Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami.

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #31

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

ALLinMEDI napisał:
Hi ho, krótko bo późno
ja tak sobie obserwuję to forum po cichu i widzę tutaj sporo fajnych pomysłów ale niestety już wiem jak to się skończy oh wait Biuletyn :)


PS. Każdy pomysł jest dobry ale kto to zrobi?


Oh, ktoś tu narzeka a chyba sam chciałeś przy nim pomoc a jednak nic nie wniosles? Jeśli mamy coś wypominac ;) oczywiście bez spiny. Jeśli się mylę to przepraszam.

Biuletyn jest mozna m powiedzieć skończony, chwilowy jest problem z osobą, która to sklejala w całość;)
Ostatnio zmieniany: 8 lata 6 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Podarunek Glp - pomysł na nowych ludzi i co zrobic z nasionami. 8 lata 6 miesiąc temu #32

  • ALLinMEDI
  • ALLinMEDI Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 81
  • Zebranych lumenów: 120
  •  

  •  

Bongjour napisał:
ALLinMEDI napisał:
Hi ho, krótko bo późno
ja tak sobie obserwuję to forum po cichu i widzę tutaj sporo fajnych pomysłów ale niestety już wiem jak to się skończy oh wait Biuletyn :)


PS. Każdy pomysł jest dobry ale kto to zrobi?


Oh, ktoś tu narzeka a chyba sam chciałeś przy nim pomoc a jednak nic nie wniosles? Jeśli mamy coś wypominac ;) oczywiście bez spiny. Jeśli się mylę to przepraszam.

Biuletyn jest mozna m powiedzieć skończony, chwilowy jest problem z osobą, która to sklejala w całość;)

Owszem miałem :) ale ten "odcinek" miał być głównie o outdoorze a ja outa miałem 5 lat temu hehe i tematy co wiedziałem to wszystko zabrane :whistle:

mówię, że super te pomysły macie jak tam będzie coś potrzeba to pewnie w miarę możliwości coś pomogę. Co innego ten seed bank ze zdjęciami i opisami a co innego reklama jak dla mnie ale oba pomysły mają potencjał.
grow hard.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany