Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Haszysz
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 3 miesiąc temu #11

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Ja pierniczę Ana ... :P
Jak Ty na to wszystko masz czas ... a wiem, że lekko nie masz i chyba sypiasz tylko 2-3h na dobę ... masakra !!! :woohoo:
Chyba trzeba będzie Cię klonować !! :D

Szacuneczek za podejście do życia ... :ganja:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Anaconda, Bongjour, Hannibal

 
 
 

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 3 miesiąc temu #12

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Co ty on juz o dawna nie spi :D
Karma to Suka
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Kowalsky.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Anaconda, Bongjour, Hannibal

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 3 miesiąc temu #13

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

Nie ma czasu panowie-wyspie sie w trumnie hyhy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 2 miesiąc temu #14

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

DOBRA OSTATNI UPIK. WYNIK 40G+ 12G = 52G.
HASZ SUCHY NA WIOR.WIDAC ZAJEBISCIE DUZA ROZNICE POMIEDZY NOWYMI BAGAMI A STARSZYMI.NOWE TO PIEKNIE BIALUTKI I CZYSTY TEN DRUGI LEKKO ZABRUDZONY W KOLORZE ZIELONKAWYM.

DOBRA NIE DUPCZE JUZ FOTY





PO LEWEJ NOWE BAGI


PO PRAWEJ Z ZESZLEGO BUBBLOWANIA.


TE DWANASCIE GRAMOW POLECIALO DO ZIOMKA CO POMAGAL HYHY.WCZORAJ JAK ZAPALIL TO MOWI ZE TEN NAM NAJLEPIEJ WYSZEDL.EASY KOLO 5-6H FAZKA ON PALIL Z BONGA

AVE
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 2 miesiąc temu #15

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Apetyczne haszydło Ana, no i niezły wynik - jest co tlić w zimowe wieczorki z żonką:D

Widać różnicę w jakości między tym a poprzednim :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Anaconda

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 4 tygodni temu #16

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

Czy tylko ja tu robie haszzzzz?


Kolejna domowa robotka:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0, Babys, AS, Bolek, Lutek, Tuptuś, ,

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 4 tygodni temu #17

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Anaconda napisał:
Czy tylko ja tu robie haszzzzz?

Właśnie zamawiam wory, to tez cos za niedługo utulam :D
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Anaconda

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 4 tygodni temu #18

  •  Avatar
Mmmm haszyk palce lizać, widać ewidentnie że ten na nowych workach ładniejszy ;). Smacznego Anaconda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 3 tygodni temu #19

  •  Avatar
z sałaty jadowitej 1 raz robiłem tutaj jest tak ok. pół lufki - tyle wyszło po wyschnięciu zrobię jeszcze drugie pół i spróbuje jak to działa :D :evil: :evil: lipa bo to dopiero rosnąć zaczyna wiec trochę tego soczku trzeba :D
Bongjour napisał:
Z Wikipedii wyczytałem, że trzeba spożywa się to w formie ekstraktu, jest nim ta kuleczka soczku? Jak dużo trzeba spalić by osiągnąć efekty rozluźniająco-euforyczne?

Prosiłbym o realny trip-report z tego ustrojstwa:D

to jest jak opium (chociaż nigdy nie miałem) mleczko to się zbiera a ja robię tak że miętolę to w palcach robi się takie wiodkie i puszcza soki powoli wkładam w takiego dziadka do orzechów i wyciskam cały ten sok potem susze i zostaje takie coś , na pewno to gdyby robić dokładniej i zbierać samo to mleczko było by lepsze ale teraz te roślinki są małe (wyglądają jak zwykły mlecz różnica jest w liściach bo mlecz ma takie jakby 'poszarpane" liście a sałata takie bardziej kształtne) i teraz tak trochę na spróbowanie czy to trzepie wogólę - dam znać jutro - dziś wieczorem skopce bo teraz strach w środku dnia brać coś nie wiadomo co i jeszcze samemu:D

No wiec tak zapach dymu Mi przypominał przypalone naleśniki :evil: co do fazy(pół lufki spaliłem) to raczej dopalacze choć nie obeznani w temacie pomiędzy haszem różnicy by nie zauważyli ;p faza za długo nie trzyma taka fajna po jakiś 20 min takie lekkie otępienie bardziej wchodzi. Ogólnie dopalacze mnie nie interesują więc to był ostatni raz. Teraz "podzielę" się z kolegami bo do AF kupa czasu , wiec bawić się można :D:D:D

trzeba pamiętać , że to puchnie ja wbiłem w dupę lufki tak na ścisk i spuchło i pociągnąć dymu nie mogłem :D tak na prawdę to ściągnąłem z 2 pożądne machy. Jak ktoś lubi psychodele to dobra alternatywa.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 tygodni temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 3 tygodni temu #20

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

LaCocaine napisał:
z sałaty jadowitej 1 raz robiłem tutaj jest tak ok. pół lufki - tyle wyszło po wyschnięciu zrobię jeszcze drugie pół i spróbuje jak to działa :D :evil: :evil: lipa bo to dopiero rosnąć zaczyna wiec trochę tego soczku trzeba :D

Z Wikipedii wyczytałem, że trzeba spożywa się to w formie ekstraktu, jest nim ta kuleczka soczku? Jak dużo trzeba spalić by osiągnąć efekty rozluźniająco-euforyczne?

Prosiłbym o realny trip-report z tego ustrojstwa:D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany