Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop.

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #11

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Gdzie tak się śpieszysz Gołębiu, życiowa decyzja przed Tobą?

Pierwsza w tym roku burza śnieżna :blink:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 
 
 

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #12

  • stu
  • stu Avatar
jak pech to pech :D
(...)
Miało to miejsce we wtorek wieczorem na ulicy Radockiego w Katowicach. Jeden z patroli dostał informację, że w pewnym mieszkaniu ukrywa się poszukiwany listem gończym bandyta. Funkcjonariusze zaparkowali z dala od jego klatki schodowej, po czym po cichu weszli na trzecie piętro. Następnie zapukali w drzwi, a kiedy nikt nie otwierał, zaczęli krzyczeć "policja".

- Po chwili drzwi otworzył 30-letni mężczyzna, w środku był też jego 27-letni kolega. Nasi ludzie ich sprawdzili i okazało się, że żaden z nich nie jest poszukiwany - mówi komisarz Jacek Pytel, rzecznik prasowy komendy miejskiej w Katowicach.

Kiedy mundurowi chcieli się wycofać, na progu mieszkania stanęła matka 30-latka. W ręku miała małą, pancerna kasetkę. - Kochanie, coś ci wypadło przez okno - stwierdziła. W środku było 60 gram marihuany oraz 110 gram amfetaminy. Mężczyźni wyrzucili je przez okno, kiedy usłyszeli, że policja dobija się do drzwi.

30-latek wraz z kolegą noc spędzili w policyjnej izbie zatrzymań. Dzisiaj śledczy zdecydują o ich losie.
katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,15072368,Syn__slyszac_policje__wyrzucil_narkotyki_przez_okno_.html
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez stu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #13

  • AngryBeards
  • AngryBeards Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 259
  • Zebranych lumenów: 269
  •  

  •  

hahahahahahahahah Matka ostry pistolet :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #14

  • Whisky Haze
  • Whisky Haze Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Amator
  • Posty: 103
  • Zebranych lumenów: 280
  •  

  •  

Wkurwia mnie dzisiejszy sztorm 30m na sekunde.

Dziekuje za uwage
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Pingwin

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #15

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

A mnie dzisiaj nic nie wkurwia , wręcz przeciwnie ! Mamy prawie 500 userów , dokładnie 499 :D Czekamy na 500tnego członka GrowLike.Pro :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #16

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

JIM napisał:
A mnie dzisiaj nic nie wkurwia , wręcz przeciwnie ! Mamy prawie 500 userów , dokładnie 499 :D Czekamy na 500tnego członka GrowLike.Pro :evil:

Już dawno uszykowałem mały torcik z tej okazji czekam tylko na półtysięcznego :D
Szczegóły szybciej niż się domyślacie .,.

Bądźcie czujni
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: 4Elements

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #17

  • Klepnix
  • Klepnix Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • .
  • Posty: 2002
  • Zebranych lumenów: 4582
  •  

  •  

Kurwa mać ! jebana pierdolona strefa ciszy :blink: :sick: :sick: :smoke:
jebana Mysza :whistle: ..
.....
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez Klepnix.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #18

  • Prosty człek
  • Prosty człek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zielony uspokaja :)
  • Posty: 355
  • Zebranych lumenów: 538
  •  

  •  

Ktoś tutaj słucha NAS :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #19

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

A ja napiszę Wam, że ....

Dzisiaj koło godziny 1:00 w nocy zbudziło mnie ujadanie psów ... szczekały chyba wszystkie na dzielnicy.
Wychodzę na taras, a tu jakiś dziwny dźwięk ... piszczenie, buczenie czy coś psy cały czas szczekają.
Zawołałem żonkę, aby tęż się przysłuchała, czy aby może mój umysł mi nie płata figli :P
Stwierdziła, że tez to słyszy ... rozglądaliśmy się dookoła i nic nie było widać ... dźwięk jak by dochodził z góry.
Psy cały czas szczekały ... po około 10min dźwięk znikł i psy przestały ujadać.
OK ... mówię idziemy spać ... kładziemy się, a tu znowu to samo cała okolica szczeka !!! QWA myślę co jest !
Jeszcze raz schodzę na dół i wychodzę na taras ... 1min dźwięk znikł i do rana już się nie pojawił.
Momentalnie jak dźwięk znikał psy przestawały szczekać ... Hmmm ... :unsure:

Może ktoś z czymś takim się już spotkał ?

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #20

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  



Golas zobacz tu, może byłeś świadkiem?:D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany