Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Forumowy Bank Nasion (FBN) przeznaczony dla Użytkowników GLP ...

TEMAT: Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 3 miesiąc temu #1

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Hej,
temat do wymiany zdań i opinii na temat akcji. Liczę na konstruktywną dyskusję i ciekawe fakty.
Mam też do Was prośbę; nasion jest tak dużo że planujemy rozdać je użytkownikom GPL bez stażu i fotorelacji i tutaj pytanie mądre głowy - jak to rozegrać. Mam swoją wizję ale czekam też na Wasze propozycję ;)

piszcie, nie krępujcie się :peace:

pozdrawiam
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 3 miesiąc temu #2

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

hmm ... Skarbniku mam kilka pytań :

- Ile mamy w sumie tych nasion ?
- Jakie gadżety jeszcze dołożyły sklepy oprócz nasion ?
- W pakiecie ile planujesz pestek na 1 usera ?

Chętnie dorzucę ci wlepki GrowLikePro oraz WUJO.PL . No chyba ,że będzie to kolidować z wielkością paczek z pakietami .

Co do warunków ... mogę zgodzić się na brak fotorelacji bo są osoby ,które nie mają warunków do uprawy IN . Również możemy dać szansę osobom ,które będą stawiać swoje pierwsze kroki w uprawie OUT . Ale nie chciałbym aby się zleciały sępy ,które wpadną tylko po pestki i PA PA ... Staż i aktywność na forum powinny być brane pod uwagę .

Rozdzieliłbym pakiety na 2 poziomy :

1 pakiet dla PRO - czyli osoby ,które już działały w uprawie out i udowodniły to poprzez fotorelację ,którą przeprowadziły na forum lub przedstawią odpowiednie zdjęcia z własnego OUTa .

2 pakiet Beginner - dla osób ,które będą pierwsze kroki stawiać w Oucie z pakietem GLP .

Czym miałyby się różnić te pakiety ? Przede wszystkim "jakością" pestek ... Wiem trochę śmierdzi dyskryminacją ,ale nie chciałbym aby jakiś "uczący się" spieprzył zacnych pesttek/genów . Może trochę pierdole ,ale jak wywołuje Koza do tablicy to idę na żywioł ;)

Pozdro :ganja:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, KLICZKO, padadeszcz

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 3 miesiąc temu #3

  • Chuck
  • Chuck Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • 4:20
  • Posty: 361
  • Zebranych lumenów: 545
  •  

  •  

Dobre by bylo wstawienie (badz napisanie) jakiegos ciekawego artykulu ktorego jeszcze nie ma tutaj, na temat oczywisty.

Jim ma racje to jest najlepsz pomysl, ale jak jest w skarbcu np: 3 pestki danej odmiany a chetnych 10 na pakiet pro.
Nie da sie chyba jednakowych pakietow zrobic :)

Najwazniejsze zeby w miare wszystko rowno podzielic :)

Pzdr
Give me the sun I'll give you the buds
I don't have gun so don't call the caps

Pozdro
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez Chuck.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 3 miesiąc temu #4

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Nagrody za pare stow nie motywuja ludzi do pisania artow to pakiet pestek outowych tez nie.
Trzeba rozac sepom jakies male pakiety niech maja i sie ciesza.
A przeciesz od nas nikt sie nie nachapie i nie spierdoli - chociaz wszystko jest mozliwe.
No i jest jeszcze quiz ktory odpala tepakow wiec zle nie bedzie.

Takie mialo byc zalozenie akcji ze to od dla wiec wiecej nie ma co kombinowac ? tylko oddac
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 3 miesiąc temu #5

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

A ja się zapytam, jakie w ogóle są pestki do rozdania? Z tematu zbiórki mniej więcej wiem kto co wysyłał, ale chciałbym wiedzieć skąd są rodzice np passion1 x maroc, albo co to za zwierz orange bud.
Czy osoby co robią tylko in też w razie czego mogą się zgłaszać?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez Boer Van Oranje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 3 miesiąc temu #6

  • Stoned High
  • Stoned High Avatar
Witajcie! a co w przypadku gdy taki jak ja kiełkujący ma duzo zdjec ktorymi moze udowodnic ze od kilku sezonow działa na out? a fotorelacji tu nie zdązył załozyc?;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 3 miesiąc temu #7

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Stoned High napisał:
Witajcie! a co w przypadku gdy taki jak ja kiełkujący ma duzo zdjec ktorymi moze udowodnic ze od kilku sezonow działa na out? a fotorelacji tu nie zdązył załozyc?;)

Najprawdopodobniej dostaniesz pakiet jak pokażesz co ciekawego wyprodukowałeś w poprzednich latach :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 3 miesiąc temu #8

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

pochodzenie nasion mogą przedstawić darczyńcy, niestety ja takich wiadomości nie posiadam a co do rozdawania to jak najbardziej fotorelację in czy out są traktowane jako pewnik w rozdawaniu.
Znane i chwytne tricki jak fotorelacja czyli "pokaże co wyrosło" lub co już miałem takie a siakie planty bedą też wykorzystane w rozdawaniu.
Wszystko wkrótce, cierpliwości - musimy wymyślić jak sprawiedliwie podzielić łup :D
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 3 miesiąc temu #9

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Aaaaa kurwa a ja niepoczytal i huj sie zglosil po kulki.mnie wykluczcie ja nic niepokazalem w tamtym roku i wole relek out nie mam. Pozdr ekipo hehe sory dupe zawrocilem. Czas na wiadroD:....Ostatnie hahahaha
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Off Topic tematu Pakiet GLP Outdoor 2015 - wolna amerykanka 9 lata 3 miesiąc temu #10

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Sprawiedliwie bedzie tak jak piszecie, podzielić na pakiety dla zawansowanych i początkujacych. Z tym ze ja teoretycznie jako zaawansowany juz wiem ze nie potrzebuję tylu sezonowych regów, bo mam ich sporo a jakos znalezc miejsca na wszystko nie moge :oops: pewnie u innych growerow jest podobnie B)
Dlatego dałbym szansę początkującym i kierował Pakiet Out głównie do nich.

Masz tam jakieś auto regi? czy raczej same sezonówki?
zrób ta listę to się zacznie wolna amerykanka :lol:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany