Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
W tym dziale można zadawać pytania naszemu Prawnikowi ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Sprawdzenie SmartPhona przez organny ścigania podczas rutynowej kontroli, historia stron www

Sprawdzenie SmartPhona przez organny ścigania podczas rutynowej kontroli, historia stron www 9 lata 8 miesiąc temu #11

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Pawson napisał:
naprawdę bardzo szeroka

I naprawde dobrze oplacana z waszych podatkow ;)
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Sprawdzenie SmartPhona przez organny ścigania podczas rutynowej kontroli, historia stron www 9 lata 8 miesiąc temu #12

  • Pawson
  • Pawson Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • who dares wins
  • Posty: 18
  • Zebranych lumenów: 92
Kowalsky napisał:
Pawson napisał:
naprawdę bardzo szeroka

I naprawde dobrze oplacana z waszych podatkow ;)

z pewnością ...
who dares wins
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

ze wszystkim nie mogę się jednak zgodzić, bo z doświadczenia wiem... 9 lata 8 miesiąc temu #13

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

...że wszystko zależy od psa. Jak mu się chce niuchać. Byłem świadkiem trzepania przez dwóch "smutnych panów", którzy przyczaili się na mnie i kumpla jak dokonywaliśmy zakupu czytej lufki w dworcowym kiosku. A było to całkiem późno więc nie zauważyłem jak dreptają za nami w stronę mojego samochodu. Większy zaszedł do mnie, niższy do kumpla. Blachy na wierz i formułka kim on tam nie jest. Nie będę się rozpisywał w szczegóły, ale było trzepanko , najpierw mnie + samochód, następnie kumpla. Przy nim znalazł JEDNĄ lufę. I zaczęło się: telefony w ruch i spisywanie ostatnich połączeń od kontrola sms. Było to parę lat wstecz zatem smartfonów jeszcze i ogólnie mobilnego internetu nie bardzo. Do czego dążę - zapewne każdy z Nam swój nadmiar gdzieś tam rozdaje. Uczulam Was bracia o to byście za każdym razem kazali kasować (wszystkie, minimum z dnia spotkania) ostatnie połączenia między Wami wykonane oraz wszelkie sms'y. To Wam dupę uratuje, gdy ktoś mniej ostrożny wpadnie i będzie miał podobną do mojej przygodę .

A zgodzę się z twierdzeniem, że pały żyją z donosów. A żyją. Znam osobiście pewnego Naczelnika od spraw gospodarczych. Powiedział i to nie raz. My tylko żyjemy z donosów od ludzi. Ludzie piszą anonimy a oni sprawdzają fakty. I tak jest w każdym wydziale. W tych od spraw gospodarczych ludzie robią to "charytatywnie" a w dochodzeniówce za inne "przysługi" :D

Tyle w temacie - miejcie łeb na karku i myślcie o jeden krok w przód a nic Wam nie będzie.

DrJ :stoned:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc temu przez Jacek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, SensiSoul, Edmund Dantes,

 
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany