Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone Konkursy Forum GLP ...

TEMAT: Obdaruj najbliższych kolekcjonerskim kalendarzem GLP ! Zainteresowany ? Wbijaj w temat !

Obdaruj najbliższych kolekcjonerskim kalendarzem GLP ! Zainteresowany ? Wbijaj w temat ! 9 lata 11 miesiąc temu #1

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Witajcie drodzy forumowicze !

Znalazłem w swojej skrytce jeszcze 30 sztuk kalendarzy , które bardzo chciałyby zawisnąć na ścianie któregoś z was :)

Niestety nie mam czasu wysyłać każdemu z osobna kalendarza , więc chciałbym abyście wy obdarowali swoich bliskich ty oto unikatowym kalendarzem :)

Przygotowałem 6 pakietów po 5 kalendarzy .

Napiszcie krótki post motywacyjny dlaczego akurat to ty powinieneś otrzymać pakiecik kalendarzy B)

Do kalendarzy dodaje również komplet wlepek WUJO.pl oraz GrowLikePro .

Jak ktoś nie widział jeszcze kalendarza to macie próbkę poniżej :


Chciałbym w najpóźniej we wtorek wysłać kalendarze więc konkurs trwa do Niedzieli do godziny 20.00 , wyniki podam o 21.00.

Powodzenia !
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez JIM.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Obdaruj najbliższych kolekcjonerskim kalendarzem GLP ! Zainteresowany ? Wbijaj w temat ! 9 lata 11 miesiąc temu #2

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Myślę, że nie ma się co rozwodzić. Kalendarzykami obdarowałbym ludzi z "branży" a nóż w końcu któryś przekona się co do forum. Jeden na pewno trafiłby do konkretnego dilera, którego odwiedza wiele ludzi, którzy bankowo rzuciliby okiem na piękne ProSzyszki oraz logo GLP.


p.s jeden kalendarz zamówiłem sąsiadowi z wujo.pl
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM

Obdaruj najbliższych kolekcjonerskim kalendarzem GLP ! Zainteresowany ? Wbijaj w temat ! 9 lata 11 miesiąc temu #3

  • edmundol
  • edmundol Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 3
  • Zebranych lumenów: 5
Zawsze chciałem mieć ten kalendarz,jednak nie miałem po prostu możliwości go zdobyć,można powiedzieć że to takie moje małe marzenie,aby jeden egzemplarz wisiał na mojej ścianie,dlatego bardzo miło by mi było gdybym to właśnie ja został zwycięzcą.Forum czytam od samego powstania,mam tu konto praktycznie od samego początku po uciecze z #.com,nie udzielam się co prawda gdyż jestem zwolennikiem tego,by najpierw zdobyć fachową wiedzę z tej dziedziny a potem dopiero się wypowiadać :) Oczywiście reszta kalendarzyków trafi do ludzi którzy są w temacie a których zachęciłoby to do założenia tu konta,co jest swoistą reklamą,to samo tyczy się wlepek które wylądują w ciekawych miejscach,w których często przebywają palacze marihuen :D Licze na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM, Bongjour, prometeusz

 

Obdaruj najbliższych kolekcjonerskim kalendarzem GLP ! Zainteresowany ? Wbijaj w temat ! 9 lata 11 miesiąc temu #4

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Ja rowniez bym przygarnol kilka sztuk dzielac sie ze znajomymi growerami jestem troche z wami tu wiec mysle ze zasluzylem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM, Bongjour

Obdaruj najbliższych kolekcjonerskim kalendarzem GLP ! Zainteresowany ? Wbijaj w temat ! 9 lata 11 miesiąc temu #5

  • Autoflowering
  • Autoflowering Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 218
  • Zebranych lumenów: 275
  •  

  •  

Mam dużo znajomych growerów, nawet tych wśród forum i chętnie obdarowałbym szczególnie tych, którzy jeszcze tu nie zawitali.
Mi też by się przydał więc się zgłaszam :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM, Bongjour

Obdaruj najbliższych kolekcjonerskim kalendarzem GLP ! Zainteresowany ? Wbijaj w temat ! 9 lata 11 miesiąc temu #6

  • SkunkMan
  • SkunkMan Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 72
  • Zebranych lumenów: 68
Mam kilka osób które tak jak i ja zgłębiają głębiej temat mj nie ograniczając się jedynie do konsumpcji. Chętnie zachęcił bym je do dalszej lektury, a nóż może odwiedzi nasze forum i pokaże swoje umiejętności zakładając fotorelacje. Fajnie by było :)

V! :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

i ja spokojnie znajdę czterech pacjentów, którym.... 9 lata 11 miesiąc temu #7

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

.... sprezentuję kalendarz GLP. Piąty oczywiście zostawię dla siebie :D

Pzdr,
DrJ :smoke:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Jacek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Obdaruj najbliższych kolekcjonerskim kalendarzem GLP ! Zainteresowany ? Wbijaj w temat ! 9 lata 11 miesiąc temu #8

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

A też się zgłoszę.

Kalenarz rozdałbym osobom które lubią palić a które nie uprawiają i wiecznie mnie strzelają na palenie. Bo jestem zdania że lepiej jest dać wędkę niż rybkę :D
Co do wlepek to nawet tym sie zadowole bo juz mi sie skonczyły a rozklejałem wszędzie tam gdzie mogło by to kogos zainteresować. Jedno z przykładowych miejsc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Obdaruj najbliższych kolekcjonerskim kalendarzem GLP ! Zainteresowany ? Wbijaj w temat ! 9 lata 11 miesiąc temu #9

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Okej Panowie jest was w sumie 7 , miało być 6 zwycięzców ... ale nie mam serca jednego eliminować więc wszyscy wygrywają :)

Dostaniecie po 4 sztuki , chyba nie będzie płaczu :)

-Bongjour
-Edmundol
-Babys
-Autoflowering
-SkunkMan
-Dr.Jacek
-Szatan

Poproszę wasze adresy na PW i to prędziutko bo jutro chcę wszystko wysłać ! :D

Ten kto się spóźni dostanie swoje kalendarze dopiero po połowie czerwca :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Babys, edmundol, Jacek, SkunkMan, Szatyn

Obdaruj najbliższych kolekcjonerskim kalendarzem GLP ! Zainteresowany ? Wbijaj w temat ! 9 lata 11 miesiąc temu #10

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Kontakt wysłany na PW Jim B)

Pzdr,
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany