Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Konkurs GLP Cannabis Cup na rok 2014 ...

TEMAT: [ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ]

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #1

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

Czas zrobic jakieś grow, powalczyć o fanty może.... :evil: , wracam w nowym roku z nowymi siłami, mysle że ten rok bedzie bardzo udany, bagaż doswiadczeń jeszcze bogatszy, po wielu artykułach i kilku doniczkach pózniej mam zamiar powalczyć z pozostałymi.

Powiedzmy troche o setupie, tym razem system nft ale wzbogacony o slabsy z kokosem, ostatnie dwa grow w nft nie urwały dupy, moge nawet stwierdzić że podstawowy setup nft jest do dupy, brak podparcia korzeni nie wrózy wielkich pał, mówcie co chcecie ale rosliny czują kiedy "pali sie im grunt pod nogami", duzo dużo wczesniej przerabiałem też slabsy, nie mając a raczej mając błedne pojecie o upraawie w coco.
Teraz postanowiłem uzupełnić wzajemnie te dwie techniki uprawy, które w innych kregach sa już praktykowane od kilku dobrych lat.

- przestrzeń uprawowa otwarta
- swiatło 600w hps
- powierzchnia roslin około 120x120
- nawozy ghe flora, pk, diamond nectar
- system nft
- podłoże coco

Planty lekko zamuliły przez ostatnie dwa tygodnie z powodu zbyt szybkiego przesadzenia do slabsów, ale już jest z górki i mysle ze w kilka dni zaczną dawać czadu."Kokodżambo i do przodu"!!! :talk:







Zapraszam starych i nowych do komentowania i ogladania.
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #2

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Ja to leszcz indorowy i tym bardziej nie wiem co Ty wyrabiasz :silly:
Z miłą chęcią popatrzę :smoke: :ganja:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #3

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

ciekawy projekt, czy te slabsy leza bezposrednio na tacy?
jezeli tak to w jaki sposob przeplywa pod nimi woda bo chyba o to chodzi w nft?
sory za lamerskie pytania ale nie znam sie kompletnie na nft :side:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #4

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

W tym FBI to sobie można pozwolić na takie cuda, nie to co zwykli, szarzy obywatele;|


Jedziesz z tematem ejdżent, zasiadam i kibicuje, chociaż też nie wiem co tu rzeźbisz :D

Pozdro,
Bonguś
:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #5

  • maladama
  • maladama Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 578
  • Zebranych lumenów: 1042
  •  

  •  

Mistrz coco odkrywa nowe techniki uprawy. Ja jakbym miala takie panny z takimi listkami to bym sie poplakala na bank. Daj czadu FBI.
Boże, użycz mi pogody ducha....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #6

  • donkomaro
  • donkomaro Avatar
takiego czegos jeszcze nie widzialem, polaczenia hydro z coco :joint: bede czesto zagladal i kibicowal ci jak zawsze bo wite do diabolo pomidoro to masz . :peace: powodzenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #7

  •  Avatar
Nooo 20 bitches in cocoslabs:D bedzie sowito niech odbija tylko. Widac przymoczyles chyba i podkarmile:D Gdzies w tych slabach 100 plantow widzialem, niebrzydko to wyszlo a i ile miejsca zaoszczedzone...Sam jakos....eee gdyby tam ziemi bylo...:D Pozdr hydrownik, Powodzonka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #8

  • besti
  • besti Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 25
  • Zebranych lumenów: 39
Fajny projekcik, bede trzymal kciuki. Mozna jeszcze wiedzieć jakie strain/strainy. Jakos często na polskich forach zdążą mi sie przeglądać gl i nie moge znalezc jakie odmiany, wszyscy kibicują a nikt nie zapyta hehe, nie wiem o co biega.
Powodzenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #9

  •  Avatar
besti bo tu cukier tylko leje sie....Co by leiej rosly :evil: :whistle: :lol:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 4 miesiąc temu #10

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

Siemka, troche uzupełnie strone techniczną, slabsy mają tylko po dwie dziury od spodu na samym koncu, stół odgrywa tu tylko role stelażu z mozliwoscią nawadniania, i natychmiastowego drenażu pożywki, w tym setupie korzenie w żadnym miejscu nie dotykają bezposrednio stołu, jak wiadomo, stół jest pod lekkim nachyleniem w strone sciany, tak zeby pozywka spływała powoli ale całkowicie do zbiornika.
Na początku kilka dni po kiełkowaniu zostały przesadzone do slabsów dlatego zamuliły, pożywka była bardzo słabiutka, do tego zbuforowana w coco, a male planciki bez własciwych korzonków nie mogły zbyt dużo pobrac, dla tego pożółkły z głodu, ale jest ok, kolejna uwaga do zapisania w notesie.

Na dzis dzień pożywka ma ec1.6 i tak bedzie przez cały weg, ph od 5.5-6.2 bez spuszczania sie na szczegułach.

Ps. Mała nie takie żonkile sie sadziło i wychodziły na piekne panie :mrgreen:
a co do odmian, to jak zwykle, sprawdzone własne kulki czyli Moby Dick około 16 sztuk, 1x SDOG od warr'a, 1x Blueberry od DP, i 2x critical mass (klony), co do rozmieszczenia to troche pózniej, choc wstepnie powiem ze niedobitki sa w ostatnim slabsie po prawej, za kilka dni jak badyle podrosna to otaguje. Pozdrawiam i dzieki za lux'y i za odwiedziny.
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc temu przez F.B.I.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: maladama,

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany