Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone Konkursy Forum GLP ...

TEMAT: Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj i WUJO.PL zaprasza na świąteczny konkurs ! Edycja II

Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj i WUJO.PL zaprasza na świąteczny konkurs ! Edycja II 9 lata 4 miesiąc temu #31

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Nie wiem szefie, myśl bo grzyb mnie interesuje hehe
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj i WUJO.PL zaprasza na świąteczny konkurs ! Edycja II 9 lata 4 miesiąc temu #32

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Może przeprowadzić jakąś ankietę wśród użytkowników?
Wtedy będzie potencjalnie wiadomo ile osób do jakiego konkursu się zgłosi :)

Ja osobiście proponowałbym konkurs techniczny na najlepsze usprawnienie uprawy w domu. Różne "patenty" ludzie mają, a tak to może się nimi podzielą? Będzie dobry konkurs i pozostawi po sobie coś dla potomnych :D
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj i WUJO.PL zaprasza na świąteczny konkurs ! Edycja II 9 lata 4 miesiąc temu #33

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Jezeli tak Jimbo podchodzisz do tematu to mysle ze osoby ktore najbardziej sie napracowaly powiinne garnac fanty. No widac chlopaki i dziewczyny tam pracy wlozyli, raczej trudno tych zwyciezcow niejest wybrac hehe. Nie to sonde i glosowanko haha.Choc zbedne mi sie wydaje. Prometeo i Edek sie napracowali w huj powinni dostac fanty, a co do 3 ciego glowa boli lecz moim zdaniem Bong zrobil kozacka banie takze jakby 3 bonga powedrowaly by do pracoholikow no bo gdziez.....Pozdr heheheh Ale bongus odjebales hahahahaha ciekawe kto znalazl i czy jebnal dyma od razu:D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany