Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Haszysz
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 3 miesiąc temu #1

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

Witajcie!

Na wstepie...

Moja przygoda z haszem jest juz dosyc obszerna.Kazdego razu dochodze do roznych wnioskow.Po pierwsze ta metoda to bubble bags.Od razu odradzam male buble galonowe.Najlepsze I najwydajniejsze to buble 5 galonow.Nic nie chlapie i wiecej pola do popisu.Oczywiscie wiecej przerobimy towaru I szybciej.

Wiec tak...

Wzaleznosci od material scinkowego SUCHEGO przygotowujemy wiaderko,wiertarke i mieszadlo do gipsu.W moim przypadku wylodawaly 3 wiadra 30l bo mialem ok 12l scinek zmielonych w rekach.Dwa wiaderka na lud I jedno na zlewanie wody.








Zasypujemy material lodem,dolewamy do rowna z lodem wody i mieszamy na szybkiego(srednio na 5l scinek 1-2kg lodu).Powtarzamy ta czynnosc z 3 razy przez nastepne 30 minut.Jak wszystko juz jestladnie zmrozone wlewamy do bagow.Ja uzylem 220 mikronow I 25 mikronow-czyli najmniejszy i najwiekszy.








Jesli bedziecie robic tak jak pisze po kolei otrzymacie taka oto kuleczke haszyku.






W sumie z 12l otrzymalem ok 180g mokrego temaciku.Przypuszczam ze bedzie kolo 50g suchego.
Reszta fotek








Po tak otrzymanym haszyku ja osobiscie kuleczki rozgniatam na grubosc zapalniczki I susze ok 5-7 dni w temperaturze pokojowej.

Dla ciekawskich...
Ja osobiscie przerabiam jedno wiadro tak.Wlewam do bagowi mieszam az woda splynie,potem dolewam ta sama wode jeszcze raz i jeszcze raz.Taka czynnosc licze jako jeden.W sumie powinno sie to robic max 5 razy.Pozniej haszyk juz jest gorszej jakosci.
Dla porownania macie kulke z pierwszego mieszania i z ostatniego.Ubytek ok 50%



TERAZ DRUGA CZESC CZYLI UTYLIZACJA SCINEK

Poprostu wlewamy do kibla,naciskamy przycisk spluczki i po problemie.Nie wystraszcie sie jak nie bedzie chcialo splynac samoistnie bo mamy tam skruszony lod.Poprostu spuszczamy wode delikatnie co by sie nam nie przelalo.

Tak to wyglada



Mam nadzieje ze zachece wiecej ludzi do wyrobu naszego haszyku!!!!
Pozdrawiam
Anaconda
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Anaconda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 3 miesiąc temu #2

  • Leo Messi
  • Leo Messi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • RETIRED GROWER
  • Posty: 946
  • Zebranych lumenów: 1775
  •  

  •  

ile minut krecisz taka miksture?
ile razy przelewasz ja przez worki ?
jaki procent ci wychodzi powiedzmy z 100g suchych odpadow?
To co nam zostanie smialo mozna dac do gara i gotowac maslo jeszcze sporo trichomow zostanie. Ja od siebie dodam ze robia to w mieszkaniu kubel z mieszanka wrzucilem do duzego worka na smieci bo zawsze cos sie nachlapie a tak to mamy wszystko w worku. pozdro :)
Człowiek wykształcony mówi skomplikowanym językiem o rzeczach prostych. Człowiek inteligentny mówi prostym językiem o rzeczach skomplikowanych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 3 miesiąc temu #3

  •  Avatar
pokaz dzieciaku co za dobro z tego wyszło :D i jak leo napisał z 100 g odpadow ile g dobra wychodzi :talk:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 3 miesiąc temu #4

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

Moge wam powiedziec ze z grow ok 20 plantow uzyskacie ok 150-200g haszu uzywajac same przytopowe I mniejsze wiatraki.Ja nigdy nie licze scinek sorki

Leo
W temacie wszystko pisze.Mieszam tak dlugo az woda w wiekszosci splynie.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Anaconda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 3 miesiąc temu #5

  • Leo Messi
  • Leo Messi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • RETIRED GROWER
  • Posty: 946
  • Zebranych lumenów: 1775
  •  

  •  

Anaconda napisał:
Moge wam powiedziec ze z grow ok 20 plantow uzyskacie ok 150-200g haszu.
W moim przypadku 23 planty daly mi okolo 0,5kg suchych odpadow. Mysle ze 20g to max co z tego zdejme. Wiec te 3/4% mi daje.
Same odpady bez lodyg. To malo ale nie krece dlugo wiertara i przelewalem przez worki tylko 2 razy. Wiec dlatego pytalem, a zanim to zrobilem nie bylo pol posta. :D


Nie przepraszaj dobra robota. To ja wyskoczylem jak zwykle. :D
Człowiek wykształcony mówi skomplikowanym językiem o rzeczach prostych. Człowiek inteligentny mówi prostym językiem o rzeczach skomplikowanych.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Leo Messi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 3 miesiąc temu #6

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

Bylem w trakcie tworzenia sorki Leo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 3 miesiąc temu #7

  • hempgreen
  • hempgreen Avatar
siema ana,jaklbys mogl to kopsnij foty suchego pzdr
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Anaconda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 3 miesiąc temu #8

  • Leo Messi
  • Leo Messi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • RETIRED GROWER
  • Posty: 946
  • Zebranych lumenów: 1775
  •  

  •  

4,5g

Człowiek wykształcony mówi skomplikowanym językiem o rzeczach prostych. Człowiek inteligentny mówi prostym językiem o rzeczach skomplikowanych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Anaconda, Wild, Hannibal

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 3 miesiąc temu #9

  •  Avatar
heheheh nie ma to jak swojak ładnie ladnie :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HASZYK-i jak neutralizowac pozostalosci po harvescie by Anaconda 10 lata 3 miesiąc temu #10

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

hempgreen napisał:
siema ana,jaklbys mogl to kopsnij foty suchego pzdr

Oczywiscie ze bedzie fociszka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany