Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone inicjatywy związane z Open Seed ...

TEMAT: Open Tlenek Srebra

Open Tlenek Srebra 10 lata 3 miesiąc temu #1

  • Herbatnik
  • Herbatnik Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 122
  • Zebranych lumenów: 304
Witam.

Mam do wydania jakieś (jak na razie) 1,75 g tlenku srebra własnej roboty.

Link do tematu o tlenku i sposobie wykonania go:
www.growlike.pro/forum/nasiennictwo/1312-tlenek-srebra-feminizacja-wytwarzanie

Celem Os-a jest aby laureat spróbował wykonać feminizacje za pomocą tej substancji i zdał relacje z niej na forum.





Na ostatniej fotce widać że mam go jak na razie ok 0.5 ml czyli jakieś 3.57 g nagrodą jest połowa z tego.
Jako że "robię" nową porcję tlenku możliwe że do oddania będę miał go więcej.
Poglądowe fotki z "produkcji":




Niestety nie mam pojęcia jakie stężenia i jak pryskać tym związkiem a sam dopiero na Outdoorze będę go dalej próbował.
Moja wcześniejsza próba nie poszła po mojej myśli, jaja co prawda się utworzyły(co widać w linku) ale pyłku było bardzo mało i był nie płodny.(możliwe że użyłem za dużych stężeń ).


Zasady:
-takie jak w regulaminie
-zdjęcie rośliny która będzie poddana feminizacji(zdjęcie wraz z kartką z nickiem i datą)
-Zwycięzca jest zobowiązany napisać post/y w tym temacie : www.growlike.pro/forum/nasiennictwo/1312-tlenek-srebra-feminizacja-wytwarzanie
W poście tym ma być zawarty opis jak przebiegła feminizacja, jakich mniej więcej stężeń użył oraz zdjęcia z jej procesu (banany itp.) .


Jak na razie przewiduje jednego zwycięzce ale jak będzie zainteresowanie to możliwe że będzie ich więcej.
Os trwa do 9.02.2014r ale jak nie wyłoni się odpowiedni kandydat to termin ten wydłużę.(możliwe jest też skrócenie tego terminu)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany