Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Nasze inne Hobby – Pasje ...

TEMAT: WĘDKARSTWO - Nasza pasja.

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #31

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Wazne wiekszy odchowany i zeby ikry nie miala, a tak to smacznego zycze. Maja sie rozmnozyc i ak sie rozmnoza rybki kochane. w tym roku tye malych sczupiarzy widzialem i wsiego ze chyba bd niezle. Moze i rusze tez na dniu ciezko cos zorganizowac ale woda wola jak ja pierdole, a 3 x bylem i ni hujutki. zobaczymy kolezka bd mial czas ruszamy.Podr hehe podkrecili;) A na jaki zlom zlapales tego pieknego suma? i na co szczupiarz? na algi?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #32

  • Człowiek północy
  • Człowiek północy Avatar
Zgadłeś alga 2, mój dziadek zawsze mi takie polecał ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #33

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Panie z północy bardzo zacny okaz :>

Mięsko smaczne gdyż ryba jak dla gatunku młoda. Szwagier kiedyś złapał większy dużo okaz ale to za granicą, mięso było okropne, czuć było odór zgnilizny, a w ustach smak mułu, w którym sumy kochają przesiadywać.

Ps. Ile ma cm? Ja kiedyś jak byłem młodszy i cieszyły mnie jeszcze ryby, wyciągnąłem na rękę spod kamienia 57cm pstrąga teńczowego :>

Ale to przeszłość...

Hm, nick z dupala czy kolega zainteresowany twórczością mistrza gatunku XX wieku? :>

Pozdrawiam
Choriel :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #34

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Ciekawe czy go za pysk załapałeś czy na szarpaka?

Okresy ochronne obowiązują w polandi.
Jesli złowiłeś ja w nasyzm kraju to jestes kłusownik i mięsiarz a ja gardze takimi ludźmi!!!

WSTYD MI ZA POLAKÓW KTÓRZY TAK ROBIA ZARÓWNO W NASZYM KRAJU JAK I NA OBCZYŹNIE.

bez pozdrowień
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Kowalsky, Warrior, Lutek

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #35

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

KLICZKO napisał:
Ciekawe czy go za pysk załapałeś czy na szarpaka?

Okresy ochronne obowiązują w polandi.
Jesli złowiłeś ja w nasyzm kraju to jestes kłusownik i mięsiarz a ja gardze takimi ludźmi!!!

WSTYD MI ZA POLAKÓW KTÓRZY TAK ROBIA ZARÓWNO W NASZYM KRAJU JAK I NA OBCZYŹNIE.

bez pozdrowień

Popieram. Wedki bym Ci polamal jakbym Cie przylapal na czyms takim. Przez takich wlasnie jak ty wody PZW w Polsce to juz tylko bez rybie szamba.
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Warrior, KLICZKO, Lutek

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #36

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

ChorielMJ napisał:
Panie z północy bardzo zacny okaz :>

Mięsko smaczne gdyż ryba jak dla gatunku młoda. Szwagier kiedyś złapał większy dużo okaz ale to za granicą, mięso było okropne, czuć było odór zgnilizny, a w ustach smak mułu, w którym sumy kochają przesiadywać.

Ps. Ile ma cm? Ja kiedyś jak byłem młodszy i cieszyły mnie jeszcze ryby, wyciągnąłem na rękę spod kamienia 57cm pstrąga teńczowego :>

Ale to przeszłość...

Hm, nick z dupala czy kolega zainteresowany twórczością mistrza gatunku XX wieku? :>

Pozdrawiam
Choriel :)


Jutro dodam zdjęcie ogromnego suma, który był bardzo smaczny. Sum to drapieżnik nie zaciąga mułu jak np. karp więc nie czuć go w nim.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #37

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Sumy nie przesiadują w mule i nie czuc go nim. Sa drapieżnikami co oznacza że mięsko jest dobre.
Duże okazy nie nadaja sie do jedzenia bo są tłuste i drewniane.

Dlatego sie je wypuszcza, szczegónie w zbiornikach zaporowych gdzie maja swój raj i tam oraz w rzekach czuja sie najlepiej.
W mniejszych stawach i zbiornikach robia duże spustoszenie i tamtad lepiej je zabierać.

Największe łowieone okazy były w Odrze, Wisle oraz zbiorniku Elektorwni Rybnik.
Ostatnio w Rybniku został złowiony na kulke proteinową okaz na rekord polski jednak OKRES OCHRONNY NIE POZWOLIŁ NA ZAKWALIFIKOWANIE TEJ RYBY I ZOSTAŁA WYPUSZCZONA.
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Linek

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #38

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

OMG...

Panowie bez spiny... Kłusownikiem nie jestem. Mam kartę wędkarską, co prawda nie tak długo jak mój szwagier ale też długo.

Ps. Sumy żyjące w wodach jeziornych najczęściej czają się na ich dnie wyczekując na ofiarę. Ja sumów nigdy nie łapałem, nie kręciły mnie, może przez wzgląd na wygląd.

A jeżeli chodzi o owego pstrąga, niestety muszę was zmartwić. Złapany poza granicami Polskimi. Zabrać go również nie mogłem gdyż wówczas wyczerpałem już limit połowu ze szwagrem. Ale zapamiętałem jako trofeum.

I proszę was bez obraz, ja również gardzę kłusownikami i nie tylko, kocham przyrodę. No chyba, że chodzi o ludzi, którzy żyją w dziczy, Ci którzy utrzymują rodzinę z zabijania leśnej zwierzyny.
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #39

  • Człowiek północy
  • Człowiek północy Avatar
Nie obchodzą mnie okresy ochronne,swinie ludzie wpieprzaj i zabijaja non stop i niema jakis okresow ochronnych,a pozatym jak ktos zatrowa rzeke sciekamai i zatrowa miliony ryb to co...nie znam ludzi ktorzy by patrzyli na okres ochronny heheheehe napewno nie polacy ,po to jest natura zeby z niej zyc jak to było kiedyś,a nie jak obecnie gdzie zatruwa sie non stop dymami i spalinami z samochodow,fabryk itp więc lepiej chyba zyc dobrami natury niz sztucznie się żywić pracowac i tru nature....
tylko ludzie z całęj planety takie pasozyty ze wlasna ziemie rozkurwia dla pychy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #40

  • buforekdoblanta
  • buforekdoblanta Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 423
  • Zebranych lumenów: 1500
  •  

  •  

Qrwa dobrze że karasia zlapalem..
Ja tu pana z góry poprę bo też mi się zdaję że takie okresy ochronne to..
Jakby kolega do sieci z łodzi jebał co innego.. Ale co? Ładna pogoda bierzesz kij, blanta lecisz w plener.. Co taki bandit jest że se zjadł co wyszarpał? tsss
Jakbym taką sztukę złowił to bym po 20x50g zamroził i się co święto delektował przez dekadę.
To już bym się do Ciebie z Północy panie prędzej za gandzię dojebał:P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany