Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Konkurs GLP Cannabis Cup na rok 2014 ...

TEMAT: [2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 !

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 4 miesiąc temu #21

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Zrobie tak jak piszesz Leo, zero treningow zeby poszlo szybko i sprawnie a Rhizo tylko w opryskach bo w glebie przy tej ziemi powinny miec wszystko co potrzebne. Tylko SuperVita bede dawal. A cos wiecej zaczne dawac jak tylko pojawia sie preflowery badz jesli wczesniej zaczna pojawiac sie jakies niedobory na lisciach.
Poki co od wczoraj wszystkie panny juz w boxie :> Na 33pestki 3 nie wyszly takze calkiem spoko. Jedna jest w malutkiej doniczce.Zobaczymy ile tym razem MUTANTOW/BADYLI mi sie trafi ;)W weekend pierwsze fotki z pelnego haremu ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: maladama

 
 
 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 4 miesiąc temu #22

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Nie moze mnie tu zabraknac, dosiadam sie do tłumu obserwujacych i czekam na rozwoj wydarzen.

Powodzenia Marlej :)
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 3 miesiąc temu #23

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Witam w srodku tygodnia bo niestety w weekend bylem AWAY...
Co u mnie, jak to zwykle POOOWOOOLI :/ W ten weekend posypalem keramzyt na gore pannom. Od pierwszych dni podlewalem co 2dni po 150ml ale jakos powoli szly i donice wydaly mi sie ciezkie wiec zrobilem im 4dni pauzy bez papu. Ale po 4dniach dalej czulem ze donice sa ciezkie. Albo sam juz nie wiem i poprostu przez duza wilgotnosc ktora czesto bywa w okolicy 60% to sama ziemia poprostu tyle wazy ? Nic podlalem je po tych 4 dniach pierwszy raz z SuperVitem i zrobilem oprysk z 50% Rhizotonica i wydaje sie ze cos ruszylo ale sami zobaczycie ze sa malusie :( Nie wiem czy teraz podlewac w odstepach co 2 dni czy 3 po jakies 300ml na leba...? Cholera z tym podlewaniem, cos czuje ze to przez nie glownie prdole sprawe za kazdym razem. Poprostu moze mi sie mylnie wydaje te ciezary i wilgotnosc ziemi. Musialbym do kogos zawitac i zobaczyc osobiscie jak powinna wygladac i wazyc dobrze zalana donica bo chyba mam mylne wyobrazenie...
Lampy mam na jakies 90cm a one takie karzelki...:/ Dzis przesadzalem jedna panne z malej donicy do duzej bo w duzej ulamala mi sie jedna sztuka i padla :( i w sumie mimo wczorajszego podlania ziemia byla zbita ale mieszajac ja dlonmi nie zostala mi zadna wilgosc czy mokorsc na nich wiec moze faktycznie za malo im leje..i lac co 2dni te 300ml ?
Nic od teraz beda dostawac za kazdym razem SuperVita i raz dziennie gdy gasna lampy oprysk z Rhizo moze rusza cos lepiej...
Aaa i na tym ostatnim zdjeciu to moj JEDNOLISTNY MUTANT ;) Ciekaw jestem jak on porosnie ;)

STAN NA 21.01.15r
WARUNKI W BOXIE :
10dni WEG
DZIEN/NOC
TEMPERATURA 28C/20C
WILGOTNOSC 65%/50%




Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez marlej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 3 miesiąc temu #24

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Roslinki wygladaja dobrze nie sa za male ani za duze,daj im sie ukorzenic dobrze a wyskocza do gory ;)

Co do podlewania raczej nic nie doradze jedynie to ze lepiej przesuszyc jak przelac ;)
Ja uprawiajac w ziemi choc teraz coraz mniej stosuje ta sama technike wazenia donnicy
wiec tak naprawde tylko ty wiesz ile i co ile im lac nie kazda pije tyle samo

Ciesza Oko takie schludne projekty Marleju

Powodzonka

Pzdr B
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 3 miesiąc temu #25

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Nie sa za male ? Pomijam te pierwsze trzy po prawej z przodu bo one to ostatnie wlozone najmniejsze kurdupelki i mutant ale reszta wydaje mi sie mogla by byc wieksza jak na 10dni...No ale w sumie ktos mi kiedys napisal ze to urok sadzenia odrazu do docelowych ze pierw ida w korzenie a pozniej startuja w gore..Oby mi tego czasu starczylo bo to niby AUTO i jakos po 3tygodniach niby zaczynaja kwitnac czy jakos tak...
A moze zrobic im opryska z Asahi ? W sumie mam ale jeszcze nigdy nie uzywalem...Jakie sie tego stosuje proporcje i jak czesto moge robic z tego oprysk ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 3 miesiąc temu #26

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

marlej napisał:
Nie sa za male ? Pomijam te pierwsze trzy po prawej z przodu bo one to ostatnie wlozone najmniejsze kurdupelki i mutant ale reszta wydaje mi sie mogla by byc wieksza jak na 10dni...No ale w sumie ktos mi kiedys napisal ze to urok sadzenia odrazu do docelowych ze pierw ida w korzenie a pozniej startuja w gore..Oby mi tego czasu starczylo bo to niby AUTO i jakos po 3tygodniach niby zaczynaja kwitnac czy jakos tak...
A moze zrobic im opryska z Asahi ? W sumie mam ale jeszcze nigdy nie uzywalem...Jakie sie tego stosuje proporcje i jak czesto moge robic z tego oprysk ?

Nie nie sa ;) tak jak piszesz poczekaj kilka dni asz sie ukorzenia zwlaszcza ze poszly odrazu do docelowych donnic wiec potrzebuja troszke wiecej czasu jak bys wsadzil ukorzenione siewki

Co do asahi nie wierze w jego super moce i nie uzywam takich rzeczy ;)

Z fartem

Pzdr Baba
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 3 miesiąc temu #27

  • AngryBeards
  • AngryBeards Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 259
  • Zebranych lumenów: 269
  •  

  •  

Marlej tutaj masz fotke z mojej uprawy z dnia 11.


Tak jak kolega pisał, one musze się dobrze ukorzenic i dopiero wtedy wystrzelą ostro do góry. Jeżeli chodzi o podlewanie to pamiętaj że masz tam dużą wilgotnosć z tymi dwoma nawilżaczami także nie dziw się że donice są cięzki, ile taka mała roślinka może wypić wody ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Method, , hemingway

złota maksyma.... 9 lata 3 miesiąc temu #28

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

"lepiej olać niż przelać"...
Powielam co napisał Babys. I również potwierdzam, że MJ wpierw idzie w korzeń a następnie nie będziesz wiedział kiedy zrobi się niezła dżungla. :smoke:
Mam pytanko do Ciebie:
dlaczego niektóre kwiatki masz posadzone po środku donicy a inne po bokach ?
Był jakiś zamysł tego zabiegu ?

Pzdr,
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 3 miesiąc temu #29

  • Warrior
  • Warrior Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • -mininamaxa-
  • Posty: 783
  • Zebranych lumenów: 2308
  •  

  •  

Cytując Millera ,,nie ważne jak zaczynasz , ważne jak kończysz,, - jeszcze się zdziwisz jak lada moment ruszą z kopyta :D
Będzie Pan zadowolony ;)
:joint: Pzdr.
:rasta: W.
,,sata kesää tuhat yötä ,, :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][26xUltraviolet+3xCbd Med Gom] GLP CC 2014 ! 9 lata 3 miesiąc temu #30

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

@AngryBeards no w sumie twoje wygladaja podobnie. Co ile podlewasz w jakie ilosci i jaka masz wilgotnosc ?
@DrJacek te pytanie o rozne sadzenie to rozumiem do AngryBeardsa bo ja mam wszystko po srodkach...
@Warrior niby tak ale przy automatach mowia ze bardzo wazny jest weg bo pozniej czlowiek juz nie nadrobi....Ile auto jeszcze rosna po wypuszczeniu preflowerow ???
U ciebie ten ultraviolet jest o wiele wiekszy,wiecej lisci tzn ma. Podlewasz co 2dni duzymi ilosciami... moze tu jest pies pogrzebany ?Tyle ze ty masz niska wilgotnosc tak ? Ile % ? U mnie w okolicach 60% przewaznie jest.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany