Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem...

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #21

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Dziękuję, że jesteście. W sumie to zgadzam się ze wszystkimi w mniejszym lub większym stopniu. Bardzo mi pomagacie w tym trudnym momencie. Chcecie jeszcze lovestory?

Stało się to szybciej niż myślałem. I było tak jak myślałem, trudno jak cholera ale zachowałem zimną krew i nie uległem błaganiu i obietnicom. Czy ulegnę mojemu uczuciu do niej jeszcze raz? Nie znam jeszcze odpowiedzi...

Po wszystkim, odstawiłem ją do domu. Upewniłem się, że będzie ktoś nad nią czuwał. Odjechałem w swoją stronę. Zjarałem blanta. Rozkładam wszystko na części pierwsze, każde uczucie. Czuję ból, a zarazem pustkę i obojętność, żal, tęsknotę, strach i wszystko na raz.... kurwa co jest grane...

Nadzieja podobno umiera ostatnia, może jednak chcę to uratować. Chcę sprawdzić co się będzie działo w ciągu najbliższych dni, jestem w stanie dać jej szansę ale jak zmięknie i oczywiście może być delikatnie mówiąc dyktatura przez okres próbny.

Powiedziała co mam dostać, a raczej co miałem dostać, na święta. Ruszyło mnie to bardzo, tym bardziej że na prawdę zna mnie świetnie. Prezenty i niespodzianki przyniosły by może ożywienie nadziei ale niestety potrzebuję radykalnych zmian w związku.

Jaranie leczy ducha. Czuję się tak obok tego wszystkiego, jakby do mnie nie docierało to, co się stało...

Daję sobie czas... jak długi zobaczymy ale w poniedziałek pewnie zobaczymy się w mieszkaniu o ile przyjedzie. W końcu będzie musiała przyjechać, albo już tam na mnie będzie czekać.
Grow Since 2011.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Człowiek Nauki Fazy, FrakZaFrakiem

 
 
 

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #22

  • FrakZaFrakiem
  • FrakZaFrakiem Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Po zielonej stronie mocy.
  • Posty: 145
  • Zebranych lumenów: 302
Ja ze swoją obecną żoną mieliśmy 2 letnią przerwę, wszystko się popierdzieliło jak zamieszkaliśmy razem. Wytrzymałem 3 miechy głównie prze teściową i fakt, że żona pozwalała jej na ingerowanie w nasze życie.
Po 2 latach zatęskniliśmy do siebie, spotykałem się z różnymi kobietami, ona miała 2 fagasów.
Ona zrozumiała, że trzeba odciąć pępowinę- ja, że z teściową mam kosę po grób :lol:
Spróbowaliśmy i jesteśmy 8 lat po ślubie z dwoma berbeciami.
Jak będzie to ta, to czas nie ma znaczenia. Poczekacie na siebie.


Trzymaj się i jeśli chcesz dobrej rady wykasuj jej nr telefonu, schowaj wszystko co z nią związane, nie utrzymuj kontaktu- dla jej dobra, wszystko się poukłada
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #23

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Juz jak tesciowa sie wpierodol miedzy mlodych , to dopiero narobi:DSwojego zycia nie umialy ulozyc, a komus beda za niego zyc. A huja ja pocisnal matuli, i sie NIE WPIERDALA. Mowie, mamo....Ty juz swoj czas mialas, daj mi samemu sobie zycie zjebac, lub tez w dryga strone....Dala....Kuma sie tylko tako coslychac, ale nie komentuje, i relscje miedy matka/tesciowa/babcia bardzo sie poprawily. Polecam!:DPozdr
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #24

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Sytuacja się wyklarowała. Moja kobieta jest zdeterminowana (edit żeby nie było niejasności ;) ) i ja też, żeby jeszcze zawalczyć o to co nas łączy. Dziękuję wszystkim. Nie wiecie nawet jak bardzo mi pomogliście :)
Grow Since 2011.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez DevineTheDude.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #25

  • Gwyhyr
  • Gwyhyr Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Na pohybel skurwysynom!
  • Posty: 246
  • Zebranych lumenów: 799
  •  

  •  

Hahaha mówiłem ci bracie :D
Walczcie 5 wspólnych lat to wiele szkoda to tracić :peace:
,,Zaciągnij się zielem przyjacielu, to rozjaśni twój zamglony umysł..."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #26

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

DevineTheDude napisał:
Sytuacja się wyklarowała. Moja kobieta jest zdeterminowany i ja też, żeby jeszcze zawalczyć o to co nas łączy. Dziękuję wszystkim. Nie wiecie nawet jak bardzo mi pomogliście :)

Oooooo kurczątko ... :woohoo:

Założę się ,że ten prezent był tak dojebany ,że stwierdziłeś ,że dasz jej szansę :D Materialista ;)

Powiem ci tak ... jeszcze się najesz z jednego koryta w życiu ,ale jak już teraz wolisz to wolna wola :ganja: :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #27

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

A ja tam nie daję szans Twojemu związkowi - jestem brutalny, ale nie lubię owijać w bawełnę. Rozj*** się to prędzej czy później. Prima po pierwsze - jesteś młody i związki z lat młodzieńczych b.rzadko się utrzymują do końca życia.
Była skaza - pojawi się ponownie. Pamiętaj, że ludzie niechętnie się zmieniają. Teraz może być przez jakiś czas OK, ale nim się zorientujesz panna znów wlezie Ci na głowę. Kiedyś też mi się wydawało, że z pierwszą panną, nawet narzeczoną będę do końca życia. Heh...od tamtej pory miałem jeszcze 2 kolejne narzeczone, jedną żonę i obecnie jestem z drugą żoną.
I wina nie tylko leżała po mojej stronie. Oprócz w/w miałem trochę przygód i teraz wiem/czuję, że życia zasmokowałem. I co najważniejsze - niczego nie żałuję :stoned: Z drugiej strony jesteś za młody, by już się wiązać na zawsze. JIM dobrze prawi, że jeszcze powinieneś pozwiedzać trochę świata. Jeszcze Cię twoja fujarka będzie ciągnęła na prawo i lewo.
Trzeba poużywać życia i to nie tylko MY - faceci. Laski też tego potrzebują. A szkoda zdrowia i nerwów na przyprawianie sobie wzajemnie rogów.

Jak jest obecnie git to tylko pogratulować, ale jak będziesz miał znów zgrzyt to przypomniej sobie moje słowa.
I powtórzę to co w pierwszym zdaniu - ja Ci źle nie życzę, ale większych szans nie daję.

Wesołości...
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: andy botwin

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #28

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Twoja kobieta jest ZDETERMINOWANY? To grubsza sprawa....A la elton john?:D hehehehehehe Zarcik taki a gdzie. Tylko w anglii slubow nie bierzcie, bo w papierach na zawsze zostanie....Jak dziei zobacza jeszcze stos na swieta zrobia, i benzyna podleja.... :evil: :whistle:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #29

kutas kutasem a milość miłośćią
raz na jakiś czas coś ewentualnie można nawlecz na wacka
cały sens, magia jaka jest z tą jedyną osobą się tworzy nigdy nie przeskoczy na inną i nie zastąpią jej nalepsze cycki i najciaśniejsza najśliczniejsza cipka

Dude polecam ci
www.facebook.com/mateuszgrzesiak tu dodaje raz na dzień wieczorem coś ciekawego
mateuszgrzesiak.natemat.pl
ufam, że się wam przyda w dalszej drodze
:)
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 8 lata 4 miesiąc temu #30

  • andy botwin
  • andy botwin Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 22
  • Zebranych lumenów: 15
I jak tam kolego po prawie roku, wciąż razem? ;)
Ostatnio zmieniany: 8 lata 4 miesiąc temu przez andy botwin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany