Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [13] Parszywa trzynastka made in Warr + bonus?

[13] Parszywa trzynastka made in Warr + bonus? 9 lata 10 miesiąc temu #1

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Witajcie,
Chciałbym pokazać Wam moje planty w terenie, posadzone były na początku maja. Na zdjęciach to co zostało i wygląda najlepiej. Najwięcej roślin wykosił przymrozek następnie miałem atak leśnych narkusów i tak co rusz coś dosadzam ale męcząca to sprawa zaiste mając w domku cieplutki boxik bez przedzierania się przez chaszcze i walki z komarami; chyba czas zakopać szpadel i lecieć cieplutki indoorek :D Uwielbiam przyrodę i jeżeli nawet nie będę sadził to i tak coś posadzę :lol:

Koniec zamulania, trochę suchych faktów

medium: ziemia spotowa torfowa odkwaszona jesienią i wiosną, dodatkowo w połowie kwietnia doszła azofoska i siarczan magnezu; na dno hydrożel. Wszystko stoi w trzynastu 35L donicach.

rośliny: zagadka złożona z klocków od Warr'a; dosadzałem i dosadzałem i .... dosadzałem SxAxCDG, GxAxCDG, HKxCDG, GMHxCDG, VxAxHPxCDG oraz kilka innych m.in P#1 i purple maroc; pogubiłem się ale niektóre już indukują oby wróciły na weg :/

treningów i nawożeń nie planuje; spot testowy jak sie uda będzie fajnie a jak nie to trudno ;)

o resztę pytajcie, fotki




























Yo!
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc temu przez Koza.
Temat został zablokowany.

 
 
 

[13] Parszywa trzynastka made in Warr + bonus? 9 lata 10 miesiąc temu #2

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

Koza napisał:
Uwielbiam przyrodę i jeżeli nawet nie będę sadził to i tak coś posadzę :lol:



i to mi sie podoba

pamietam twoj zdaje sie ostatni OUT i......
pendejo by nie pogardzil

powodzenia
Temat został zablokowany.

[13] Parszywa trzynastka made in Warr + bonus? 9 lata 10 miesiąc temu #3

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

No , nareszcie ;)
Widzę że tylko ja się ociągam z relką :huh:
Co ile podlewasz takie donice? Coś je tam w kopałeś, bo nie za bardzo widać na fotkach.
Powodzenia rogaczu ;)
:ganja:
Temat został zablokowany.

 

[13] Parszywa trzynastka made in Warr + bonus? 9 lata 10 miesiąc temu #4

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

DIESEL napisał:
Widzę że tylko ja się ociągam z relką :huh:
Co ile podlewasz takie donice? Coś je tam w kopałeś, bo nie za bardzo widać na fotkach.

Jeszcze nie podlewałem tylko przy sadzeniu coś tam chlapnę, z hydrożelem spokojnie tydzień postoją bez podlewania. Donice stoją na poziomie gleby i są obsypane średnio do połowy wysokości ziemią, dodatkowo kupiłem agrowłókninę ale na śmierć o niej zapomniałem wysadzając planty a teraz to już troszeczkę za późno.

Dzięki za lumeny i wpisy ;)

Yo!
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Temat został zablokowany.

[13] Parszywa trzynastka made in Warr + bonus? 9 lata 10 miesiąc temu #5

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

A ile dajesz tego hydrożelu na litr ziemi?
Ja mam afy w 12l donicach ale nie są przysypane i jak świeciło tak ostro przez te ostatnie 3 dni a podlane wcześnie ostro przez deszcz to dwie nie dały rady a inne dwie miały już ciężko :( Ja dawałem ok 10g na swoje donice.
Może takie dziwne pytanie, ale może wiesz co się dzieje z hydrożelem jak nabierze wody i spuchnie i jak odda tą wodę to wraca do poprzedniej postaci czy chuj go strzela?
Temat został zablokowany.

[13] Parszywa trzynastka made in Warr + bonus? 9 lata 10 miesiąc temu #6

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Siemanko bardzo ladnie Koza roslinki zdrowiutko zieloniutkie
Bedzie sie dzialo :rasta:

Pzdr Babys
Temat został zablokowany.

[13] Parszywa trzynastka made in Warr + bonus? 9 lata 10 miesiąc temu #7

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Sadzić nie sadzić .. ale w teren trzeba ruszać ! :ganja:
Odpocząć od tego zgiełku miejskiego ... TV, Netu i innych dobroci współczesnego świata ... :evil:

Cisza spokój !!!

Będzie dobrze Kozik ... :rolling:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

[13] Parszywa trzynastka made in Warr + bonus? 9 lata 10 miesiąc temu #8

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

A tak wlasciwie to czemu akurat donice?? Teren nie wyglada na podmokly :unsure: no chyba ze sie myle :oops:

DIESEL napisał:
A ile dajesz tego hydrożelu na litr ziemi?
Ja mam afy w 12l donicach ale nie są przysypane i jak świeciło tak ostro przez te ostatnie 3 dni a podlane wcześnie ostro przez deszcz to dwie nie dały rady a inne dwie miały już ciężko :( Ja dawałem ok 10g na swoje donice.
Może takie dziwne pytanie, ale może wiesz co się dzieje z hydrożelem jak nabierze wody i spuchnie i jak odda tą wodę to wraca do poprzedniej postaci czy chuj go strzela?

Testowalem go w domu na talerzyku, oddaje wode a pozniej normalnie znowu ja wchlania i tak wkołko. Tylko ze w ziemi to on tak szybko nie odda calej wilgoci jak na przewiewnym nagrzanym parapecie. Jakiego uzywasz? az dziwne ze nie wystarczyl na pare dni upalow, moze afy mlode byly i korzenie jeszcze nie siegaly ziemi wymieszanej z hydrozelem?
Temat został zablokowany.

[13] Parszywa trzynastka made in Warr + bonus? 9 lata 9 miesiąc temu #9

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Elo,

Dopiero co wróciłem z wycieczki, mam dla Was kilka fotek. Planty leniwie sie rozpędzają. Z racji tego, że odwiedziny w środku dnia to była szybka akcja, wlot i wylot na momencie. Spot mało przypałowy ale dojazd do niego to już inna ciekawsza bajka, może kiedyś Wam opowiem ta bajeczkę ;)
Pingwin napisał:
A tak wlasciwie to czemu akurat donice?? Teren nie wyglada na podmokly :unsure: no chyba ze sie myle :oops:


Jest to dolina rzeki, teren zalewowy wczesną wiosną i późną jesienią. W zeszłym roku jak testowałem to miejsce jesienią dowaliło wody równo z poziomem gleby i zostało tak do zimy dlatego postawiłem donice, z resztą często sadzę w ten sposób ;)

Zdjęcia bez podpisów i popisów, nadmienię, że wszystko to rośliny spod ręki Warr'a, prawie wszystko się już określiło, robactwo daje porządnie popalić roślinom. Za 2-3 tyg tam się pojawię więc nie wiem czy warto jeszcze stosować jakąkolwiek chemię.

Krzaczki w różnym wieku jak pisałem poprzedni co rusz coś dosadzałem ale odkąd zagościł odświeżacz powietrza kiblowy z hydrożelem a w nim szczochy problem zjadania plantów ustał, z drugiej strony rośliny sa już dość duże i zwierzyna raczej już im nie zaszkodzi.

Zdjęcia pewnie się powtórzą bo mam tam 13 panien a najmniejszym nie robiłem fotek, sorry :D
Fotografijeeee ;)




























Zrobiłem delikatne gięcie największym plantom i do domu







Yo!
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Golas, SkyneT 2.0, Klepnix, , Babys, DIESEL, Pingwin, kajjoje, , Sandacz, , Kimbo Slice

[13] Parszywa trzynastka made in Warr + bonus? 9 lata 9 miesiąc temu #10

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Zdrowe! :mrgreen:
A do tego calkiem spore i ladnie pokrzaczone, widac ze naslonecznienie eleganckie.
Mam jednego w pewnym sensie podobnego spota,skrzyneczki zamiast donic,hydrozel itd. nie bylem tam juz ponad dwa tygodnie od wysadzania.... i jak zobaczylem twoje foty to najchetniej bym tam od razu pojechal :P ale ze sie ostatnio przeziebilem to poczekam do przyszlego tygodnia ;)

I jeszcze jedno pytanko. Sadzisz juz pare dobrych lat, okreslaly ci sie juz kiedys sezonowki tak wczesnie?
Czy ten rok to ewenement?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 9 miesiąc temu przez Pingwin.
Temat został zablokowany.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany