Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
W tym dziale można zadawać pytania naszemu Prawnikowi ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Sprawdzenie SmartPhona przez organny ścigania podczas rutynowej kontroli, historia stron www

Sprawdzenie SmartPhona przez organny ścigania podczas rutynowej kontroli, historia stron www 9 lata 9 miesiąc temu #1

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
Witam tak sobie siedzę :joint: i myślę o takiej sytuacji :

Mam smartfona i używam internetu tylko po to aby wejść na forum GLP (czyli w historii będzie tylko ten adres) bo ogólnie używam kompa a smartfona tylko wtedy gdy niema mnie w domu jakiś czas.I teraz najważniejsze , jeśli mnie police trzaśnie weźmie tela sprawdzi wszystko i zobaczy tylko ten adres wejdzie rozszyfrują moje hasło i login (to chyba dla nich trudne nie będzie , albo choćby miałem zaznaczone "zapamiętaj" i wystarczyło wcisnąć OK) zalogują się zobaczą to wszystko no i wiadomo nie złapali na opiece tych krzaków więc się wypre ale wezną helikopter i oblecą okolice moje i znajdą te spoty to co wtedy ? jest jakaś szansa , żeby wybrnąć z tego ?

pozdro
Ostatnio zmieniany: 9 lata 9 miesiąc temu przez LaCocaine.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Sprawdzenie SmartPhona przez organny ścigania podczas rutynowej kontroli, historia stron www 9 lata 9 miesiąc temu #2

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

zacznij uzywac TORa zarowno na PC jak i TEL. ustaw tak zeby nie zapamietywalo hasel ani historii i powinno byc ok.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sprawdzenie SmartPhona przez organny ścigania podczas rutynowej kontroli, historia stron www 9 lata 9 miesiąc temu #3

  • Dante
  • Dante Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 21
  • Zebranych lumenów: 1
A niby czemu maja Cie "trzasnac"? Jesli na huja nie bedziesz nic robic to cie nikt nie trzasnie. Nie sraj zarem I nie pal tyle to FBI I CIA cie nie namierzy...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Sprawdzenie SmartPhona przez organny ścigania podczas rutynowej kontroli, historia stron www 9 lata 9 miesiąc temu #4

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Przecież oni sprawdzają tylko IMEI telefonu po to, by sprawdzić czy nie był kradziony. Nie odpalają przeglądarki żeby karnego kutasa na faecbooku ci wkleić;d


Pozdro,
Bonguś
:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sprawdzenie SmartPhona przez organny ścigania podczas rutynowej kontroli, historia stron www 9 lata 9 miesiąc temu #5

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Cocainek ... :P

Prawda jest taka, że 99% przypałów itp... robimy sobie sami. ;)
Trzeba zacząć myśleć, a nie będzie problemów !

A co nas nie zabija, to tylko wzmocni !!! :D

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: LaCocaine

Sprawdzenie SmartPhona przez organny ścigania podczas rutynowej kontroli, historia stron www 9 lata 9 miesiąc temu #6

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Jeżeli zatrzymali Cię za zielsko czy inne karane czyny to przy okazji sprawdzą Ci kompa, telefon i wtedy może wylezie że logujesz się na forum konopnym ale jak mają na Cibie już haka to takie logowania nic nie wniosą do sprawy i tak Cie udupią ;)

Co to by było gdyby przy każdej kontroli policja kontrolowała nam telefony, laptopy etc.

... LaCycu poprawiłem temat; troszeczkę polotu w nazywaniu wątków :)

pozdro
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, LaCocaine

Sprawdzenie SmartPhona przez organny ścigania podczas rutynowej kontroli, historia stron www 9 lata 9 miesiąc temu #7

  • Pawson
  • Pawson Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • who dares wins
  • Posty: 18
  • Zebranych lumenów: 92
Z doświadczenia wynika, że w sytuacji wpadki z posiadaniem marihuany w niewielkiej ilości nikt nie zabiera sprzętu elektronicznego celem jego sprawdzania pod kątem znalezienia treści dotyczących handlu, czy wytwarzania. Tak więc tu bym się nie obawiał takich perturbacji wynikających z prześwietlenia telefonu czy kompa... Ale piszę wyłącznie o sytuacjach, gdy jest posiadania.

co innego, gdy w grę wchodzą inne przestępstwa z u.o.p.n., szczególnie uprawa, wytwarzanie, czy wprwadzanie do obrotu. Większość informacji pozwalających ujawnić hodowlę policja uzyskuje w sposób operacyjny, czyli np. od niejawnych informatorów (których jest baaardzo dużo). Wtedy akta sprawy zaczynają się od notatki urzędowej, w któej można przeczytać, że "funkcjonariusze wydziału kryminalnego komendy miejskiej w X, w toku wykonywanych czynności uzyskali iformacje iż Jasiu Kopciński może uprawiać konopie inne niż włókniste oraz posiadać ich znaczne ilości...". Personaliów takiego "życzliwca" nigdy nie poznamy, bo przecież nikt nie będzie dekonspirował swojego "ucha", szczególnie jeżeli podczas wizyty u figuranta faktycznie udało się ujawnić susz, uprawę, czy co tam miało być. I w takich sytuacjach komputery w zasadzie zawsze idą do biegłego, celem sprawdzenia, czy nie ma w nich treści mogących świadczyć o skali procederu, kontaktach itp itd.

Także panowie z jednej strony zdrowy rozsądek, z drugiej - jeśli już musicie, to pamiętajcie o bhp ;)
who dares wins
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, SkyneT 2.0, Koza, , AS, DIESEL, Edmund Dantes, degustat0r, LaCocaine

Sprawdzenie SmartPhona przez organny ścigania podczas rutynowej kontroli, historia stron www 9 lata 9 miesiąc temu #8

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Pawson napisał:
Większość informacji pozwalających ujawnić hodowlę policja uzyskuje w sposób operacyjny, czyli np. od niejawnych informatorów (których jest baaardzo dużo).

Czyli można przyjąć, że większość zaczepnych akcji bierze się z "uprzejmie donoszę" a nie super tajnych technik kryminalistycznych?
Człowiek człowiekowi wilkiem :blink:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sprawdzenie SmartPhona przez organny ścigania podczas rutynowej kontroli, historia stron www 9 lata 9 miesiąc temu #9

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Koza napisał:
Człowiek człowiekowi wilkiem :blink:

na pewno nie kozą :D

przepraszam nie mogłem się powstrzymać...

a wracając do tematu to też uważam, że warto być ostrożnym. Sam do korzystania z forum mam oddzielny komputer, zawsze korzystam z trybu prywatnego i chowam kompa do szuflady, więc gdyby do mnie wpadli to pewnie wzięli by do przeszukania kompa, który leży na wierzchu, a nie tej właściwy, choć kto wie...

Przy okazji opowiem jak zabezpieczam się (choć może to nie wystarczyć) przed ewentualnym oskarżeniem o dilowanie. Otóż do wagi zawsze dołączam 2 fiolki z doksycykliną i tetracykliną, a na wagę zawsze kładę jakiś spodek przy ważeniu MJ.
Dzięki temu mam wymówkę, że waga służy mi do odważanie dokładnych dawek leków (jestem technikiem weterynarii), a dzięki spodkowi nie znajdą tam ani kawałka THC :D:D:D :rasta: :rasta: :rasta:
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Edmund Dantes, LaCocaine

Sprawdzenie SmartPhona przez organny ścigania podczas rutynowej kontroli, historia stron www 9 lata 9 miesiąc temu #10

  • Pawson
  • Pawson Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • who dares wins
  • Posty: 18
  • Zebranych lumenów: 92
Koza napisał:
Pawson napisał:
Większość informacji pozwalających ujawnić hodowlę policja uzyskuje w sposób operacyjny, czyli np. od niejawnych informatorów (których jest baaardzo dużo).

Czyli można przyjąć, że większość zaczepnych akcji bierze się z "uprzejmie donoszę" a nie super tajnych technik kryminalistycznych?
Człowiek człowiekowi wilkiem :blink:

dokładnie tak, tekst "uprzejmie donoszę" jest zaczątkiem wielu "spraw narkotykowych". Ale dla jasności: to też nie jest takj, że zawsze donoszą przypadkowi ludzie, którzy akurat zobaczyli "coś podejrzanego". Siatka informatorów policyjnych, czyli ludzi, którzy "dają na gębę" jest naprawdę bardzo szeroka. Ale to temat na inną rozmowę ;)
who dares wins
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany