Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Konkurs GLP Cannabis Cup na rok 2014 ...

TEMAT: [ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ]

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 1 miesiąc temu #41

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

paly?

raczej play tak jak napisales karamba

niekontrolowany wzrost tak to sie nazywa?


:side:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez Natural.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 1 miesiąc temu #42

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Sliczny jungel FBI,a i czyto schludnie dookola.Chwali sie! heheCo j mialem...A co do plagron gs(nie ze tu obronca jakis) ale sam to huj, po prostu karmi ale wez wyprobuj go w polaczeniu terra bloom/gs do tego pk 13-14 plagronoskie sugar royal musowo, i we wczesniejszym stadjum jebane pure enzym czy jakos tak.Setup bomba(jak dla mnie) choc tez masz racje na wydawanki siana dobrze pokombiniowal by znalazl by czlowiek te skladniki pewno po tanioszy.ALE Wazne karmi, i tyyle.Mi porownaniu z linia plagron a canna(naa ktorej sporo latalem i jakos jak wszyscy chyba sobie polubialem) teraz latam only na plagronire,ew koncze co podostawalem.Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 1 miesiąc temu #43

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

Siema dziubaski, czas panienek powoli dobiega konca i za tydzień góra dziesiec dni zawisna na szafocie :mrgreen:, czas na wnioski te dobre ale tez i złe, z moich obserwacji pod katem karmienia nawozami ghe flora nie powiem że sie zawiodłem ale raczej obrałem nie do konca przemyslana taktyke, własciwie to sugerowałem sie rozpiską, w przypadku kiedy zegar tyka nie jest to optymalna receptura, nastepny setup bedzie poprowadzony troche inaczej, jak widac na zdjęciach planty bedą miały w niedziele osiem tygodni od przełaczenia i jak dla mnie maja o wiele za dużo azotu co sie wyraznie odbiło na formowaniu topów, kazdy wie ze azot blokuje prawidłowy cykl kwitnienia, od kilku dni lecą na czystej wodzie i czekam az wiatraki wyblakną, wtedy dostana jeszcze lekki zastrzyk pk, chyba że mają zmagazynowane to same sobie poradzą.















Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 1 miesiąc temu #44

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

moze i maja duzo azotu w sobie, ale wygladaja na mega zbite.
Wiec wychodzi na to ze lepiej planty lekko przeglodzic niz przenawozic?
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 1 miesiąc temu #45

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

Tez tak powoli zaczynam dochodzic do wniosku że 100% dawki to nie jest najlepsza droga, nawet w bibli Jose Cervantesa pisze jak byk że w "wiekszosci" strainów swietne efekty przynosi stosowanie 50%, a to stwarza kilka dodatkowych mozliwosci i chyba pójde ta droga podczas kolejnego grow, a co do topów to sa jak beton, jak to moby :mrgreen:
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 1 miesiąc temu #46

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

wbijaj do mnie i zobacz jak wygladaja przyglodzone planty, liscie zzolkly ale pucha w oczach.
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 1 miesiąc temu #47

  • hemingway
  • hemingway Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 146
  • Zebranych lumenów: 350
  •  

  •  

No czeeść
Masz mocno zbite kwiatki i dadza ciekawą wagę. źle kombinujesz z tym azotem. tutaj brakło magnezu /wapnia i podanie K w złym czasie spowodowalo slabszy rozrost kwiatów. Te kwiaty tak naprawdę zostały wypuszczone ale niestety nie urosły na tyle duże i kolejna dawka boostera zahamowała prawidłowy rozwój.- to z kolei daje nam efekt zbitych szyszek.
ahaaa i w koncu zrozumiałem dlaczego twierdzisz że kokos sie zakwasza- technika podlewania i czym podlewasz jest ważne, a kokos to sie sam nie zakwasza B)
Inteligentni ludzia sa czesto zmuszani do picia,
by bezkonfliktowo spedzac czas z idiotami.
E.H.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 1 miesiąc temu #48

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

100% dawek w hydro nigdy nie dało mi zadowolenia w grow a wręcz kłopoty z popaleniami i blokami. Nie warto lać na pałę a raczej obserwować zachowanie roślin.

Ciekawe ile wyjdzie finalnie :silly:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: F.B.I

[ Twenty babes in coco slabs 600w hps - GLP-CCUP'14 ] 9 lata 1 miesiąc temu #49

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

hemingway napisał:
No czeeść
Masz mocno zbite kwiatki i dadza ciekawą wagę. źle kombinujesz z tym azotem. tutaj brakło magnezu /wapnia i podanie K w złym czasie spowodowalo slabszy rozrost kwiatów. Te kwiaty tak naprawdę zostały wypuszczone ale niestety nie urosły na tyle duże i kolejna dawka boostera zahamowała prawidłowy rozwój.- to z kolei daje nam efekt zbitych szyszek.
ahaaa i w koncu zrozumiałem dlaczego twierdzisz że kokos sie zakwasza- technika podlewania i czym podlewasz jest ważne, a kokos to sie sam nie zakwasza B)

Jakoś Crejzol za tobą nie nadażam :woohoo: .... skad mozesz wiedziec ze brakło magnezu i wapnia skoro suplementuje canna buferem ca+ mg+ wiec raczej twoja teza nie pasuje, nie mam nawet objawów braku magnezu jedyny problem to nadwyzka azotu i tylko azotu, booster podawany wg. zalecen producenta, ale ty to zawsze chcesz fabryke poprawić :talk:
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany