Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop.

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 7 miesiąc temu #1

  • Klepnix
  • Klepnix Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • .
  • Posty: 2002
  • Zebranych lumenów: 4582
  •  

  •  

Jak w temacie Pożal się Bożę...
Słodkie i gorzkie Żale wylewajcie na klawiaturę.




i dla rozluznienia kawałek

.....
Ostatnio zmieniany: 10 lata 7 miesiąc temu przez Klepnix.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 7 miesiąc temu #2

  • buforekdoblanta
  • buforekdoblanta Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 423
  • Zebranych lumenów: 1500
  •  

  •  

No to zacznę:

Że jest mi smutno bo lato się kończy a ja jestem blady.
Źle bo kolejny rok nie byłem na wczasach.
Bardzo źle bo Czas który zainwestowałem w ostatnich miesiącach życia nie przyniósł owoców,
przepadając bezpowrotnie. :dry:
Maria moją podporą!
Jej widok balsamem na duszę!
Od mocy już całkiem abstrahując.

Mam nadzieje że u Was lepiej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 6 miesiąc temu #3

  • Edmund Dantes
  • Edmund Dantes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hasz-ido i Gandżi-tsu
  • Posty: 252
  • Zebranych lumenów: 964
  •  

  •  

Mi jest niezmiernie smutno, hahahaa :P , nieee, no, naprawdę ubolewam nad tym, że firma Plagron straciła dzisiaj jednego klienta, któremu pokazała moc Alg, który skuszony naturalnością nawozu, używał i bardzo chwalił efekty,

a który dzisiaj nabył za śmieszne pieniądze 500 g Alg Ascophyllum nodosum (32pln), Guano i HumVit (10pln) i zastanawia się, co on do cholery z tym zrobi, wydał równowartość 0.5L Alga Grow, a starczy na ohohoohoooo.....

Żalę się, bo nie chciałbym ich zostawić bez mojego duchowego wsparcia! Wiem! Kupię u nich trochę kokosa :evil:

(chemia dla leniwych! jak się postarasz - samo będzie rosło!)
Zielone światło dla Pasji -.- Każdy ma swoją namiętność, co zżera mu serce, niby robak miąższ owocu (…). -.- always look for bright side of life
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #4

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
Jest mi bardzo źle ponieważ moja druga połówka nie pozwala mi się bawić z inną kobietą (MJ) a czekając na aut uschnę z tęsknoty za moją kochanką:( Już powoli zaczyna szukać nam mieszkania i nie ma opcji żeby to przeciągnąć. Wiecie jak się czuje rozdarty miedzy moją jedną miłością a drugą? Niby chce z nią mieszkać, ale jak to bez MJ? O losie nieznany.... Może jakieś mega tajne micro czy coś? Na razie pozbywam się powoli sprzętu i chcę pobyć trochę sam w ciemności... Bądźcie ze mną bracia i siostry duchem a ja będę wam kibicował na GLP!

PS. Może ogólnie ma ktoś jakieś rady?
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, AS, DIESEL

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #5

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Skoro nie ma opcji z lubą to nie ma co się chować bo wcześniej czy później i tak Cie namierzy. Na Twoim miejscu postawiłbym pudło u znajomka, za trochę palenia i kilka złotówek na prąd pewnie dojdziecie do porozumienia
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Chmura

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #6

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
Brałem taką opcję pod uwagę. Ahh mam jeszcze ze dwa miesiące na rozkminienie czegoś ciekawego albo dogadanie się z lubą, ale wiem, że to jest prawie niewykonalne...
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #7

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Cosa_Nostra napisał:
Na Twoim miejscu postawiłbym pudło u znajomka, za trochę palenia i kilka złotówek na prąd pewnie dojdziecie do porozumienia
Ciężko tak. Trzeba mieć pod ręką ;)

I mi też jest bardzo źle że Marysia_Gram nie może trzasnąć sobie microgrow-a bo presja jest zbyt wielka. :pinch: :ganja:
Jestem z Toba bracie :peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #8

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Marysia_Gram napisał:
... albo dogadanie się z lubą, ale wiem, że to jest prawie niewykonalne...


Nie dogadasz się z nią i sam dobrze o tym wiesz , niestety będziesz musiał ją sprzątnąć :whistle:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, DIESEL, MidgetMan, senseiklinika

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #9

  • stu
  • stu Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 5 miesiąc temu #10

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Kurwa....Notariusze od 9-tej, a tu 8:05 dopiero....Cholera by to wziala...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany