Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Konkurs GLP Cannabis Cup na rok 2014 ...

TEMAT: [ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ]

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #11

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

To i ja ... :D

* rozsiada się wygodnie w fotelu *

Kibicuję ... konkurencja spora ! :rasta:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #12

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

Cześc, robie mały update z walki z wciornastkiem.





Jesli ktoś chce dowiedziec sie więcej to prosze link:

www.growlike.pro/forum/szkodniki-choroby/2948-wciornastek-tytoniowy-ang-thrips-skuteczna-walka
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, SkyneT 2.0, Koza, Cichy Bob,

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #13

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

Siemka, mysle że pora na kilka zdjęć z progresu, jest postep ale nie 100% bo zawsze znajdzie sie zakała która psuje całokształt, ale jestem dobrej mysli że wszystkie pieknie ruszą do konca tygodnia i bede mógł zapodac flo.

Jak widac planty z tyłu zdecydowanie przodują w rozwoju, ale mam na to teorie, sądze że po kazdorazowym nawodnieniu nadwyzka soli mineralnych spływa od przodu na sam koniec slabsów a ostatnim plantom na koncu najwyrazniej sie to spodobało, nie czekajac długo, podniosłem EC na 1.8+ kilka dni temu i wkoncu odbiły co widać na fotkach. Wiec jesli robicie coco nie bójcie sie eksperymentować z dawkami na vegu, wszystko do 2.5 nie zaszkodzi waszym dziewczynom.








Warr'owa SDOG'nesia w tyle na rogu


Klon Critical Mass


Na ostatniej focie najwieksza zakała w zestawieniu :-)

=========================================================================================================================================

A tu taki mały offtopic z uprawy, trzeci raz leci ten sam setup wedle schematu i przyznam ze jestem bardzo zadowolony. Najmniej pracochłonny zestaw hydroponiczny jaki przerabialem, a jak niektórzy wiedza, juz ich kilka przetestowałem.





Od lewej z tyłu siedzi Blueberry, po prawej Chessy Dick
Od lewej z przodu Moby Dick, po prawej Chessy Dick

Pozdro stare lamery. ;)
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc temu przez F.B.I.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #14

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Na dwóch ostatnich fotkach te roślinki wymiatają ! :ganja:
Szacuneczek FBI ... :rolling:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #15

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Widac ze juz sie zielenia i na pewno im dobrze zrobi troszke wieksze EC.

Powodzenia mistrzu :)
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #16

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

dasz radę obrócić stabsy, te mniejsze odbiją co tez potwierdziłoby Twoją teorię? Kiedy przełączasz?

Powodzenia
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #17

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

Niestety Kozik nie damm rady odwrócić slabsów bo rurke oryginalną wsadziłem przez slabsy i są z powrotemmm zaklejone, ale bede to miał na uwadze i nastepnym razem zrobie od pompki bezposrednio mały kolektorek i powtykamm rurki na przodzie do kazdego slabsa, tak że bede miał wiecej swobody jak zajdzie potrzeba cos przestawic. Na chwile obecną susze slabsy, bo sie troche rozleniwiły, i za kilka dni odpalam pompe, zbiornik zalany kranówka, chlor paruje, ph sie stabilizuje.

Ps. postanowilem robic fotki tylko starym słoikiem "Jenna Tessar 50mm , stara zeberka" a pokój jest troche za mały na poczciwą piecdziesiątke, wiec czesto bedą fotki bez stołu w pełnym kadrze. Pozdro ekipa
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #18

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Fajnie to wyglada ale cos jeszcze wolno ida
Co z ta Blueberry to prawdziwa blueberry czy wgl nie podobna do nie zachowales jakies klony?

Pzdr Babys
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #19

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

FBI napisal:
Ps. postanowilem robic fotki tylko starym słoikiem "Jenna Tessar 50mm , stara zeberka" a pokój jest troche za mały na poczciwą piecdziesiątke, wiec czesto bedą fotki bez stołu w pełnym kadrze. Pozdro ekipa

Tez mam ta jenne na starej exakcie (35 lat stary) wlasnie kupilem film i mam zamiar sie pobawic :D

ale szukam przejsciowki do canona, ponoc swietne szklo do videografii, kupilem juz jedna ale utopilem kase bo nie dziala...

Mozna zapytac jakiej przejsciowki ty uzywasz? Poza tym, co za problem zmienic szkielko na szersze i strzelic zdjecie calosci :)
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #20

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

Babys napisał:
Fajnie to wyglada ale cos jeszcze wolno ida
Co z ta Blueberry to prawdziwa blueberry czy wgl nie podobna do nie zachowales jakies klony?

Pzdr Babys
SkyneT 2.0 napisał:
FBI napisal:
Ps. postanowilem robic fotki tylko starym słoikiem "Jenna Tessar 50mm , stara zeberka" a pokój jest troche za mały na poczciwą piecdziesiątke, wiec czesto bedą fotki bez stołu w pełnym kadrze. Pozdro ekipa

Tez mam ta jenne na starej exakcie (35 lat stary) wlasnie kupilem film i mam zamiar sie pobawic :D

ale szukam przejsciowki do canona, ponoc swietne szklo do videografii, kupilem juz jedna ale utopilem kase bo nie dziala...

Mozna zapytac jakiej przejsciowki ty uzywasz? Poza tym, co za problem zmienic szkielko na szersze i strzelic zdjecie calosci :)


Babys najlepsze jest to ze nie mam porównania, nigdy nie miałem BB a i nie paliłem wiecej razy jak ze trzy. Kulki były oryginał od DP i dałemm troche baki ziomkowi który non stop pali BB i stwierdził że to nie jest BB.

Sky urzywam przejsciówki z M42 na Nikona, ale wszystkie te słoiki potrzebuja jeszcze szkiełka korekcyjnego zeby ostrzyc w nieskonczonosć,teraz mają od razu bagnet na nikona lub inny aparat.

A teraz czas na kilka fotek, zanim pokaże to musze wamm opisac dziwny przypadek, kilka dni temu zalalem zbiornik czysta kranówą i po trzech dniach zrobił mi sie korzuch na powierzchni, prawdopodobnie wytrącił sie kamień, po nocy od nalania wody dałem ph down, ale nigdy mi sie takie coś nie zdarzyło. Dzis wypucowałem zbiornik na cacy, mam nadzieje ze teraz bedzie ok. Może wodociagi zapomniały cos dodać :)


Jesli chodzi o roslinki to chyba co raz lepiej, ciagle suszę coco, jak podniosłem tacke to jeszcze wyciekała woda, pomyslałem że zmierze wartosci, i okazało sie ze ph 6.3 a ec 1.5 wiec wygląda na to że tylko za mokro było i były za małe żeby przeżreć.
Czekam jeszcze dwa dni i przełączam na flo, mysle ze w dwa tygodnie flo wybiją jeszcze i zacznie sie porządne flo. Od rana filtruje RO, mam dosyc tego kamienia w wodzie, i jesli ktoś używał epsom salt do RO to napiszcie ile tego sypać. We wtorek zbiornik bedzie pełny, jakies siedemdziesiąt litrów. Co do klimatu to sterownik arduino to czysta bajka, swietna rzecz za psie pieniadze. No to juz chyba czas na foto...







Ta poniżej jest najbardziej wyblakła


Warowa sdog troche oskubana z lisci




Tutaj najsłabsze ogniwo




Do nastepnego upa, dzieki za kibicowanie.
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Natural, SkyneT 2.0, Koza, Babys, Cichy Bob, KLICZKO, Lutek, , Dexter, Jabol

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany