Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Nasze inne Hobby – Pasje ...

TEMAT: WĘDKARSTWO - Nasza pasja.

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #41

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Człowiek północy napisał:
Nie obchodzą mnie okresy ochronne,swinie ludzie wpieprzaj i zabijaja non stop i niema jakis okresow ochronnych,a pozatym jak ktos zatrowa rzeke sciekamai i zatrowa miliony ryb to co...nie znam ludzi ktorzy by patrzyli na okres ochronny heheheehe napewno nie polacy ,po to jest natura zeby z niej zyc jak to było kiedyś,a nie jak obecnie gdzie zatruwa sie non stop dymami i spalinami z samochodow,fabryk itp więc lepiej chyba zyc dobrami natury niz sztucznie się żywić pracowac i tru nature....
tylko ludzie z całęj planety takie pasozyty ze wlasna ziemie rozkurwia dla pychy

Jasne napierdalaj sobie ryby ze zbiornikow prywatnych a nie z PZW. Bo nie po to ja i cala rzesza innych ludzi place skladke i przestrzegam zasad zeby miec co robic nad ta woda a nie tylko sie najebac. Z tych pieniedzy sa zarybienia ale nic z tego nie wychodzi.
Bo wszyscy napierdalaja ile wlezie jakby w sklepie nie bylo.

Ale nie bo przyjdzie takie stado baranow i zabiera co zlapie nie wazne sprotki dla kota co kolwiek to sie zmieli na oktlety albo zamrozi albo moje ulubione powiedzenie idioty na glebokim tluszczu.

Zero wartosci dla mnie dno.

To skoro ludzie swinie wpierdalaja bez okresow ochronnych to u ktorego sasiada ostanio byles i swinie zlapales ( zajebales ) bo przeciez to natura i sie nalezy ( Nie ) zaplacic za czyjas prace i zabrales do domu zeby napasc brzuch ?
Karma to Suka
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Kowalsky.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: kiełbasa

 
 
 

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #42

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

ChorielMJ napisał:
OMG...

Panowie bez spiny... Kłusownikiem nie jestem. Mam kartę wędkarską, co prawda nie tak długo jak mój szwagier ale też długo.

Ps. Sumy żyjące w wodach jeziornych najczęściej czają się na ich dnie wyczekując na ofiarę. Ja sumów nigdy nie łapałem, nie kręciły mnie, może przez wzgląd na wygląd.

A jeżeli chodzi o owego pstrąga, niestety muszę was zmartwić. Złapany poza granicami Polskimi. Zabrać go również nie mogłem gdyż wówczas wyczerpałem już limit połowu ze szwagrem. Ale zapamiętałem jako trofeum.

I proszę was bez obraz, ja również gardzę kłusownikami i nie tylko, kocham przyrodę. No chyba, że chodzi o ludzi, którzy żyją w dziczy, Ci którzy utrzymują rodzinę z zabijania leśnej zwierzyny.


Widzisz, ja nie mam karty, łowię może raz na rok tam gdzie wolno (czyli na własnych stawach...). U mnie w rodzinie za to wszyscy z kilkunastoma pucharami to się nasłuchać zdążyłem:) Wyluzuj, tylko przedstawiliśmy fakty, pozdro


Człowiek - okresy ochronne Ciebie nie interesują przez co ryby nie mogą się rozmnożyć, one mają wtedy tarło i można sobie odpuścić w danym momencie jakiś okaz:) A potem ciężko jesiotra dorwać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gandalf,

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #43

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

No to troszkę nie wyglądało jak przedstawienie faktów. Trochę mnie to zaskoczyło, i proszę was nauczcie się pytać albo słuchać ludzi do końca nim takowemu przypniecie łatkę kłusownika...


/Ja Cię o kłusowanie nie oskarżałem, tylko pisałem, że duży sum jest dobry:D

Pozdro,
Bong
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #44

  •  Avatar
Ale Tez koal i bong maja duzo racji, klusolstwo od wedkowania, dzieli baarrdzo cienka linia.Pozdrowi i z glowa czlowieka nie podpinam pod klusola jezeli sumnie mial ikry. i gratulowac polowu sam na 2 sprobuje zawsze 3 kupowalem. a jeszcze jak moge wiedziec to srebrna czy zlota? Ja o tych zlotych juz cale zycie slucham ze kozak, chyba jedne z najlepszych wahadlowek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #45

  • Człowiek północy
  • Człowiek północy Avatar
Sreberko
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #46

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

Jak każda osoba wedkujaca nie bedzie przestrzegać przepisów nadanych przez PZW. ( osoby posiadające prywatne stawy lub jeziora same ich przestrzegają w większości zeby mieć ryby na długie lata) i będzie wędkować i zabierać ryby w tym momencie na tarle to za 10 lat bedziemy mogli łapać ryby w akwarium w domu ewentualnie widziec je kupiona w sklepie.



Pozdro
Sandacz
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Warrior, kiełbasa

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #47

  • Rusłan
  • Rusłan Avatar
Przestancie nie takie sa ludzie i biora wszystko co popadnie... Sam biore szczupak 50 cm :D


Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Rusłan.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #48

  • Rusłan
  • Rusłan Avatar
Straszna ta morda.. Ile kilo?? 100?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Rusłan.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #49

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Rusłan napisał:
Straszna ta morda.. Ile kilo?? 50?


Moja głowa mała no ale mieści się tam lajtowo:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

WĘDKARSTWO - Nasza pasja. 9 lata 11 miesiąc temu #50

  •  Avatar
Czy widzicie pod morda suma?Foto. lezy tam czlowiek, a sum ten co leb 2x wiekszy....Szacunek dla zdobywcy!;)I pozdr oczywiscie Calej ekipie wedkarzy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany