Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami.

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #11

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Pomysł FBI rozumiem raczej jako Bank Nasion GLP.
Osoby zarejestrowane będą mogły z niego korzystać i tyle.
Dla przykładu chcesz zrobić grow w pc boxie to piszesz pw lub w temacie i wybierasz odmianę jaka chcesz dostać i ile szt.
Jedynym obostrzeniem będzie relacja jaką trzeba przeprowadzić na forum.
Proste i banalne a cała wiedza jest na forum co i jak.
I najważniejsze MY jesteśmy zawsze gotowi by pomóc w miarę naszej skromnej wiedzy ;)
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: F.B.I, Kimbo Slice, OCoBiega

 
 
 

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #12

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Moim zdaniem nie każdy świeżak będzie mógł poprosić o pestek a użytkownik, który rozwiąże quiz i będzie miał te 50 sensownych postów po których zweryfikujemy czy to gimbol czy normalny typ, który chce coś osiagnac;)

:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #13

beda sie wkurwiac jak im jakies psychotesty bedziemy robic lol
ale tez tez dobre
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #14

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Wkurwiac się będzie gimbaza, normalny człowiek zrozumie to ;) przy kuponach rabatowych tez trzeba się rejestrować albo innych darmowych rzeczach, nie ma nic w pełni za darmo ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #15

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

Dobrze że jest dialog :D tak jak pisałem, pomysł trzeba doszlifować,nowy dział sedbanku glp powinien na wstępie zawierać F.A.Q każdy powinien wiedzieć na jakich zasadach odbywa się wysyłka, jakiej paczki powinni się spodziewać, i że jest wysyłana od zaufanego serwisu( nasz listonosz Pat ) oczywiście, kwestia kolejna to nasze bezpieczeństwo i nowych userów, panowie macie rację oczywiście że zanim ktoś dostanie przesyłkę musi nas zapewnić że ma olej w głowie i nie pierdolnie sativy pod posterunkiem policji w uproszczeniu i nie zrobi sobie z tego powodu przykrości. Nasza w tym głowa żeby to zrobić szybko i bez uczucia inwigilacji dla usera, sam spierdalam z wielu stron jak zadają zbyt wiele pytań o szczegóły hobby upodobanie ulubione auto ostatnio odwiedzane sklepy, może jestem paranoikiem ale powiem szczerze chuj ich to obchodzi, i teraz trzeba sprawdzić czy jest jakiś open source'owy program do weryfikacji wieku a na pewno jest, to by załatwił całą kwestie bezpieczeństwa, jeśli już możemy wysłać paczkę to oprócz pestek dorzucamy welcome card, na karcie napisane linki do działu germinacji, zaufanych sklepów tu też trzeba się z naszej strony upewnić że growszop'y nie mają za kurierów jakiś przypałowców bo też tacy są i robią pod domem przypał , F.A.Q ten sam co na samym początku wejścia w dział seedbank resztę dopiszcie sami, bo przecież to ma być praca zespołowa, na pewno coś się znajdzie.
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Ostatnio zmieniany: 8 lata 6 miesiąc temu przez F.B.I.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Człowiek Nauki Fazy

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #16

  • Belial
  • Belial Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 163
  • Zebranych lumenów: 450
  •  

  •  

Z hordą gimbusów napłynie legion złodzieji podglądając miejscówki i nic nie wnosząc na forum. Naprawde gra nie warta świeczki. Ostatnio dostałem sampla od 'pro growera z okolicy' ponoc zajebiste siano... tylko że 5 pestek gratis wydłubałem z 0,3g towaru... Jak dla mnie żal. A majeranek zbity (fakt) ale kiepawy w działaniu. W sumie nic dziwnego jak zapylony, ale podobno uchodzi za kozacki towar w okolicy.

A z nasionami... Moim zdaniem GLP nie jest dla gimbazy sadzących w gminie na rowie licząc że coś się uchowa. i że w pażdzierniku coś zapalą za free. Ja mam pasję. Nie robię tego dla zysku, choć to kuszące. Lubię swoje, prywatne 4 kąty. Problem mam jeden.
-Hej Ppp... Jakie jest moje hobby?
Odp:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Boer Van Oranje

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #17

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Bongjour napisał:
Moim zdaniem nie każdy świeżak będzie mógł poprosić o pestek a użytkownik, który rozwiąże quiz i będzie miał te 50 sensownych postów po których zweryfikujemy czy to gimbol czy normalny typ, który chce coś osiagnac;)

:bongo:
Czyli teraz będę musiał przeczytać 50 bezsensownych postów jakiegoś sępa, który w trudzie będzie je produkował i przy okazji zaniżał poziom forum. Chyba nie z taką ideą powstało GPL? Sorry rozdawajcie growboxy to może ktoś rozsądny się skusi.. KOza robił outdorowego OS, gdzie są ludzie co wzieli nasiona na dobre serce szefostwa, a wcześniej nie wykazali się uprawą na forum? Ganjafarmer, Kiełbasa? Jeden od trzech miesięcy się nie logował, a i drugiemu cos się już pisać nie chce. Żaden ich post nie dotyczył uprawy. Tacy ludzie tu ściągną i tyle.
Z tym psem to się rozpędziłem, ale co do niedpowiedzialnego znajomka z wiecznie niesklejony wargami dalej podtrzymuje zdanie. 5pln kosztuje w promo nasiono feminizowane, to są żadne pieniądze, by ryzykowac uprawe, z pestek od "dobrego duszka" .
I F.B.I nie przekręcaj mojego nicka, tak jak ja z twoim nie robię, a lepiej się zainteresuj się jak userzy opisują growlogi, tak że wogóle dla kogoś z boku, czytające i szukającego konkretnych rzeczy nie chce się w nie wchodzić.
TO tyle, wasze pestki, kasa i forum a ja wyrażam tylko swoje zdanie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy, Kimbo Slice

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #18

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

Boer forum jest wszystkich ale ktoś musi tu wyznaczać poziom, ją dałem pomysł a resztę trzeba dopracować, osoby na NIE takie jak ty zawsze widzą problem zamiast rozwiazania. A teraz wybaczcie ale ide oglądać z dziećmi Harrego Pottera na tvn7.... Bajo!
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #19

  • OCoBiega
  • OCoBiega Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Joint & Sport
  • Posty: 103
  • Zebranych lumenów: 230
Trochę głupio mi się tak wcinać w waszą dyskusje mordeczki bo jestem tu od niedawna.

Posadziłem sobie kilka roślin w szklarni, w międzyczasie "zgłębiałem" temat na różnych forach. :mrgreen:
W końcu trafiłem na GLP. Dzięki kilku userom uratowałem moje rośliny. (przędziorek itp.) Mało tego dzięki poradom
uzyskanym tutaj udało mi się zebrać mój pierwszy plon. (nigdy wcześniej nic nie sadziłem, choć już sezonów outdoor ponad 30 na karku B)

Jak dla mnie opcja banku nasion to kapitalny pomysł.
Jeżeli są ludzie którzy chcą dzielić się wiedzą, i pomagać nowym adeptom uprawy, do tego oferują pestki.- Coś pięknego :rasta:

Ja osobiście byłbym w stanie zapłacić/kupić w zamian jakiś nawóz, osobie która odstąpiłaby mi np. 5 odpowiednich do uprawy w szklarni nasion. Dodatkowo pokierowała moimi poczynaniami, coś jak trener personalny na zasadzie uprawy korespondencyjnej (oczywiście fotorelacja na forum). Oczywiste jest dla mnie też sprawdzenie podopiecznego na zasadach trenera bo, bezpieczeństwo osoby która podejmie się opieki nad świeżakiem w tym momencie staje się absolutnym priorytetem.

Tyle ode mnie
Pozdrówki OCB
"Przed diabłami w mundurach chroń mnie Panie Boże" - ze złodziejami poradzę sobie sam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Pingwin, Człowiek Nauki Fazy

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #20

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Jk chcecie rozdawac pestki to po co je rozdawac gimbusa, rozdajcie je ludziom, ktorzy robia tu fotorelacje.
Niepalący :)
Ostatnio zmieniany: 8 lata 6 miesiąc temu przez SkyneT 2.0.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany