Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Haszysz
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 9 lata 11 miesiąc temu #21

Robiłem kiedyś ekstrakt z sałaty jadowitej, niby hasz, paliłem samą sałatę itd:D Osobiście stwierdzam, że szału jako takiego nie ma. Senność, może trochę euforyczna faza:) Smak dymu nie jest przyjemny. Raczej gryzący. Kiedyś znajomy przywiózł oryginalny ekstrakt, który kupił gdzieś zagramanicą Polandii. Tamten owszem zmieniał trochę świadomość, fazka porównywalna do tej po opiatach. Jednak w PL sałata zdziczała i straciła swoje prawdziwe właściwości. Można ją dosyć często pomylić z sałatą kompostową, która jest bardzo podobna. Różni się kształtem liści.
Bardzo mnie irytują nierówności chodnika, które znienacka narażają mnie na upadek. Nasuwa mi to złe myśli o władzach gminy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 9 lata 5 miesiąc temu #22

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

Odświeżam trochę temat.

Mam dużo ścinek po tym harvescie i chcę zrobić haszyk metodą bubble bags. Kupiłem ostatnio ale 1 galonowe :/

Mam pytanie. Czy lepiej dawać wszystkie worki( w moim przypadku 25, 73, 160 i 220) ? Czy lepiej tak jak robił Anaconda 25 i 220 ??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 9 lata 5 miesiąc temu #23

  • staryjez
  • staryjez Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 446
  • Zebranych lumenów: 781
  •  

  •  

Kijanek, też mam trochę różnorodnych ścinków i też planuję zrobić haszyk.
Ale nie będę się bawił w żadne bagi tylko użyję damskich rajstop i specjalnego worka do wykonywania ozdób na tortach.
Wodę przepuści a to co dobre zostanie. :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 9 lata 5 miesiąc temu #24

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

Wiem o jaką metodę ci chodzi jezu ;)

Ale jak mam juz bubble bagi to z nich skorzystam.. chyba lepiej dam tak jak Anaconda 25 i 220 zamiast wszystkich bo bede sie musial męczyc z skrobaniem kazdego z kolei.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 9 lata 5 miesiąc temu #25

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

kijanek napisał:
Wiem o jaką metodę ci chodzi jezu ;)

Ale jak mam juz bubble bagi to z nich skorzystam.. chyba lepiej dam tak jak Anaconda 25 i 220 zamiast wszystkich bo bede sie musial męczyc z skrobaniem kazdego z kolei.

Powiem ci tak
Napierdalam haka juz 5-ty tydzien i lepiej zrobic kazde wiadro po trzy razy max.Niz robic w dwo 5 razy.Ta sama ilosc haszu w krotszym czasie.
Naczaskalem juz ponad dwie uncje hyhy

To dzisiejsze wypocinki



Wycisniety na maxa dal nam ...



Haszysz wymieszany z olejkiem
Jeszcze czeka go wyrobienie w paluszkach.Dla upierdliwych gosci hyhy


See u later....
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez Anaconda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany