Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszelkiego rodzaju teksty informacyjne o właściwościach leczniczych ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Olej RSO w NL

Olej RSO w NL 8 lata 3 tygodni temu #1

  • zbij
  • zbij Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 10
  • Zebranych lumenów: 5
Witam wszystkich, u mojej mamy 2 tygodnie temu po tomografi zdiagnozowano nowotwor, guz 4.5cm na plucu. Wlasnie czekamy na wyniki histopatologiczne. Duze nadzieje pokladam w oleju wg przepisu Ricka S. Mam nadzieje ze uda mi sie taki stworzyc ale to nie jest zadanie na 2 tygodnie a wiadomo ze czas to najgorszy wrog w tym wypadku. Chcialbym zapytac, czy ktos z forumowiczów posiada ten specyfik na obczyznie i moze moglby sie podzielic? Lub posiada dojscie do takich rzeczy i chcialby pomoc? Jeśli ktos chce znac szczegoly choroby to odpowiem po otrzymaniu wynikow, za kilka dni. Wszystkie koszty oczywiscie pokryje i odbior u pomocnika. Z gory dzieki za odpowiedzi..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Olej RSO w NL 8 lata 3 tygodni temu #2

  • zbij
  • zbij Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 10
  • Zebranych lumenów: 5
Nikt nic nie wie? Moge rowniez szukac olejku na wlasna reke na miejscu ale nigdy nie bylem w Nl. Przydalby sie ktos z informacjami chociaz o jakims miejscu do noclegu na kilka, kilkanascie dni (pokoj kilka m2 z dostepem do lazienki najlepiej). Moze ktos zna kogos kto chcialby cos wynajac, lub moze sam mnie poratuje noclegiem w poblizu stolicy? Wszystkie informacje wskazane.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Olej RSO w NL 8 lata 3 tygodni temu #3

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Zgłoś się do Wolnych Konopi, do Gajewskich lub Doroty Gudaniec, oni mają szerokie kontakty w tym temacie, na pewno znają za granicą osoby, które olej produkują, bo nawet głośno było o jego przywożeniu do Polski dla chorych bliskich. W międzyczasie spróbujcie zastosować olej RSHO

:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: KoneserDzikiBill

 

Olej RSO w NL 8 lata 3 tygodni temu #4

  • zbij
  • zbij Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 10
  • Zebranych lumenów: 5
Wielkie dzieki Bong za odpowiedz w tym temacie, do Jakuba G pisalem wczoraj, narazie bez odzewu. Do Pani Doroty napisalem chwile temu. Co do Olejku rsho to sa one rozne, o roznych stezeniach.. Zielony, niebieski, zloty. Cena rowniez nie jest proporcjonalnie zwiekszana do zwiekszonego stezenia dlatego nie bardzo wiem ktory dla mamy wybrac. Moze ktos posiada jeszcze jakies informacje, linki do artykulow? Prosze pisac.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Olej RSO w NL 8 lata 3 tygodni temu #5

  • Yogi
  • Yogi Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 47
  • Zebranych lumenów: 10
Wejdź na Facebooku do grupy olej konopny - Kannabinoidy tam na pewno coś znajdziesz. W kwestii namiarow mogę pomóc ale dostawca w kraju. Więcej szczegółów na priv.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Olej RSO w NL 8 lata 3 tygodni temu #6

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Produkcja tego olejku to koszt max kilkudziesięciu złotych, więc zadaje sobie pytanie, skąd ta ogromna cena? Jedynie dostęp do konopi przemysłowych, bogatych w CBD jest problem, zwłaszcza o tej porze roku... Co raz więcej farmerów decyduje się na wysiew konopi Sativa L, ale Ty nie masz na to czasu, trzeba działać, gwałć wiadomościami Dorotę, Gajewskiego, Dołeckiego - spróbuj spotkać się z nimi zanim przedstawisz temat, bo możesz spłoszyć ich, że próbują ich w coś wrobić.


:bongo:
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 tygodni temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Olej RSO w NL 8 lata 3 tygodni temu #7

  • zbij
  • zbij Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 10
  • Zebranych lumenów: 5
Yogi napisał:
Wejdź na Facebooku do grupy olej konopny - Kannabinoidy tam na pewno coś znajdziesz. W kwestii namiarow mogę pomóc ale dostawca w kraju. Więcej szczegółów na priv.
dzieki za wpis tutaj. A Panu, Panie Bong dzieki za kolejne wskazówki, bede ich meczyl oraz na pewno zaproponuje spotkanie. Przez ten stres zwiazany z choroba nie pomyslalem o tym ze moga sie po prostu bac.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Olej RSO w NL 8 lata 3 tygodni temu #8

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Hej a czemu po prostu zanim nie zalatwisz kontaktow nie kupisz kilku uncjii ziola i go nie zrobisz poprostu ? To nie jest nie wiadomo jaka technologia garnek ziolo rozpuszczalnik kuchenka bez ognia np indukcyjna - plus proznia to sloik i pompka zeby odparowac resztki rozpuszczalnika naprawde dobrze i masz co kolwiek na poczatek. Robia go tacy sami ludzie jak ty czy ja a jak sam go zaczniesz robisz to masz kontrole z czego sie sklada.

A poaztym rozumiem ze jestes w NL czyli dostep do ziola nieograniczony mozesz kupic ziolo z wysoka jakoscia CBD i za pare dni masz wszystko gotowe ?
Milion folmow na youtube jak to ogarnac
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Olej RSO w NL 8 lata 3 tygodni temu #9

  • zbij
  • zbij Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 10
  • Zebranych lumenów: 5
Nie, nie jestem w Nl, jestem u nas. Poprostu myslalem ze tutaj nie dam rady nic wskorac. Co do produkcji to myslalem o tym nie raz, lecz nie mam dojscia do mj z pierwszej reki od producenta, nie chce robic oleju z jakiegos syfu.. Swojego aktualnie nie posiadam, skladam dopiero sprzet bo do tej pory tylko outy, a raczej watpie ze ktos zaufany z forum chcialby cos odsprzedac zebym wiedział jakie to ma pochodzenie, chyba ze sie myle.. Jakbym mial dojscie od kogos kto sadzi to juz dawno bym mial olej, ale tak nie jest. A z 3-4 reki to watpie zebym dostal czysty weed...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Olej RSO w NL 8 lata 3 tygodni temu #10

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Nikt Ci nic nie sprzeda bo handel na forum jest nielegalny. Nie masz nawet avatara - pokaz te swoje outy to moze wiecej ludzi Ci zechce pomoc bo narazie to wiesz ...
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany