
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc temu przez tajniak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Anaconda

Main Lining 9 lata 4 miesiąc temu #25

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

Ja wlasnie zaczolem trening powoli zobaczymy co to bedzie :)

Jak narazie to tak wyglada.



Pozdr
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Babys, AS, Lutek
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany