Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Forumowy Bank Nasion (FBN) przeznaczony dla Użytkowników GLP ...

TEMAT: Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 1 miesiąc temu #21

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

w przyszłym tygodniu zaczynam rozsyłać pierwsze pakunki dla forumowych wyjadaczy; to zostanie rozdamy pomiędzy reszte chętnych :ganja:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 1 miesiąc temu #22

  • kiełbasa
  • kiełbasa Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 97
  • Zebranych lumenów: 164
Żeby nie zaśmiecać wątku zgłoszeniowego napiszę tutaj. Przede wszystkim dzięki za ciepłe przyjęcie mnie do forumowych graczy. Co prawda jakieś tam zdjęcia fragmentaryczne z poprzednich wyczynów wstawiłem na forum, ale fotorelacji nie prowadziłem, więc pomimo ostrożności jaką trzeba zachować z takimi ludźmi załapałem się dzięki Wam do grona laureatów :) pakietu GLP za co stokrotne dzięki, pomimo krótkiego stażu. Koza jesteś głównym organizatorem, więc zwracam się do Ciebie i chcę z góry poinformować, byś przy dzieleniu pestek miał ciut mniejszy problem :) i przypadkiem nie miał jakichkolwiek wyrzutów sumienia :mrgreen:. Wiadomo człowiek z natury pazerny, ale złe emocje nie mogą brać góry czy nami rządzić, więc nie mam żadnych życzeń, z pokorą będę wdzięczny za cokolwiek...a nawet jak nic nie dostanę nie szkodzi, może kto inny spożytkuje lepiej(choć wątpie :) :cheer: :woohoo: :lol:)
Dużo mógłby słodzić, bo naprawdę jest za co - myślę o funkcjonowaniu całego forum, ale poczekam z tym do pełni sezonu by moje słowa oprzeć na fundamencie, który mam nadzieję będziecie mieli przyjemność oglądać.
Ostatni czas mam bardzo pracowity i tak też zapowiada się do połowy marca, więc rzadko wpadam na forum, ale nie długo przy lolku i piwku nadrobię zaległości :D
Oby cały sezon Wszystkim forumowiczom upłyną spokojnie bez zbędnego stresu i z dużym plonem...

Podpisano dużo i grubo, ale przede wszystkim z głową, choć tą przy mocnej bani czasem urywa :stoned:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez kiełbasa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: staryjez, Kimbo Slice

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 1 miesiąc temu #23

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Fajnie kiełbasa jakbyś na każde zgłoszenie do os napisał jeden post o uprawie, bo na razie to nic takiego nie miałem okazji przeczytać. :mrgreen:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez Boer Van Oranje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Babys, Asana, Chuck, kiełbasa

 

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 1 miesiąc temu #24

  • padadeszcz
  • padadeszcz Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 646
  • Zebranych lumenów: 1153
  •  

  •  

Boer Van Oranje napisał:
Fajnie kiełbasa jakbyś na każde zgłoszenie do os napisał jeden post o uprawie, bo na razie to nic takiego nie miałem okazji przeczytać. :mrgreen:
kolego,
user Gandzia - początkujący ogrodnik GLP oraz Pisarz poziom II, a mimo tego nie został wybrany :)

wg mnie każdy niech się zgłasza ile chce, po to jest OS, a i za darmochę zawsze fajnie jest coś dostać niż wydać dwie - trzy stówki na nasionka

oczywista oczywistość, że nie zawsze jest 1 maja :)

pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: kiełbasa

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 1 miesiąc temu #25

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

i to tez nie sa nasiona z pierwszej lepszej lapanki tylko w niektorych jest zapisana calkiem pokaźna historia :P





pozdro
Sandacz
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: kiełbasa

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 1 miesiąc temu #26

  • Gandzia
  • Gandzia Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Exodus Kush
  • Posty: 340
  • Zebranych lumenów: 392
  •  

  •  

padadeszcz napisał:
Boer Van Oranje napisał:
Fajnie kiełbasa jakbyś na każde zgłoszenie do os napisał jeden post o uprawie, bo na razie to nic takiego nie miałem okazji przeczytać. :mrgreen:
kolego,
user Gandzia - początkujący ogrodnik GLP oraz Pisarz poziom II, a mimo tego nie został wybrany :)

wg mnie każdy niech się zgłasza ile chce, po to jest OS, a i za darmochę zawsze fajnie jest coś dostać niż wydać dwie - trzy stówki na nasionka

oczywista oczywistość, że nie zawsze jest 1 maja :)

pozdro

To tylko jakieś tam "odznaki" kolego i to nie ma w ogóle wpywu na to czy ty dostaniesz coś od modów i userów czy też nie.
Ja to myślę,że nadal nie pokazałem co potrafię dlatego jestem zawsze na końcu czarnej listy hehe
Nie powiem też,że nic od chłopaków nie dostałem,bo dostałem bardzo dużo za co jestem bardzo wdzięczny :)

Pozdro ludziska !!
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez Gandzia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Pingwin, , kiełbasa, Diesel x Kush

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 1 miesiąc temu #27

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

;) :evil: Musiałeś trafić w tą kranówkę, bo w magię i podwodne cywilizacje nie wierzę :evil:
Obyś miał tam same cipeczki BRO.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: kiełbasa

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 8 lata 11 miesiąc temu #28

  • Diesel x Kush
  • Diesel x Kush Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Morda uśmiechnięta :>
  • Posty: 28
  • Zebranych lumenów: 27
Cóż to jest ten ZM mix nie widzę go w liście pakietów, i coś ma opory do piknięcia, czekam czekam leżakuje leżakuje ani nie gnije ani nic, rdzeń biały ale nic nie robi.
Jeszcze jedno warte uwagi mam BH x Brob/... cop no nie wiem co tam pisze może koza coś skojarzysz bo ładnie to wygląda i już po jednym dniu waty ma ogonek wszystkie wypaliły.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 8 lata 11 miesiąc temu #29

  • KoneserDzikiBill
  • KoneserDzikiBill Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Buffalo soldier
  • Posty: 302
  • Zebranych lumenów: 439
  •  

  •  

To i ja sie przy okazji zapytam kto wrzucal do puli AF mix reg. Jakie to sa geny ?
"Lecz nade wszystko – słowom naszym,
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć i prawdziwość:
Niech prawo zawsze prawo znaczy,
A sprawiedliwość – sprawiedliwość."...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 8 lata 11 miesiąc temu #30

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

KoneserDzikiBill napisał:
To i ja sie przy okazji zapytam kto wrzucal do puli AF mix reg. Jakie to sa geny ?

Prawdopodobnie to te od uzytkownika GrowFather

geny to :

AF reg:
60szt. [(DF x LR) x AK47] x AK47
50szt. [(DF x LR) x AK47] x STA
20szt. (DF x LR) x AK47
17szt. LR x AK47

Innych Auto regów w ouli chyba nie było.
pzdr
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, KoneserDzikiBill

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany