Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Ćwiczenia fizyczne pod wpływem ganji

Ćwiczenia fizyczne pod wpływem ganji 9 lata 1 miesiąc temu #21

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

:lol: wiadro przed treningiem... to rzeczywiście może miec negatywny wpływ na centralny układ nerwowy. :rasta: Użyłem słowa przedtreningówka mając na mysli szampon :evil: nie suple.
W połaczeniu z sup. jak stary NOX :rasta: :evil: :evil: :evil: była petarda na treningu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Ćwiczenia fizyczne pod wpływem ganji 9 lata 1 tydzień temu #22

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

Znalazłem (dzięki Sandaczowi) ciekawy artykuł dotyczący tematu autorstwa BROWN DIRT WORRIORA.
bigbudsmag.com/brown-dirt-warrior-exercise-advice-on-working-out-while-medicating-with-marijuana/
Wkleiłem wczesniej ten link do rozmowy o "piersiach u mężczyzn" ze względu na jeden akapit.
A później zdecydowałem sie popełnic wolne tłumaczenie. Po buchu... :evil:


Treningowe porady Brown Dirt Worrior’a dotyczące ćwiczeń na pizdeczce:-P
Psychoaktywna Inspiracja

Wszyscy wiemy o marihuanie i jej leczniczych właściwościach pomocnych na różne dolegliwości, ale czy może ona rzeczywiście pomóc Ci w osiągnieciu celów treningowych? Czy stosowanie jej ma uzasadnione miejsce w proaktywnym zakresie dążenia do formy i uzyskania jej przed popadnięciem w jakąś chorobę?
Bliżej sedna: czy możesz wydajnie ćwiczyć „na piździe”? A jeśli nawet tak, to czy jest to pomocne, czy też szkodzi? Pozwól, że przekażę Ci kilka informacji, bezpośrednio od gościa, który przez dekady trenuje pod i bez wpływu zioła…rozwiejmy kilka mitów.

Czy powinienem palić przed treningiem?
Jaranie przed treningiem ma swoje mocne JAK I słabe strony - oto cała prawda. Z pewnością rodzaj marihuany jaki palisz zdeterminuje to czy trening będzie udany czy też nie…
Patrząc przez pryzmat słabych stron marihuana ogranicza przepływ krwi i przyczynia się do produkcji estrogenu. Odpowiedzialnego głównie za kształtowanie się kobiecych cech. Takich jak wrażliwość emocjonalna, brak samczej werwy i „sucze cycki”, czy powiększone sutki. Ale jeśli to prawda, czemu nie widać wśród narkotników zniewieściałych, męskich osobników biegających z piersiami. Nie mam bladego pojęcia.


…A czy palenie nie jest złe dla płuc?
Toczy się zażarty spór dotyczący przyjmowania dymu marihuany za pośrednictwem płuc. Ale przenigdy nie słyszałem nawet o pojedyńczym przypadku raka tego narządu czy rozedmy przypisanym marihuanie. Wszystko wskazuje na to, że istnieją właściwości dymu, które zwalczają patogenne działanie substancji smolistych w nim zawartych. Prawdopodobnie te same, które czynią marihuanę skuteczną w walce z rakiem.

Indica czy Sativa?
Sativa znacznie lepiej się nadaje do używania podczas treningu, ponieważ generuje high ogarniający tylko umysł i nie wpływający na ciało. Dlatego za jej pomocą możesz zaangażować swoje mentalne zasoby tak by rozbudzić inspirację do budowania formy. Nasila połączenie mózg-mięsień, gdyż “czysty high” pozwala na wnikliwszą świadomość własnej fizjologii oraz otaczającego nas swiata.
High ciała prowadzi do zmęczenia i wyczerpania. Stąd właśnie terminy “sofoprzykuty” I “wyssany (z sił)” :whistle: Możesz mieć początkowo poczucie energii na skutek high’ju i nakręconą pozytywnie psychikę. Jednak efekty te zblakną raczej szybko na skutek narzuconego wysiłku.

Inne skutki uboczne treningu „na pizdeczce”.
Głównym problemem tutaj jest to, że kiedy ćwiczysz na high’ju twoje poczucie czasu jest zniekształcone. Względnosć czasu wrzuca wysoki bieg i jeśli robisz właśnie cardio (cardio is for pussies: dop. Tł. ):smoke: zegar potrafi nabrać ślimaczego tempa gdy do mózgu dotrze, że ciało się forsuje. W parze z obniżonym tętnem efekty te krępują naczynia krwionośne. I minuta na powiedzmy treadmill’u zamienia się w wieczność.

Podsumowując, palenie ciężkiej indica przed treningiem powoduje raczej szybki spadek energii. To czysta sativa jest drogą by uzyskać czysto-mózgowy, inspirujący, rozbudzający ego i wprowadzający harmonię z własną, obciążaną właśnie fizycznością.

Ściągnięcie bucha przed treningiem jest mocno kontrowersyjne. Ma swoje mocne i słabe strony, ale w sumie może pomóc nam osiągnąć wyznaczone cele treningowe. Jeśli tylko ściąga się te buchy z umiarem i z odpowiedniego suszu. Zabierz też ze sobą pasek gumy do żucia byś nie śmierdział szamponem na siłowni. B) Świetnego treningu!

:evil: :evil: :evil:

dziadek daje radę

Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 tydzień temu przez Chmura.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, padadeszcz, Dexter

Ćwiczenia fizyczne pod wpływem ganji 9 lata 1 tydzień temu #23

  • Vincent
  • Vincent Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 156
  • Zebranych lumenów: 559
Palenie przed graniem w piłkę ze znajomymi jak najbardziej, ale max. jedna rurka żeby się nogi nie plątały :lol: Dużo mniej odczuwam zmęczenie, a i fantazja na poziomie rozgrywającego z Ligi Mistrzów :D Nie paliłbym przed meczem ligowym(stare czasy- kiedyś się kopało ;) )

Zauważyłem pewną zmianę po paleniu będąc w lato nad wodą. Bez palenia przepływam pod wodą jakieś tak na oko Max. 20m, ale po zapaleniu to tak bez przesady i ze 30m pokonuje. Podobno płuca się rozszerzają i można do nich nabrać więcej powietrza- tak słyszałem, ale nie wiem czy to prawda. Jak myślicie?
"IŚĆ SWOJĄ DROGĄ, NIE DAĆ SATYSFAKCJI WROGOM"
Radio Ewenement 5 G Fm
VIENIO
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Ćwiczenia fizyczne pod wpływem ganji 9 lata 1 tydzień temu #24

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

Nie wiem czy płuca się poszerzają. Chociaż jak walisz duże chmury to pewnie tak :evil:
(moje musza być wielkie jak stodoła)
Z pewnością poszerzają się oskrzela, co pomaga m.in. w walce z astmą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ćwiczenia fizyczne pod wpływem ganji 9 lata 1 tydzień temu #25

  • GrowFather
  • GrowFather Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 86
  • Zebranych lumenów: 121
Pływanie pod wodą moim zdaniem to głównie walka z własną psychiką, walka o to by nie myśleć o oddychaniu.
Zioło może w tym pomagać bo się łatwiej skupić na czymś innym niż to że się właśnie płynie pod wodą i zaczyna brakować powietrza. Nie myśląc o oddychaniu pokonuje większe odległości.
To taka moja własna obserwacja
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Sandacz

Ćwiczenia fizyczne pod wpływem ganji 9 lata 1 tydzień temu #26

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

GrowFather napisał:
Pływanie pod wodą moim zdaniem to głównie walka z własną psychiką, walka o to by nie myśleć o oddychaniu.
Zioło może w tym pomagać bo się łatwiej skupić na czymś innym niż to że się właśnie płynie pod wodą i zaczyna brakować powietrza. Nie myśląc o oddychaniu pokonuje większe odległości.
To taka moja własna obserwacja


przyznaje Ci racje bo sam nurkuje na bezdechu i po spaleniu jest łatwiej zachować spokój.
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany