Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone inicjatywy związane z Open Seed ...

TEMAT: Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!!

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #1

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Siemka :)

Pasjonatów przybywa ... jeden sezon się kończy, a już niebawem zacznie się kolejny.
Dlatego postanowiłem rozdać troszkę pesteczek, abyście mogli zaoszczędzić kasę i przeznaczyć ją na świąteczne prezenty dla ukochanych osób.

Opeen Seed jest przeznaczony dla pasjonatów INDOOR jak i OUTDOOR !!!!

Wystarczy, że zamieścicie fotkę lub fotki Waszego pomieszczenia, BOXa , spota, miejscówki itp... na tle tego pięknego widoku umieść karteczkę ze swoją nazwą forumowego konta, datą oraz dopiskiem GROW LIKE PRO !
Opisz też swój plan na kolejny projekt ...
Mile widziana Relacja z wygranych pesteczek na Forum GLP.

Pamiętajcie liczy się Kreatywność :)

Do rozdania jest 5 takich samych pakietów, które zawierają:

20 x Mazar – Nasiona Regularne
10 x White Widow Auto x Cheese – Nasiona Feminizowane
10 x White Widow Auto x Critical Jack - Nasiona Feminizowane
10 x White Widow Auto x LSD - Nasiona Feminizowane
10 x White Widow Auto x Big Devil Auto - Nasiona Feminizowane
10 x White Widow Auto x Black Jack Auto - Nasiona Feminizowane
10 x White Widow Auto x Cheese Auto - Nasiona Feminizowane
10 x White Widow Auto - Nasiona Feminizowane

Razem otrzymasz 90 sztuk Pesteczek !

Opeen Seed trwa do 08.11.2013 i zostanie zakończony o godzinie 23:00.

Miłej zabawy ! :ganja:

Pozdro B)
Golas

White Widow Auto x Big Devil Auto















White Widow Auto x Black Jack Auto









White Widow Auto x Cheese Auto









White Widow Auto



















Pesteczki !









Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #2

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  



chyba jestem pierwszy :peace:trochę mało kreatywne,ale nie święcę roślinkom w nocy :D
a o kolejnym grow to jeszcze w sumie nie myślałem :woohoo:



....i w sumie trochę do końca nie doczytałem :( zasad ,sory
Smoke More Weed
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez AS.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #3

  • Maniakst
  • Maniakst Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 84
  • Zebranych lumenów: 42
  •  

  •  

Witam cie Golasku , moze i nie mam duzych mozliwosci na wysianie duzej ilosci nasion ,lecz pasja i checi sa :).Bardzo bym chcial dostac te pesteczki nie koniecznie w takiej ilosci.

Dodaje Fotke :)



Pozdrawiam
</hr>
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, SkyneT 2.0

 

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #4

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

no panie G widze ze ostro lecisz ze swojm dobrym sercem
super
powodzenia uczestnika os'a
pozdrowki B)

ps sory za off
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #5

  • hajsik
  • hajsik Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 43
  • Zebranych lumenów: 39
A więc na wstępie witam wszystkich i pozdrawiam. Chwała Nieodzianemu.B)

Wrzucam na razie jedno zdjęcie spot'a z 4,które zamierzam zagospodarować w roku 2014.


W roku 2014,jak już wyżej napisałem zamierzam wysadzać roślinki na 4 spot'ach,ponieważ na jednym chcę zrobić nasiona feminizowane (dobrze by było na automatach to zrobić,więc dlatego się zgłaszam) ,nigdy tego nie robiłem,więc już nie mogę się doczekać.:)
Na drugim spocie zamierzam robić nasionka regularne,tak o na wszelki wypadek,jakby nie wyszło z feminizacją.
Pozostałe dwa spoty to czysta komercja. Chciałbym wyciągnąć na nich conajmniej 1kg,mam nadzieję,że mi się uda.
Chciałem też wyselekcjonować swoją odmianę,ale to już zajęcie na kilka sezonów.
Mam nadzieję,że przychylnie rozpatrzysz moje podanie. :D
Dzięki i pozdrawiam! Do napisania!;)

P.S.
Wierzycie w buchy? :ganja: :lol:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez hajsik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #6

A więc zgłoszę się i ja :) Gdy tylko skończę GL z SM wygranym w OS'ie STU będę mógł wystartować z kolejną fotorelacją w mikro boxie. Na Out raczej miejscówki te same co i w tym roku. Plancikom było chyba dobrze skoro wynagrodziły mi to podczas ścinki. Ilość jaką oferujesz jest kolosalna więc ucieszył bym się z 1/3. Pozdro i z Fartem!




I Kilka fotek z tegorocznego Out (Niestety bez kartki ponieważ planty ścięte dużo przed założeniem konta na forum) :





Bardzo mnie irytują nierówności chodnika, które znienacka narażają mnie na upadek. Nasuwa mi to złe myśli o władzach gminy.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez Зеленое яблоко.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, JIM

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #7

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

Witam!

Mam mały box i z chęcią bym spróbował Twoich pestek. 90 szt. to bardzo dużo, mi by wystarczyło 6 hehehe
No chyba ze w 6l doniczkach to 9 :) Zrobisz ja uważasz Fotorelacja na pewno byłaby w 2014 roku ale kiedy to by się jeszcze okazało (Mam w planach jeszcze jeden projekcik)


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #8

  • Abrakadabra
  • Abrakadabra Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 57
  • Zebranych lumenów: 43
aaaaa to i ja się zgłoszę :D nie chce wyjść na sępa no ale nie sposób przejść koło takiego OS-a obojętnie tym bardziej, że jeśli się uda będę w posiadaniu tak niepowtarzalnych pestek (zawsze marzyłem aby dorwać sztukę legendarnej WW a tu pojawiła się tak realna szansa na to abym sam sobie taką roślinkę wyhodował :woohoo: ). Nie wspomnę już o pozostałych odmianach - ehhh palce lizać :P Co do moich planów to już na początek listopada (powoli dobiega końca żywot Power Planta i NN które goszczą obecnie w moim BOX-ie) planuje start z nowym projektem w których główne role będą grały pestki od Stu ( SM + Pandora ) i jeśli uda się osiągnąć sukces w tym OS-ie bankowo znajdzie się miejsce dla jednej lub dwóch pestek WW - postępy będą w postaci fotorelacji tutaj na bieżąco ukazywane :) Tak na koniec to chciałbym Ci Golas pogratulować inicjatywy i osobowości-rzadko spotyka się takich ludzi jak Ty, którzy tak chętnie, bezinteresownie i z takim rozmachem dzielą się z innymi- chylę czoła. Pozdro dla wszystkich pasjonatów !!!
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez Abrakadabra.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #9

  • Zygmus.Hajser
  • Zygmus.Hajser Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 247
  • Zebranych lumenów: 617
  •  

  •  

Siemanko :)
Zgłaszam się w tym zacnym i jakże hojnym OS`ie :) W życiu jeszcze niczego nie wygrałem więc może tym razem los się do mnie uśmiechnie :)

Plany:
W przyszłym roku podczas operacja OUTDOOR 2014 planuję uderzyć z grubej rury na 4-5 spotach które w przyszłym tygodniu zacznę przekopywać, z dolomitem, azofoską i polifoską. Na AF użyję tegorocznego spotu, wykarczuję krzewy które zostały by uzyskać więcej przestrzeni i dodatkowego światła.
Będzie też spot z którego korzystałem rok temu, na łące w trzcinie, piękna sprawa i chyba najlepsza bo nie ma ryzyka grzybiarzy.

No i w zasadzie jeśli uda mi się dostać od Ciebie paczuszkę to na pewno częścią nasion podzielę się z innym wybitnym growerem :)

Cyknąłem 2 foteczki, nie wiedziałem na którą się zdecydować więc wstawiam obie :)


- Gdy innych ogranicza moralność, czy prawo, pamiętaj:
- Wszystko jest dozwolone
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, DIESEL

Pesteczki Rozdaje ! White Widow, Big Devil, Black Jack, Mazar, Cheese, LSD, Critical Jack !!! 10 lata 6 miesiąc temu #10

  • Autoflowering
  • Autoflowering Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 218
  • Zebranych lumenów: 275
  •  

  •  

Stinky Pinky #1:




To samo co wyżej:




Purple Kush x Purple Jems [af]:





Plany w przypadku wygranej:

Jako, że to dość spora ilość pestek oczywiście mógłbym je wysiać - ale część większą lub mniejszą oddałbym potrzebującym.(Seed-o-Mania)
Spotów na przyszły rok jest 10, z czego 7 przygotowanych.
Mazarki w większości na OS, natomiast część bym testował w boxie.
Jako że palenia nie sprzedaję, robię tylko dla siebie - nie potrzeba mi bardzo dużo.
Ty dzielisz się z nami - my też nie powinniśmy być samolubami aczkolwiek to sprawa osobista.

Nawet jeżeli nie wygram, bo z marnymi zdjęciami na to nie liczę - na pewno zwiększę rywalizację ;)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez Autoflowering.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Anaconda, AS, Зеленое яблоко

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany