Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop.

Re:Odp: Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 3 miesiąc temu #31

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

No to i Ja się wyżalę... Byłem przez dłuższy czas z kobietą. Niczego mi nie brakowało, ładna, lubi sprzątać, gotować, w łóżku bajka :woohoo: Ale, że człowiek głupi to pomyślałem, że skoro ona taka dobra i tak się stara, a Ja taki gupek to szkoda, żeby się dziewczyna ze mną marnowała... I zerwałem z nią, choć w sumie to sam tego nie chciałem.
A tu wczoraj dostaję mmsa, który zmienił moje życie...
Się okazało, że będę tatą :woohoo:
I weź tu człowieku zrozum życie...
Problem w tym, że posiadam kawalerkę, a ona boi się o bezpieczeństwo i zaczyna mówić, żebym zlikwidował boxa w domu. A dopiero co ruszyłem z kolejnym projektem, ehhh.
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Re:Odp: Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 3 miesiąc temu #32

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

prometeusz napisał:
Problem w tym, że posiadam kawalerkę, a ona boi się o bezpieczeństwo i zaczyna mówić, żebym zlikwidował boxa w domu. A dopiero co ruszyłem z kolejnym projektem, ehhh.

Po pierwsze gratuluję Perseuszu ups...Prometeuszu;) Dziecko to coś pięknego. Sam przez pierwsze 6 czy 9 miesięcy mieszkałem z dzieckiem, żoną w kawalerce. Następnie wynająłem coś większego choć dupy nie urywa. Miałem kiedyś 2-pokojowe mieszkanie, ale zaj** mi je poprzednia żona oskarżając o zdradę i szantażując sądem. A, że ogólnie staram się być ugodowym to odpuściłem. I co? Ona nadal samotna a ja mam już 3-letniego bąbla, który jest oczkiem w mojej głowie. Dodatkowo powoli buduję dom, co by chłopak miał lepiej niż ja miałem w swoim dzieciństwie. Najważniejsza jest miłość, dopiero na drugim miejscu wygody. Dasz radę Panie, masz super materiał na żonę i nie zmarnuj tego. Jak będziesz o nia dbał to Ci na wszystko pozwoli, albo inaczej....przymknie oko na Twoje hobby. :D

Powodzenia !!
DrJ :smoke:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Jacek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS, 4Elements, senseiklinika, prometeusz

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 3 miesiąc temu #33

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Wielkie Gratki Prometeusz ! :)
Dawno temu mnie też taka nowinka zdeka zamurowała ... a zawsze miałem coś do powiedzenia ... hyhyhy
No ale myślę, że dałem radę i Ty tez dasz !

Ale ... projekcik trzeba dociągnąć do końca ... tak jakoś egoistycznie mi się napisało !

Pozdro
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 3 miesiąc temu #34

  • DC Shoes
  • DC Shoes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Seed-O-Mania
  • Posty: 187
  • Zebranych lumenów: 298
  •  

  •  

Wiesz co Perseusz? Nic lepszego Cie nie mogło spotkać.
I mówię to jako ojciec dwójki szkrabow.
Co do uprawy to sa dwa wyjścia:
Likwidujesz boxa i koniec tematu In
Likwidujesz boxa i ze zdwojoną siła atakujemy Seedomaniakowy projekt IN i OUT
I kupujesz większe mieszkanie :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, zielonysmerf, prometeusz

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 3 miesiąc temu #35

  • kajjoje
  • kajjoje Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 177
  • Zebranych lumenów: 279
Prometeusz ty to masz jeszcze kawalerke ja u starych siedze z dwójką dzieci na mieszkaniu i to dopiero mam przejebane,wynajmowałem ale z robotą jebło i od dwóch lat tak już siedze a teraz robota mi nie pozwala na wynajem,ale jebne jeszce outa 10kg i kupie se a póżniej CBŚ i znów bombki jebną
ps.jak cię kocha to boksa pozwoli ci zostawić ;) mi moja żona obiecała jak będziemy mieli mieszkanie to będę mógł indora jebnąć :silly: :smoke:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 3 miesiąc temu #36

  • Wesołych Świąt
  • Wesołych Świąt Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Narodzie...! otwórz oczy!!
  • Posty: 166
  • Zebranych lumenów: 310
  •  

  •  

Ja wam powiem chłopaki tak..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 3 miesiąc temu #37

  • senseiklinika
  • senseiklinika Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 61
  • Zebranych lumenów: 28
bedzie dobrze:)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez senseiklinika.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 3 miesiąc temu #38

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

No ja już nie mogę , no bo jak inaczej ma być no każdy wie że będzie dobrze a i tak lubimy ponarzekać , dziwni jes ten świat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Edmund Dantes

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 3 miesiąc temu #39

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Dzięki za słowa otuchy:)
Na pewno będę musiał walnąć outa takiego, żeby na pieluchy wystarczyło.
co do indoora to negocjacje w toku, tylko kto wygra z kobietą w ciąży...
jeszcze raz wszystkim mega dzięki!!!
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ktoś ci urwał głowę i nasikał do szyii ?!,skończyla sie kredka ?- czyli Pożal się Boże!. offtop. 10 lata 2 miesiąc temu #40

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Co za czasy...
Nie wiem, czy to moja wina? Czy może mojej kochanej? A może Bóg tak chciał (czemu...)?
Jak na razie Messi i Ronaldo mogą spać spokojnie, nie narodzi się ten, który miał ich pokonać, a nasza reprezentacja dalej będzie w szarej dupie jak była dotychczas...
Moja kochana poroniła i na razie nie będę tatą.


Ale miejcie się na baczności (piłkarze), tak łatwo się nie poddam!
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany