Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone Konkursy Forum GLP ...

TEMAT: CYCO competition by FAK i funfel Kolo

CYCO competition by FAK i funfel Kolo 10 lata 6 miesiąc temu #21

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Panie FAK ... :)

Nareszcie panny w odpowiednim medium ... hyhyhy
Wygląda to zacnie.
Mam nadzieję, że teraz to już będzie z górki !
Gratki ...

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

CYCO competition by FAK i funfel Kolo 10 lata 6 miesiąc temu #22

  • ELLiBRE
  • ELLiBRE Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 105
  • Zebranych lumenów: 35
Tej AH/KF nie przytrenowales tylko zabiles... Wedlug mojej skromnej opinii ona nie da rady przetrwac Twoich eksperymentow.. Tego nie mozna nazwac eksperymentem nawet.. Jest mala szansa ze "odzyje" bo to naprawde silne rosliny, ale zanim ona dojdzie do siebie to reszta bedzie juz konczyc. Mniej zieleni = mniej przyswojonych skladnikow = powolny wzrost = niski plon. Prosze Cie... Nastepnym razem zanim zaczniesz stosowac jakis trening to przeczytaj na jego temat kilka artykulow. Tam gdzie Ty zmierzasz wielu ludzi juz bylo i ich wiedza moze pomoc uniknac na przyszlosc takich bledow. Nie bede sie tu rozpisywal o tym co zrobiles nie tak, majac nadzieje ze zmusi Cie to do poszerzenia swojej wiedzy. Nie wiem jak ona jest obszerna ale patrzac na to co zrobiles bylem zmuszony wysnuc takie wnioski. Tymbardziej ze prosiles o zjebke :D

Nie lepiej zamiast AF bylo wsadzic normalne odmiany odrazu 12/12? A moze udaloby sie im zalapac na pare dni wega. Wedlug mnie lepiej wykorzystana powierzchnia niz Auto z 12h swiecenia.

Poza temperatura w nocy nie ma sie do czego przyczepic, wiec tak trzymaj. Tylko nie trenuj juz nic :D zycze wszystkiego najlepszego !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CYCO competition by FAK i funfel Kolo 10 lata 6 miesiąc temu #23

  • OFF
  • OFF Avatar
marcinekb1 napisał:
Nie lepiej zamiast AF bylo wsadzic normalne odmiany odrazu 12/12? A moze udaloby sie im zalapac na pare dni wega. Wedlug mnie lepiej wykorzystana powierzchnia niz Auto z 12h swiecenia.


dziekuje za zjebke.
widze ze masz jakies wieksze pojecie ode mnie i szacun za to .
Tak gwoli scislosci to gdzie napisalem ile beda krzaki na wegu ??? hmmm . :peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

CYCO competition by FAK i funfel Kolo 10 lata 6 miesiąc temu #24

  • ELLiBRE
  • ELLiBRE Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 105
  • Zebranych lumenów: 35
a czy ja cos takiego stwierdzilem? :) Poprostu chcialem powiedziec ze wedlug mnie lepiej wykorzystalbys powierzchnie boxa zamiast roslin AF stawiajac tam zwyklaki, poniewaz wydaje mi sie iz osiagnalbys na nich lepszy plon niz na AUTOFLO ktore w ktoryms tam okresie zycia (o ktorym nie bylo jeszcze mowy, a to Ty zdecydujesz kiedy) beda dostawac tylko 12h swiatla. Dlaczego? Dlatego ze dziela boxa z normalnymi odmianami ktore niedlugo pewnie przelaczysz na 12/12 poniewaz Twoj box 160cm - odblysnik - doniczka nie zostaje zbyt duzo miejsca dla roslin, a jeszcze trzeba temp ogarniac aby szczytow nie przypalic . Chyba ze masz asa w rekawie w postaci drugiego boxa przeznaczonego tylko na FLO, a to co tu widzimy to WEG box ;) Ale to tylko moje przypuszczenia, poniewaz nie eksperymentowalem nigdy z AUTOflo pod 12/12 ani nawet nie slyszalem o takim czyms. Za to normalne odmiany od nasiona pod 12/12 radza sobie bardzo zajebiscie a wygladaja jeszcze lepiej. Stad pojawilo sie moje pytanie bracie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CYCO competition by FAK i funfel Kolo 10 lata 6 miesiąc temu #25

  • OFF
  • OFF Avatar
no to juz tlumacze o co chodzi z afami.
Nie mam co palic a pale troche za duzo moim zdaniem , ale to nie jest powod zebym ograniczal swoje zachcianki wiec wysadzilem afy coby miec szybciej palenie a pozostalym pannom serwuje weg o dlugosci nikomu nie znanej, NAWET MI :peace: :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CYCO competition by FAK i funfel Kolo 10 lata 6 miesiąc temu #26

  • ELLiBRE
  • ELLiBRE Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 105
  • Zebranych lumenów: 35
Na AFY bedziesz musial czekac conajmniej 65dni... +/- tyle samo co na zwykle 12/12 od nasiona. Jesli zaserwujesz swoim roslinom tyle dni WEGETACJI to na Twoim miejscu juz zastanawialbym sie nad tym gdzie je przeniesiesz za kilka tygodni bo te Twoje 160cm szybko im sie skonczy. Na flo rosliny rosna jeszcze raz takie co na weg wiec przyszykuj sobie boxa na 2.5m wysokiego. Chyba ze bedziesz je lamal w polowie :D
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez ELLiBRE.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CYCO competition by FAK i funfel Kolo 10 lata 6 miesiąc temu #27

  • OFF
  • OFF Avatar
Witam.
31 dzien weg
swiatelko 12/1
temp dzien od 27 do 29*C, noc bylo 18*C , ale ostatnia noc byla mrozna i spadlo do 13*C. podlaczylem farelke do timera i jest juz dobrze.
wilgotnosc noc 95%, dzien 60%
Zamierzam za okolo 2-3 tygodni przelaczyc na flo, narazie koniec z treningiem i wiezy powoli zaczynam puszczac.Nie wyglada to dobrze ale one chyba teraz zaczna mi rosnac lepiej,
tydzien temu podlane woda z przyprawami cyco w proporcjach:
boost1 100%
cyco xl 100%
grow A + B 50%
ostatnie podlanie czysta woda o pH 6.2 i EC 0.6+
foty

NA POCZATEK CHEESE I MAIN LINING










TO JUZ AMNEZJA HAZE / KILLIN FIELDS PO TOPPINGU







INNA AH/KF



NASTEPNE PARE ZDJEC TO AUTOMATY WHITE WIDOW
3 OD SENSIMILLA I 1 GOLASOWY - "Golasku kross z black jackiem nie dal rady ,wyszedl ale cos nierosl i nie rosl wiec zagladnalem a tam jakas bulwa na korzonku"
Wlasciwie to tylko 2 afy rosna chyba normalnie bo sami zobaczcie :

MUTANT KTOREMY WYROSL LISC A W NIM UWIEZIONY GLOWNY STOZEK WZROSTU - POMOGLEM I WYDLUBALEM GO Z LISCIA :whistle:





NASTEPNY MA DZIWNE PRZEBARWIENIA









PLEASE WAIT, LOADING FILES


I W TYM MOMENCIA BATERIA UMARLA SMIERCIA NATURANA

troche muszek mi podjada plantacje LOL :silly: , ale jakos jestem dobrej mysli i w koncu zacznie mi cos rosnac , juz widze poprawe w ostatnim tygodniu wiec jedziemy dalej.

Wspolpraca z F&F okazala sie bardzo dobrym posunieciem. Nic dodac nic ujac - sklep godny polecenia dla wszystkich pasjonatow rolnictwa - nie zawsze zgodnego z politykami :evil:

dzieki za wpisy , niektore pomocne inne mniej , wazne ze zainteresowanie jest B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CYCO competition by FAK i funfel Kolo 10 lata 6 miesiąc temu #28

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Które to te WW moje :) ?
Ostatnia fota ?

Nie dajesz tym roślinką zbyt wiele nawozów ? :)

PS. trzymam kciuki aby wszystko ładnie się skończyło !

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CYCO competition by FAK i funfel Kolo 10 lata 6 miesiąc temu #29

  • OFF
  • OFF Avatar
Golas napisał:
Które to te WW moje :) ?
Glowy nie dam uciac , ale chyba Twoja to nalezy do tych zdrowszych. jeszcze zrobie fote Twojejj panienki ,spokojnie B)
Up
39 DZIEN WEGA
podlane dzisiaj woda bez dodatkow pH 5.8 - od 800ml do 1L na krzaka za wyjatkiem 4 AFow

3 dni wczesniej dostaly
100% zyme
100% boost1
100%uptake
pH 5.8
EC w normie ale jakos wylecialo mi z glowy a nie zapisalem tym razem

prawdopodobnie za tydzien , gora poltora przelacze na flo.
No chyba ze Leo powie inaczej B)
cos nieumiem znalezc problemu dlaczego nie chca rosnac do gory ? :(
dobra pare fot





















wazne ze nie umarly jeszcze B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CYCO competition by FAK i funfel Kolo 10 lata 6 miesiąc temu #30

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

Zajebioza FAK
Main linning naprawdę wzorowo zrobiony hyhy
Pozdrawiam i z fartem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany