Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami.

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 7 miesiąc temu #1

wczoraj jak sie zjaralem wpadlm na pomysl i odziwo go nie zapomnialem, pomysl moze ryzykowny konreowersyjny dziwny, ale napewno nie przemyslany, dlatego prosze wasz o opinie.

Podarunek Glp to list. w mozliwie taniej i eleganckiej formie. proponuje zaprojektowac taki list w formacie pdf mozliwie niesprzecznej z prawem formie, aczkolwiek jednoznaczny.

przykladowa minimalistyczna tresc listu: "widaj maryjanie członek naszej społecznosci, ktory jak wszyscy pozostanie nonimowy poprosił mnie o podarunek dla ciebie, załącznikiem do tego listu sa nasiona konopi, wejdz na forum poznaj nasza pasje, teraz znisz ten list"
i tu wielkie logo adares forum...

a teraz tak, taki list wysylac moglby:
  • kazdy swojemu znajomemu z ktorym niechce o tym rozmawiac, lub innej osobie ktora posada o to ze mogla chciec by posadzic.
  • na prosbe ktoregos z nas
  • albo przez open seed jesli rozdajacy wyrazi taka chec badz zgode

jak o czyms nie pomysallem to mozna by to dopracowac, jak myslicie o tym pomysle ? mysle ze to fajna sprawa teraz kiedy bedzie otwarcie dla nowych bo moze podzialac
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 7 miesiąc temu #2

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

A może taki podarek dla każdego, kto osiągnie określoną ilość postów i tym samym pełen dostęp do forum?
Tylko kto by się tym zajmował, w sensie zbieraniem adresów?
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 7 miesiąc temu #3

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Jesteśmy tutaj anonimowi jak tylko możemy być i do tego strzeżemy wszelkich info na swój temat!
Zapomnij o jakichkolwiek adresach czy to prawdziwych czy na słupa.
List elektroniczny to jest jakiś pomysł ale kto zagląda do swojej lewej poczty?
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Babys, Szatyn, Boer Van Oranje, Kimbo Slice, Belial

 

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #4

KLICZKO - jakie przewidujesz negatywne konsekwencje takiej niespodzianki ?

open seed niech odpada, ale jesli wysylamy to sami ?
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #5

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Ja nie widze potrzeby sprowadzania na forum ludzi, którzy nigdy nie uprawiali zioła. Jaką wartość dodatnią mogą tutaj wnieść? Jedynie infantylne pytanie. Kto nas szuka ten nas znajdzie :P. Od siebie dodam, że nigdy bym nie zalogował się na forum zachęcony przez anonimowego znajomego. Skąd mam widzieć, że to nie pies, albo kawał czy też ktoś nie odpowiedzialny, który po zorientowaniu się, że się tu zalogowałem i uprawiam nie rozpapla tego?
Ostatnio zmieniany: 8 lata 6 miesiąc temu przez Boer Van Oranje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Warrior, KLICZKO, Szatyn

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #6

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

Bez obrazy Bojler ;)
Boer Van Oranje napisał:
Ja nie widze potrzeby sprowadzania na forum ludzi, którzy nigdy nie uprawiali zioła. Jaką wartość dodatnią mogą tutaj wnieść? Jedynie infantylne pytanie. Kto nas szuka ten nas znajdzie :P. Od siebie dodam, że nigdy bym nie zalogował się na forum zachęcony przez anonimowego znajomego. Skąd mam widzieć, że to nie pies, albo kawał czy też ktoś nie odpowiedzialny, który po zorientowaniu się, że się tu zalogowałem i uprawiam nie rozpapla tego?

Ja i wiele innych dobrych growerów obecnych dzisiaj na glp bylismy tymi "którzy nigdy nie uprawiali zioła", moje pytanie jakie wartosci dodatnie możemy tutaj wniesć?... wychodzi na to że żadne i że na chuju sie znamy :woohoo: ... nie słyszałem jeszcze o akcji "pies wysyła ludziom nasiona i czeka na to az wychodują i zgarna ich na piec lat do puchy"... jak tak dalej bedziesz spinał zwieracze to lepiej zmien fora, polecam Koło gospodyń wiejskich.





Mysle że powinnismy mieć forumowy seedbank, dział z masą pestek, których z resztą mamy od cholery i jeszcze wiecej, wszystkie dostepne geny posiadane przez userów byłyby ładnie opisane, koniecznie fotka produktu finalnego obok opis itd. dział oczywiscie widoczny na pierwszym planie strony głównej.
I teraz krocząc dalej, wiekszosć marzy podkreslam słowo marzy bo który z nas nie marzył o wlasnym jazz'ie do wyjarania zupełnie za darmo?... ma raczej zamiar rozpocząc przygode od jednej roslinki. Nasionko które dosteje jest w zasadzie zapalnikiem do tego by miec z forum kontakt, kiedy zaczyna sie cos dziac w donicy, nasuwa sie sporo pytań i cheć skorzystania z pomocy growerów a w szczególnosci tych którzy juz te geny mieli, co tez jest mysle duzym atutem. Stać nas na taką akcje bo pestek jest masa, kwestią gorszą pozostaje koszt wysyłki z zagranicy i głupie pytania na poczcie co raz to czesciej zadawane z resztą. Nikt na tym nie zarabia wiec wysyłanie kulek jest jak najbardziej legalne, krajowe wysyłki sa tanie wiec to nie problem. Potrzeba osoby która jest czysta i zwiazana z forum i ma cheć zostać naszym listonoszem Patem :talk: Moge sie zając z kims jeszcze stworzeniem tego działu i zapchania go naszym towarem eksportowym, mysle że to ma prawo zadziałać i byc dobrym pomysłem, jednym z kilku które jescze powstaną w ramach reaktywacji, pozycjonowanie na googlu już jest i to jest bardzo duzym plusem, kazda zarejestrowana osoba bedzie mogła zamówic kulke wysyłając pw.
Osobiscie jak zaczynałem to zaczynałem od kupna pestek, jak paczka wpadła przez drzwi, dopiero wtedy poczułem swąd palonej gumy w laciach, biegnąc do garażu po wyżynarke co by zbeszcześcic garderobe mojej małzonki :talk: ... wiec nie ma co wymagac od nowych ludzi ze wjada z buta na forum z wypasionymi szafkami czy boxami, na wszystko musi przyjsc czas.
Nie wiem co inni myslą o pomysle ale ja chociaż go mam a sa tu tacy co tylko marudzą wiec ich opinia nawet mnie nie interesuje, chetnych do doszlifowania pomysłu chetnie zapraszam do dyskusji, komentów i ewentualnych rozmyslań.
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Ostatnio zmieniany: 8 lata 6 miesiąc temu przez F.B.I.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #7

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Jestem za pomysłem FBI ... :ganja:

Na mnie możecie liczyć w sprawie pestek i wysyłek ... ;)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #8

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Pomysł w takiej formie może sie przyjąć, oczywiście z zachowaniem należytych zasad bezpieczeństwa!!

Jeśli chodzi o pestki to też dosypię to puli moje wynalazki.
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #9

czyli forum rozdaje nasiona kazdemu kto poprosi i nawet beda odpowiednie osoby ktore to wysylanie zorganizuja, super
wiec wysyłanie nasion "na pałe" do kogos najbrawdopodobniej traci sens.

pozostaje jeszcze kwestia marketingu mail lub prawdziwy list do kogos kogos; idea tego pomyslu jest taka wlasnie ze jest troche ludzi i kiedys tez taki bylem boja sie kupic nasiona w sklepie, boja sie z kimkolwiek o tym rozmawic a moze wlasnie list dal bym im troszeczke wiecej nadzieji wskazał dobrą droge do najezpieczniejszego forum jak mniemam. bo nie podejde do kogos i nie powiem "ej stary posadz se dam ci nasiona"

czy taka wiadomosclub to ze ktos ja odczytal albo zalozyl konto posadzil .... czy te wsztstkie rzeczy oznaczaja ze jakakolwiek osoba polaczy odbiorce z kontem na forum? to zalezy w wielkiej mierze od tresci listu i tu trzeba by (jesli sie pomysl spodoba) dopracowc go troszke bardzo :)

co wiecej proponuje specjalny link z instrukcjami dla tych ktorzy dostali zaproszenia
jeszcze więcej: quiz z zasadami bezpieczenstwa który musi zdać każdy kto bierze nasiona/czy open seed normalny czy taka forma dla nowych, zeby miec pewnosc ze zrobilismy wszystko aby dac ludziom nie problemy a radosc.

kolejna rzecza na ktora chce zwrocic uwage to minimalizm bo wiekszosc ludzi sie niechce niemaja mozliwosci jest stres ... to powinno byc proste latwe i przyjemne. mysle ze powinnismy sie przescigac w pomyslach na mini boksy mikro boksy i jak to zrobic zeby niewazne ile urosnie, ale byle bylo bo swoje zawsze jest lepsze ci ktorzy to dostrzega zapewne zostana. sposoby proste szybkie tanie zeby to roslo bezproblemowo bez meczenia ludzi klopotami o tym jak badac ph jakie nawozy na flo weg, wejda pod prad sami jesli zechcaa...

dzienki za dyskusje, nie z kazdym zdaniem sie zgadzam ale je szanuje i starm sie z calych sil zeby nie opiniowac, domyslam sie tez ze nie zawsze moge miec racje :ganja:
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #10

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Może jednak panowie zastanówcie się jeszcze raz. Fajny pomysł ale jak wiadomo w pl uprawa konopii wiąże się z odpowiedzialnością ( konsekwencje karne ) a skąd pewność że pestki nie polecą do jakiegoś gimbusa których zacznie tu przybywać na pęczki . Jestem za rozdaniem jakiś pestek na zachętę ale może niech takie osoby ,,nowe" najpierw coś napiszą porozmawiaja na SB co by określić z kim mamy do czynienia ?
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Ostatnio zmieniany: 8 lata 6 miesiąc temu przez Kimbo Slice.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: F.B.I, Bongjour, Człowiek Nauki Fazy
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany