Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Forumowy Bank Nasion (FBN) przeznaczony dla Użytkowników GLP ...

TEMAT: Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 3 miesiąc temu #11

  • Chuck
  • Chuck Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • 4:20
  • Posty: 361
  • Zebranych lumenów: 545
  •  

  •  

TAK JAK KOZA NAPISAŁ, TROCHE ZŁOŻYŁEM DO KUPY I ROZDZIELIŁEM. PODAŁEM SWÓJ POMYSŁ.

FEM (250)
moby dick fem - 50 szt
Ambrosia x HashKush fem – 200 szt
easy sativa - 50 szt (orion)

AF (~40)
ww AF - 5 szt
ak47 AF - 10 szt
big mazar AF - 10 szt
white rusian - 3 szt
maxi gom x hindu kush - 5 szt
monster x c99 AF - 5 szt
auto cbd northern fem - 1 szt

REG (400 + (p#1 x m)) = ~ 600 SZT?

passion #1 x Maroc - masa pestek
folow the rabbit - ponad 50 szt
ww x BJ x swiss mix - około 100 szt
super iced grapefriuit x lemon skunk - 50 szt
orange bud - około 40 szt
astromeda - 40 szt
astromeda 2014 - 50 szt
bing bang x maroc reg - 15 szt
burmese kush - 1 szt


MIX REG (~1600)

swiss mix x swiss mix - około 100 szt
out mix ZielonaMasa - ponad 50 szt
coca out mix - ponad 100 szt
19 łos - cała paczka hmmmm 1200 szt
MIX - 100 szt


15 GLP PRO:
- 50 MIX REG
- 2/3 SZT. AF
- 25 SZT. REG w tym ( max 4 ODMIANY) – KOZA POWYBIERA?
- 8+3 SZT. FEM (AMBROSIA X HK + MOBY DICK)

15 GLP:
- 50 MIX REG
- 15 SZT. REG ( 2-3 ODMIANY) - TO CO ZOSTAŁO
- 5 SZT. WARR SEEDS


NIE WIEM JAK Z SEZ REGAMI, TRUDNO RÓWNO ROZDZIELIĆ. PO 15 PAKIETÓW BO MOŻLIWE ŻE KTOŚ JESZCZE SIE ZGŁOSI.



TO MOJA PROPOZYCJA NIE WIEM CZY ODPOWIEDNIA CZY NIE CZEKAM NA OPINIE.



POZDRAWIAM :stoned:
Give me the sun I'll give you the buds
I don't have gun so don't call the caps

Pozdro
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez Chuck.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, , kiełbasa

 
 
 

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 3 miesiąc temu #12

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

oj Chuck trochę tam pomieszałeś :)

auto cbd to nie sezonówka

Co to takiego AF Reg? :P chyba jakas nowa odmiana

Pakiety bedą konkretne! Z tego co widzę to jest do rozdania kilkaset sezonowych feminizowanych nasion :woohoo:

Ambrosia x HashKush fem – 200 szt
Eeasy Sativa fem - 50 szt
Moby Dick fem - 50 szt - co to takiego sadził ktos na OUT??? pamietam ze ktos z forum,gdzies kiedys sadzil te odmiane ale nie pamietam gdzie to odkopac

I wlasnie na nich oparłbym będac na miejscu moderacji pakiety + sezonowe REGI.

Wszystkie automaty wysłałbym Sandaczowi bo on jako jedyny z nas wie jak wycisnąć z nich na OUCie 100 % :)

Na przyszły rok musimy stworzyć jakieś Auto Regi! mysle ze stawianie na te maluchy w regu jest o wiele wygodniejsze niz w przypadku sezonówek. Krótki weg, szybka indukcja wiadomo o co chodzi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza

Re:Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 3 miesiąc temu #13

  • Chuck
  • Chuck Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • 4:20
  • Posty: 361
  • Zebranych lumenów: 545
  •  

  •  

Haha... Pojebalo mi się :D troszeczku jeszcze zauktaluzuje te moje rachunki :)

Pozdrawiam
Give me the sun I'll give you the buds
I don't have gun so don't call the caps

Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 3 miesiąc temu #14

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Każda propzycja jest brana pod uwagę więc piszcie śmiało :D
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 3 miesiąc temu #15

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Ja bym sie nie sugerowal iloscia zgloszen bedzie napewno jeszcze troche nowych userow

po 100 sztuk w pakiet PRo i 50 w pakiet dla nowych

Zacznijmy rozdzielanie od tego ile ma byc wszystkich pakietow potem na liczbe rozdzielmy te lepsze fem a na koniec upchajmy regami i mixem

Pzdr Babys
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 3 miesiąc temu #16

  • bic
  • bic Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 134
  • Zebranych lumenów: 354
  •  

  •  

Boer Van Oranje napisał:
Z tematu zbiórki mniej więcej wiem kto co wysyłał, ale chciałbym wiedzieć skąd są rodzice np passion1 x maroc, albo co to za zwierz orange bud.

Z mojej wiedzy wynika,że rodzice są z okolic Polski Zachodniej(dokładniejszej lokalizacji niestety nie mogę podać).Wzrastali na stokach południowych o nasłonecznieniu około 14h dziennie :D .Nasiona z których owi rodzice powstali były zakupione w postaci regularnej w jednym z licznych sklepów internatowych w 2012 roku w cenie 5PLN sztuka :D .
Z nasion tych ostał sie ojciec-niejaki P#1(wysokości 1,7m po dośc stanowczym LST) i 3 matki-niejakie Marokanki(wysokości od około 1m do 1,3m,również po przygięciach).Były też 2 matki P#1 ale nie wiedzieć czemu nasion na nich było jak na lekarstwo.

p.s.Nasiona są zebrane w 2013r.

Edit:co do drugiego zwierza....nie mam pojęcia :D


Mam nadzieję,że choć w niewielkim stopniu zaspokoiłem Twoją ciekawość :evil: ?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez bic.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 2 miesiąc temu #17

  • kiełbasa
  • kiełbasa Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 97
  • Zebranych lumenów: 164
ale rarytasy macie...wcześniejsze lata również organizowaliście tego typu akcje? W pełni popieram mam szczerą nadzieję, że jesienią będę mógł przekazać co nieco od siebie lub z własnego sumptu ufundować ; Swoją drogą mam nadzieję, że o wiele więcej osób zdecyduje się na prowadzenie fotorelacji lub chociaż wrzucanie zdjęć, bo piękne to nie powiem mieliśta krzuny...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 2 miesiąc temu #18

  •  Avatar
Tak kielba czesto copaki tu organizuja jakies OS-y. Bardzo dobra inicjatywa z ich strony maja to sie dziela jak to sie mowi aby i wszyscy mogli jakiegos rarytasa sprobowac. Sam kiedy zorganisuje ale narazie jestem tylko szcesliwym obdarowanym, dostalem kilka razy zacne pestki i az sam w szoku bylem comi powychodzilo. Sam kielba napierdzielaj hehei tez bd dobrze ja sie wzialem za pestki sle zjebalem sprawe....Jak to mowia do nastepnego podejscia, niewyjdzie mi nic tez nakupie skunow i w pindu rozdam niech probuja niech sieja to malo okazjiludzie mieli stestowac heheeg. marzylo mi sie zrobienie wlasnych krzyzowek skuna ale o huj zepsol pylu tylko za pozny plant byl....Lecimy jak to mowia hehe.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 2 miesiąc temu #19

  • kiełbasa
  • kiełbasa Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 97
  • Zebranych lumenów: 164
Miałbym trochę pestek do oddania, ale nie sądzę by ktoś chciałby je przyjąć, jeśli się mylę i byłyby osoby chętne nie am problemu wyśle organizatorowi. Otóż w jedno miejsce nie zaglądałem aż do końca sezonu. Jak się okazało wyrosła herma i dwie piękne kopliwe panienki. Jak się łatwo domyśleć panienki zapyliła właśnie ta herma. Takich nasion nie można być pewnym, bo były przypadki, że prawie same hermy powyrastały z takich nasion, lub też śliczne panienki i to ponad 90% lecz w kilku następnych pokoleniach zaczęły się hermić. Więc nie chcę rozdawać bubla. Sam w ramach testu nie licząc na nic sprawdzę potencjał takich pestek.

I bardzo bym poprosił, oczywiście jeśli zakwalifikuje się do otrzymania pakietu i o ile macie taką możliwość o dołożenie choć jednej wlepki z logo forum. Mam świetne miejsce(a), gdzie chciałbym zareklamować anonimowo forum ;D
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez kiełbasa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 2 miesiąc temu #20

  • padadeszcz
  • padadeszcz Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 646
  • Zebranych lumenów: 1153
  •  

  •  

przedwiośnie zbliża się wielkimi krokami,
czy już Pany wiadomo kiedy ruszacie?:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany