Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone Konkursy Forum GLP ...

TEMAT: Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj i WUJO.PL zaprasza na świąteczny konkurs ! Edycja II

Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj i WUJO.PL zaprasza na świąteczny konkurs ! Edycja II 9 lata 5 miesiąc temu #1

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Witajcie drodzy Forumowicze !!!

Przyszedł grudzień ,a wraz z nim świąteczny klimat i konkurs !









W tym roku do konkursu dołączył się nasz ulubiony Wujek i Ciocia ,a raczej WUJO.PL CIOCIAPESTKA i przygotował naprawdę godne nagrody:)Ale o nich za chwilkę :)

Kategorie konkursowe :

1 Kategoria to KARTKA DO ZIELONEGO MIKOŁAJA . Czyli konkurs plastyczny , rysujecie , malujecie , szkryfiecie , wycinacie ,a może ktoś z was ma ciekawszy pomysł na kartkę do niego ?:D
Jeżeli chcecie zwiększyć swe szanse w tej kategorii to fajnie byłoby waszą kartkę zobaczyć w jakimś ciekawym miejscu pozostawioną przez was , co by Zielony Mikołaj ją namierzył . Musi być nietypowo bo Zielony Mikołaj TYLE jara JOINTÓW ,że można go napotkać tylko w nietypowych miejscach :ganja: :smoke: :ganja:

Nagrody :

1.miejsce - Bongo "MUSHROOM" || 48 cm || 18.8/14.5 mm , nasiona CLEMENVILLA KUSH - PEPITA SEEDS FEM 3 sztuki , szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL


2.miejsce - 7 szt nasion od WarrSeeds feminizowanych , szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL

3.miejsce - 5 szt nasion od WarrSeeds feminizowanych , szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL


2 Kategoria to ŚWIĄTECZNA KONOPNA CHOINKA , ŚWIĄTECZNE BONGO lub ŚWIĄTECZNY STAJENKOWY BOX . W tej konkurencji ustrajacie świątecznie swoje drzewka konopne w świątecznym stylu :) Jak już zauważyliście Zielony Mikołaj ma słabość do bongosów ,więc zażyczył sobie aby w tej kategorii mogli wystartować BongoManiacy . Nowością jak zauważyliście jest STAJENKOWY BOX :evil:

Nagrody :

1.miejsce - Fajka wodna "LIMITOWANY WUJEK" || 35 cm , nasiona CRITICAL + - DINAFEM SEEDS FEM 3 sztuki ,szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL


2.miejsce - 7 szt nasion od WarrSeeds feminizowanych , szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL

3.miejsce - 5 szt nasion od WarrSeeds feminizowanych , szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL


3 Kategoria to PANI MIKOŁAJOWA . Nie wiem czy musze tłumaczyć tą kategorię ? No dobra ... Tutaj popisywać się mogą wasze panie ,które chciały by spodobać się Zielonemu Mikołajowi . Oczywiście Zielony prosił o akcent świąteczny bo strasznie go to jara :whistle:

Nagrody :

1.miejsce - Bongo "BIG PUMPKIN WUJO" || 46 cm || 18.8 mm , nasiona SUGAR BLACK ROSE - DELICIOUS SEEDS FEM 3 sztuki ,szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL


2.miejsce - 7 szt nasion od WarrSeeds feminizowanych , szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL

3.miejsce - 5 szt nasion od WarrSeeds feminizowanych , szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL

Oczywiście w przypadku Pań każde zgłoszenie zostanie nagrodzone przynajmniej 3 pestkami fem , tutaj nie ma przegranych B)

Konkurs startuje od dzisiaj ,a jego finał to 1 styczna 2015 . Czyli macie cały miesiąc na wymyślenie czegoś ciekawego :)

No to życzę wam powodzenia i ZIELONYCH ŚWIĄT ! :peace:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez JIM.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj i WUJO.PL zaprasza na świąteczny konkurs ! Edycja II 9 lata 5 miesiąc temu #2

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Drzewek nie mam, koleżanek nie namówię więc startuję w kategorii numer 1:) W tym roku postaram się pozostawić karteczkę w odpowiednim miejscu, pozdrawiam!


________________________________________________________

No i obiecane zdjęcia:














Trochę ją zawiało to obłożyłem później kamolami co by nie odleciała, może jakiś wędkarz, który wybierze się na lód jest też fanem MJ:) Nie miałem czystej lufki, tą doczyściłem jak mogłem... Poetą nie jestem, kredek też nie mam to postarałem się coś tam naszkicować...


Pozdro
:bongo:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Prosty człek, Dexter, prometeusz

Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj i WUJO.PL zaprasza na świąteczny konkurs ! Edycja II 9 lata 5 miesiąc temu #3

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Dzisiaj dotarły do mnie bongosy , pestki i inne gadżety od Wuja ! Wujek jak zawsze jest bardzo hojny i dla laureatów konkursu dodał jeszcze :

Wlepki , zapachy samochodowe , smycze , breloki , lufki WUJO oraz filterki :)

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Bongjour, KLICZKO, Prosty człek, , zbiory

 

Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj i WUJO.PL zaprasza na świąteczny konkurs ! Edycja II 9 lata 5 miesiąc temu #4

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Hoł Hoł Hoł ile nagrod ! Moze uda sie ruszyc wyobraznia i cos wykminic ;>
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj i WUJO.PL zaprasza na świąteczny konkurs ! Edycja II 9 lata 5 miesiąc temu #5

  • Chuck
  • Chuck Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • 4:20
  • Posty: 361
  • Zebranych lumenów: 545
  •  

  •  

Może tylko w jednej kategorii wystartować :)?
Give me the sun I'll give you the buds
I don't have gun so don't call the caps

Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj i WUJO.PL zaprasza na świąteczny konkurs ! Edycja II 9 lata 5 miesiąc temu #6

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

trzeba cos skrecic i zaostrzyć ołówek :woohoo: kartka bedzie napewno :evil:
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM

Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj i WUJO.PL zaprasza na świąteczny konkurs ! Edycja II 9 lata 4 miesiąc temu #7

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Mamy 19 grudnia ,a zgłoszeń brak . W takim razie konkurs zamykam . Nie będę rozdawać nagród na siłę ,

Pozdrawiam :ganja:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj i WUJO.PL zaprasza na świąteczny konkurs ! Edycja II 9 lata 4 miesiąc temu #8

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

No to moze niech kazdy kto planuje wystartowac napisze ze startuje bo jak zwykle nie ma komu a Jim dobrze pisze ze na sile nie bedzie rozdawal i ma racje ponad 1000 userow i co 3 zgloszenia ?
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj i WUJO.PL zaprasza na świąteczny konkurs ! Edycja II 9 lata 4 miesiąc temu #9

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Ja planowałem wystartować w każdej z kategorii, tylko trzecią nadal negocjuję z moją Panią, ale z racji opóźnienia w kupowaniu prezentów (jak co rok...) chciałem się zająć pracami po świętach.
Choć faktycznie ilość zgłoszeń nie porywa to kończenie go przed czasem na pewno nie zwiększy ilości chętnych w następnych edycjach...
Jak się mówi "A" to trzeba powiedzieć "B". W przeciwnym razie ludzie patrząc na konkurs pomyślą sobie, że nie ma sensu startować bo ktoś się postara, ale ktoś inny uzna, że za mało użytkowników i zamknie, wtedy cała praca na marne...

Przestańcie się obrażać na zwykłych użytkowników i kończyć konkursu przed jego rozpoczęciem bo bez nich nie było by Was.
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Bongjour

Zielonych Świąt ! Czyli Zielony Mikołaj i WUJO.PL zaprasza na świąteczny konkurs ! Edycja II 9 lata 4 miesiąc temu #10

  • Furiat
  • Furiat Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 52
  • Zebranych lumenów: 165
Można poczekać, ja osobiście dopiero w weekend moge coś porobić. Zgłaszam się do konkursu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany