Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Konkurs GLP Cannabis Cup na rok 2014 ...

TEMAT: [2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 !

Zasiadam jako któryś tam ... 9 lata 4 miesiąc temu #11

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Nie wiem czemu ale uczono mnie ze azot przyswajany jest w ph 5,8-6,0 a P/K przy ph powyżej 6,2.
Zaraz bede czytał i sie dokształcał...
pozdrawiam
O rzesz kurwa mać!!!!
Poczytałem i przyznaje racje Jabolowi, ph w fazie veg powinno być 6,5 a na flo można zejść do 6.
RUTYNA MNIE ZJADŁA I JAKIEŚ ZAMROCZENIE UMYSŁU
Dobrze że jest forum...
chyba ze dwie uprawy poleciałem z ph na odwrót i ja sie zastanawiałem dlaczego one tak szybko traca azot...
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc temu przez KLICZKO.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 
 
 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 4 miesiąc temu #12

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Marlej jedziesz ostro! :woohoo:

Będę zaglądał ciekaw jestem automatów.

Pozro i bez przypału
Choriel :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 4 miesiąc temu #13

  • Warrior
  • Warrior Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • -mininamaxa-
  • Posty: 783
  • Zebranych lumenów: 2308
  •  

  •  

Nie może i mnie tu zabraknąć z racji tego że też wystartowałem z Ultravioletem.
Tym bardziej będę podpatrywał jak to rośnie w PRO warunkach.
Miałem okazję zobaczyć na fotkach tą odmianę tuż przed ścinką w 75 dniu życia i naprawdę robiły wrażenie :woohoo: .
Może niezbyt wysokie (geny White Dwarf robią swoje) ale za to konkretnie nabite pałki były.I oby tak u nas wyszło ;) .
Samsara i nie ma lipy...

Pzdr.
:rasta: W.
,,sata kesää tuhat yötä ,, :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 4 miesiąc temu #14

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Qrde z tym Ph to jest tyle teori ze chyba kazdy ma swoja :/ Na necie mozna znalesc grafiki z wykresami pokazujace w wiekszosci przypadkow ze najwieksze przyswajanie NPK jest w okolicy 6.5. Znowu dlaczego Canna pisze na swoich butelkach zeby zachowywac przedzial 5.8-6.2 ? Nie wiem, chyba bede zachowywal przedzial miedzy 6,0-6,5.
@jabol mowisz zeby sprawdzac EC wody z podstawek ? Ale ja mialem w planach teraz podlewac co 2dni po jakies 150ml maluszki na poczatek to nic sie przelewac nie bedzie bo zamala ilosc. To mam lac takim malym po pol litra zeby sie przelalo ? To wtedy chyba co 3dni albo wiecej bym musial przerwy robic...JA wlasnie chyba cos pieprze w uprawach przez podlewanie bo mam strasznie malo korzeni jak na koniec patrze, przynajmniej tak mi sie zdaje...
No i mam napisane na workach tej ziemi ze ma ona EC 2.8 nie wiem czy to ma jakies znaczenie. Czyli rozumiem ze pewnie odrazu bedzie duze ec jak bede przelewal spowodu tej ziemi zapewne co nie ?
@Dr Jacek z tym zakwaszaniem medium to chyba tak nie do konca..Sprawdzalem miernikiem Ph nawozy i wychodzi z tego ze nawozy na WEG owszem zawyzaja PH ale juz te na FLO zanizaja.
Mowisz napowietrzanie wody daje efekty ? Jakie patenty by to zrobic ??

@Warrior tez wlasnie widzialem filmiki z ta odmiana i czytalem opinie na zagranicznych stronach ze daje rade mimo ze tak jak napisales jest to stosunkowo niska odmiana. Zobaczymy. SAMSARA I NIE MA LIPY musi byc ! ;>
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 4 miesiąc temu #15

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

marlej napisał:
@Dr Jacek z tym zakwaszaniem medium to chyba tak nie do konca..Sprawdzalem miernikiem Ph nawozy i wychodzi z tego ze nawozy na WEG owszem zawyzaja PH ale juz te na FLO zanizaja.
Mowisz napowietrzanie wody daje efekty ? Jakie patenty by to zrobic ??
Przepraszam za skrót myślowy, pisząc o zakwaszaniu miałem na myśli nawozy na flo. Na wegu praktycznie mało co się podaje. A na flo to już leci po bandzie i właśnie ta banda potrafi nieźle zbić PH w dół - zatem jak używasz wody o wyższym PH to suma sumarum podlewasz całkiem fajną zupką ;)
Napowietrzać możesz np. pompką akwarystyczną - chodzi o to, by maksymalnie dotlenić pożywkę przed podlaniem przez co korzonki są baardzo szczęśliwe z tego powodu. Widziałem to u różnych growerów, podobnie działa to w hydro - ja u siebie mam cały sprzęt uzdatniający wodę czerpaną ze studni głębinowej (odwiert na ponad 22m :D ) i dzięki temu napowietrzoną wodę mam "w pakiecie" B) Nie mniej zauważyłem, że panny to po prostu - lubią bąbelki :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 4 miesiąc temu #16

  • AngryBeards
  • AngryBeards Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 259
  • Zebranych lumenów: 269
  •  

  •  

Marlej Ja swoim plantom jeżeli chodzi o automaty to na samym początku dawałem światło 24h przełączałem dopiero 20/4 gdy wszystkie były na wierzchu. Ziemie masz bogatą w składniki odżywcze więc odradzam narazie lać jakich kolwiek nawozów bo możesz je popalic. Ukorzeniacz od Canny możesz śmiało podawać w pożywce jak i w oprysku. W oprysku dawałem zawsze połowe dawki, a w pożywce maksymalną dawkę dopiero jak skonczyły 2 tygodnie.

Jak masz możliwość to zraszaj ziemie w tych donicach, tak aby cała wierzchnia warstwa ziemi była wilgotna.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc temu przez AngryBeards.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 4 miesiąc temu #17

  • maladama
  • maladama Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 578
  • Zebranych lumenów: 1042
  •  

  •  

Pamietaj ze jak bedziesz robil oprys z rhizo to tez musisz wyregulowa ph.
Boże, użycz mi pogody ducha....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 4 miesiąc temu #18

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Spoko Rhizotonica juz uzywalem takze wiem co i jak z nim :)
@Angry ja nie swiece swiatlem zanim nie wyjda kielki ;) Kielkuja w inkubatorze w ciemni. Jade 20/4 od momentu wyjscia na powierzchnie do momentu sciecia ;> Lampy ustawilem na wysokosci 80cm od szczytow. Mam nadzieje ze nie za malo. Podlewac na poczatku mysle sprobuje co 2dni po 150ml. Albo co 3 dni...
A jaki jest sens zraszania samej powierzchni ziemi ? Ja w sumie za kilka dni bede dawal keramzyt na gore donic...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 4 miesiąc temu #19

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

jak masz odzywki canny to trzeba bylo zastosowac ziemie canny
albo na odwrot ;)

ja bym przytrenowal, przynajmniej lekko tj, glowna lodyga dogieta na rowni z odrostami

a pozywke najlepiej natleniac przed podlaniem w butli 5l
wlac 3l i po prostu ostro natrzepac, dziala zajebiscie
powodzenia
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc temu przez Natural.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 4 miesiąc temu #20

  • Leo Messi
  • Leo Messi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • RETIRED GROWER
  • Posty: 946
  • Zebranych lumenów: 1775
  •  

  •  

Nic nie trenuj szkoda zachodu z treningiem na takiej powierzchni. Im dasz wiecej swiatla tym bedzie lepszy plon i szybciej.
Ph tak mocno sie nie przejmuj ziemia ma w sobie bufory i jesli nie bedziesz lal nawozow jak glupi to bedzie dobrze. Nie przesadzaj z rizo. W oprysku jak najbardziej do gleby bym tego nie dawal za duzo bo mozna narobic sobie problemow.
Człowiek wykształcony mówi skomplikowanym językiem o rzeczach prostych. Człowiek inteligentny mówi prostym językiem o rzeczach skomplikowanych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany