Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone inicjatywy związane z Open Seed ...

TEMAT: Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!!

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #21

  • KolegaKolegi
  • KolegaKolegi Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 20
  • Zebranych lumenów: 38
Witam,oto moja szafeczka,a w środku SuperSkunk,Amnesia Haze i Durban Poison




Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez KolegaKolegi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza

 
 
 

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #22

  • ufolud
  • ufolud Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 531
  • Zebranych lumenów: 1315
  •  

  •  

Out'a zakonczylem w polowie wrzesnia ale dla twoich pestek specialnie sie wybralem ponownie w teren ;)

Jedno z wejsc na spota (nie wchodzilem bezposrednio na niego , nie wiem jak z poziomem wody itp )

i jescze jedno.


Moj plan to out 2014 , spokojnie starczyloby mi z 1/3 tych pestek , mam juz upatrzone kilka nowych miejscowek , do tego chcialbym sprobowac zrobic troche pestek . :peace:
Browar, faja, plener, niebo jak baja, wszystko to przecież należy do nas
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #23

  • Gandzia
  • Gandzia Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Exodus Kush
  • Posty: 340
  • Zebranych lumenów: 392
  •  

  •  

Golasie moze jakis kolejny os z tymi pestkami i moze mi sie uda wygrac choc jedna pestke bo jak narazie czekam na pechy od stu i startuje tu z fotorelacja a mam jeszcze ciut miejsca na kilka pestek a sianka narazie brak na dobre geny
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #24

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

OS trwa do 08.11.2013 :)
Więc spokojnie możesz robić zgłoszenie.
Kto wie ... może wygrasz ... hyhy

Zapraszam !!!

Pozdro B)
Golas
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #25

  • Gandzia
  • Gandzia Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Exodus Kush
  • Posty: 340
  • Zebranych lumenów: 392
  •  

  •  

Golas napisał:
OS trwa do 08.11.2013 :)
Więc spokojnie możesz robić zgłoszenie.
Kto wie ... może wygrasz ... hyhy

Zapraszam !!!

Pozdro B)
Golas
A wiec nie pozostaje mi nic wjecej jak liczyc na szczescie wiec zglaszam sie


Sorry za slaba jakosc i za te paski ale sapy do hps-a prosze kierowac:p
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez Gandzia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #26

  • Edmund Dantes
  • Edmund Dantes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hasz-ido i Gandżi-tsu
  • Posty: 252
  • Zebranych lumenów: 964
  •  

  •  

Witam Organizatora Znanego z Dobrego Serca!

Oto moja szafeczka 30x50x70cm:






Moja ukochana żona, jak usłyszała, że zamierzam zrobić "mały remoncik" w łazience (dziura w ścianie na zewnątrz), to zaproponowała, że odda mi jedną szafkę w kuchni! Tym sposobem bez kucia podpiąłem się pod nieużywany przez nas wylot powietrza na zewnątrz i piknie! Świeci tam 120 Watów cfl-owych, docelowo chciałbym wcisnąć tam 1/3-1/2 panelu TheDoctora.

Wcześniej w łazience miałem karton-boksa, doskonale wiedząc, że to tymczasowość. Tu akurat Sugar z G-O-M:




W tym roku na jednym spocie nic nie sadziłem, bo odkryłem go w połowie lata. Sprawdziłem go na wiele sposobów i zdał test. Oczywiście, zawsze mogą wystąpić niespodzianki, ale ile się dało zrobić w sprawie bezpieczeństwa roślin, to zrobiłem. Nareszcie mam miejsce, gdzie mogę posadzić nawet i "choinkę 3 metry".




ps. Rozwieję Twe wątpliwości i uprzedzę, że żona ABSOLUTNIE nie ma poczucia, że coś straciła, cieszy się, że wreszcie nic nie czuć w domu i że tak zgrabnie i dyskretnie to działa. Palić nie pali, ale na ciasteczka nasenne jest jak mój kot na muchy :) A o wizyty obcych/innych w kuchni nie martwimy się, bo prowadzimy takie życie, że to raczej my jedziemy do znajomych, niż oni do nas... Takie to zalety wyniesienia się na prowincję ;)

ps2. Kończę szafkę w piwnicy 50x50x160 to będzie więcej miejsca i możliwości.

SALUDO! :peace:
Zielone światło dla Pasji -.- Każdy ma swoją namiętność, co zżera mu serce, niby robak miąższ owocu (…). -.- always look for bright side of life
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez Edmund Dantes.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, AS, Gandzia

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #27

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Dosyć długo zastanawiałem się czy wystartować w tym zacnym OS'ie aż w końcu zrozumiałem że byłbym kompletnym idiota gdybym nie spróbował :)
Z racji tego że decyzja nie była w pełni spontaniczna zrobiłem parę zdjęć o które prosiłeś.

Na początek moje dwie sezonówki czyli ES od FS. Wcześniej sadziłem troszke automatów ale to jeszcze zanim wystartował ten Open Seed.




Zdjęcie świeżo po trymowaniu.



I po 1 dniowym suszeniu razem z suszem mniejszej ES.



Pokazuję to aby udowodnić że jako tako sobie radzę z tymi wspaniałymi roslinami.


A teraz zdjecia miejscówek na automaty.
W tym roku planty spokojnie dotrwały tam do ścinki, oby w przyszłym było tak samo!




Tegoroczna ziemia z wiaderek poleci do wiekszego zbiornika/poletka na automaty, w tle widać już część nowej ziemi noszonej na bieżąco na spota.

A tutaj moje aktualne oczko w głowie oraz główny powód mojego uczestnictwa w twoim OpenSeedzie.
Jest to drewniana konstrukcja o wymiarach mniej wiecej 120x120x30cm, jesli dobrze licze wejdzie tam jakieś 280/300 litrów ziemi. Ciągle się zastanawiam ile automatów tam wysadzić.
Wiem że nie wygląda to jakos super ale zapewniam że będzie ok. Muszę jeszcze wyłozyć folia lub jakimś innym materiałem boczne krawędzie i wzmocnic całość bambusowymi tyczkami.
No i oczywiście dowieść mniej więcej 200 litrów ziemi.


Tak, ta brązowa kupka u góry to kupa gówna ^^



Całość znajduje się na dosyć niedostępnym podmokłym wręcz bagnistym terenie, "polankę" i wiaderka dla dodatkowego bezpieczeństwa dzieli kilkaset metrów.

Planuję uderzyć też z sezonówkami ale nie robiłem zdjęć "moich" zarosnietych polanek bo wydawało mi sie to bez sensu...
Na pewno skorzystam z tych tegorocznych,choc cały czas rozmyslam nad nowymi.

W tym roku z mojej strony szansa na IN jest bardzo mała dlatego nic nie obiecuje, ale na 100% oddałbym kuzynowi pare twoich pestek bo zaczyna on właśnie przygodę z indoorem i troszkę się ostatnio w związku z tym wykosztował. Mysle że nie będzie stwarzał problemu aby pokazać co porosło z twoich pestek.

Z serii obiecanki cacanki, dodam jedynie że fotorelację przyszłorocznego OUTa i tak planuję zrobić niezależnie od mojego powodzenia w tym konkursie.

pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim uczestnikom :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez Pingwin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza

Re:Odp: Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #28

Witam.. :)

Bardzo fajny open, mozna pluc sobie w brode przechodzac obojetnie, takze zglaszam sie, a ponizej podrzucam fotke mojego boxika..



Wlasnie zaczynam nowy skromny projekcik, a mianowicie w boxie znajdzie sie pare szybkich odmian AF. OK.., a co po tym projekcie? Dajmy na to 2 miesiace z haczykiem i trzeba cos rozkminic dalej.. planow jeszcze nie ma, wiec przydalyby sie nowe pestki na kolejny grow. A tak swoja droga.. Fotorelacje przeprowadze z checia, takze moznaby popatrzec co ciekawego wyrosnie ;)

Nie ukrywam, ze taka ilosc to zdecydowanie za duzo, a kolekcjoner ze mnie zaden ;) Wiec jeśli sie zdecydujesz porozdawac jakies mniejsze ilosci, bylbym bardzo zadowolony jak cos podeslesz.


Pozdrowka!
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez jeszczejedenuser .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

Re:Odp: Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #29

  • Bongdziorno
  • Bongdziorno Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 166
  • Zebranych lumenów: 465
  •  

  •  

jeszcze chętnie bym przygarnął LSD I CRITICAL JACKA
pozdrowki
Diversey-Milwaukee, pojedynki gangów, na murach graffiti w polonijnym slangu dragi na ulicy,
wiara naćpana, oto Ameryka jak namalowana;p
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Odp: Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #30

  • Gandzia
  • Gandzia Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Exodus Kush
  • Posty: 340
  • Zebranych lumenów: 392
  •  

  •  

Czekamy na wyniki :-)
Powodzenia wszystkim:-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: hajsik

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany