Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem...

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #1

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Siema. Mam straszną rozterkę. Nie wiem czy dobry dział ale szczerze w tej chwili jest dla mnie najważniejsze podzielenie się tym z kimś... I padło na was, bo wiem że dobrzy z was ludzie i mogę liczyć na pomoc.

Mam 22 lata i jestem z moją dziewczyną od 5 lat. To moja pierwsza miłość, taka prawdziwa, która się spełniła i do tej pory byłem szczęśliwy i mogłem dla niej poświęcić wszystko... No właśnie, wszystko :( Poświęciłem sport, znajomych, czas, pieniądze, stosunki z rodziną. Wiem że ona mnie kocha i to bardzo, bo jestem dla niej wszystkim. Daję jej wszystko co mogę ale i tak za mało, chce mnie mieć na wyłączność 7 dni w tygodniu. Każdą chwilę wolną spędzać ze mną. Pretensje o to że idę do pracy... Teraz jak to czytam... Ale jak już zacząłem to dokończę.

To uczucie narastało stopniowo. Głupie myśli, żeby zerwać, które tłumiłem w sobie baaaaaardzo długo, bo przecież się rozumieliśmy i dogadywaliśmy i to był związek idealny. Małe sprzeczki, w których wygrywała... Wstyd się przyznać ale ustępowałem na każdym kroku... byle tylko uszczęśliwić drugą osobę. Nie wiem kiedy zacząłem być przez to nieszczęśliwy ale doszło do tego, że poznałem dziewczynę i umówiłem się z nią.

Najgorsze jest to że nie mam wyrzutów sumienia i kłamie mojej ukochanej w żywe oczy że ją kocham, choć chyba już tak nie jest... A na pewno nie jestem już z nią szczęśliwy tak jak dawniej. Do tego brak namiętności i trzymanie mnie w celibacie tygodniami, a nawet miesiącami, bo przez tabletki nie miała ochoty. Kurwa poświęciłem tyle dla niej, a to i tak jak krew w piach...

Proszę powiedzcie czy zamknąć ten rozdział. Zerwać plaster szybkim ruchem? Czy poczekać, kolejny raz dać sobie szansę, że coś się zmieni, że ona się zmieni....

Nie zostawicie na mnie suchej nitki pewnie ale i tak będę wam wdzięczny za pomoc.... Nie specjalnie mam się tym z kim podzielić :(

W sumie samo to że to napisałem podziałało bardzo terapeutycznie. Przynajmniej wiem co siedzi we mnie....

Ja chcę kolejne piwo!!! kurwa sklepy już u mnie na wsi zamknięte, a dwa nie wystarczą zdecydowanie...
Grow Since 2011.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez DevineTheDude.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Człowiek Nauki Fazy

 
 
 

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #2

  • Klepnix
  • Klepnix Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • .
  • Posty: 2002
  • Zebranych lumenów: 4582
  •  

  •  

zdejmij obrożę!

jesteś młody korzystaj z życia!!!
ruchaj gdzie popadnie! :D
.....
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez Klepnix.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #3

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Prosto z mostu :) jak o tym myślę to jest mi raźniej ale boję się przez co przejdzie zakochana we mnie osoba...

Serio planowałem z nią przyszłość a tu jeb! Jednak nie...
Grow Since 2011.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #4

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

DTD mialem bardzo podobna sytuacje gdy bylem jakos w twoim wieku. Tez 5 lat z dziewczyna moja pierwsza i najwieksza miloscia. Bylem tak zabujany ze nawet jakbyscie mi tu wszyscy mowili ze ona nie dla mnie to i tak bym byl przy swoim ze jest dla mnie de best i tylko z nia chce byc. To jest poprostu zaslepienie zwiazkiem i pierwsza miloscia. Trudno wtedy w tak mlodym wieku patrzac trzezwo na sprawe. Normalnie jestem zdania ze o zwiazek trzeba walczyc ale z tego co tu piszesz to sytuacja trwa juz dlugo i chyba wskazuje na to ze nie jestescie dla siebie stworzeni. Mowiles jej co ci nie pasuje ? Musicie przeprowadzic konkretna i szczera rozmowe i wylozyc twardno co ci nie pasuje i co trzeba zmienic by moc dalej byc razem. Jesli nie jest w stanie tego zrobic to jestem za koncem definitywnym i to szybko.
Sam napisales ze nie masz wyrzutow sumienia, wiesz dla czego bo a)albo jestes kawalem sqrwysyna i skoki w boki to dla ciebie no problem albo b)to co cie laczy z obecna panna to juz nie jest true love.
Ja tez myslalem ze ta moja byla jest naj naj na swiecie i juz drugiej takiej nie znajde. Jakiez to bylo mylne, poznalem nie jedna fajniejsza od tamtej ;> Takze jesli beda cie przechodzic takie mysli ze juz druga taka sie nie zdarzy to odrazu kasuj te mysli w glowie. Tego kwiatu jest pol swiatu ! Oczywiscie moze sie okazac bardzo szybko ze ta nowa bedzie wredna suka ;) Ale to tylko bedzie oznaczac ze trzeba szukac dalej bo nie wolno pozostawc w toksycznym zwiazku bo taki uwazam w ktorym jedna z osob nie jest szczesliwa lub oboje heh. Wiadomo ze ukochana osoba chce nas miec caly czas najlepiej przy sobie ale zwiazek to nie wiezienie. Swiat nie konczy sie na tej drugiej polowce. Na hobby,dla kolegow i innych osob oraz sprawy tez trzeba miec czas, oczywiscie z umiarem pamietajac caly czas ze najwazniejsza jest twoja polowka, ale nie tylko ona jest na tym swiecie !
Musisz poprostu zawierajac zwiazek otwarcie mowic o sobie jaki jestes, co lubisz a co nie i albo to spasuje panience z ktora cos probujesz albo nie i szukasz dalej. Nie wolno kierowac sie tylko uczuciami. Zawsze trzeba to rozdzielic 50% serduchem i 50 glowa.

Takze wywal po mesku kawe na lawe i zapytaj grzecznie czy jest w stanie zmienic to co ci nie pasuje bo jesli nie to nie widzisz sensu i nie chcesz tkwic w takim zwiazku dalej i tyle. Jestes mlody takze na pelnym loozie jeszcze znajdziesz dla siebie polowke, grunt zeby wyciagac wnioski z kazdegu zwiazku by byc madrzejszym w nastepnym i wiedziec czego sie chce i umiec tez to powiedziec.
Takze dzialaj ! I Melduj o sukcesach ;)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez marlej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Klepnix, Bongjour, padadeszcz, , leszczu

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #5

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Zdecydowanie opcja b). Ja staruszki na pasach przeprowadzam... Nawet nie myślałem, że w życiu będę podrywać inne dupy jak mam swoją :/
Grow Since 2011.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #6

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

No widzisz wiec tez nie mysl ze nie znajdzie sie inna lepsiejsza jesli ta nie jest w stanie zmienic tego co ci nie pasje. Pisze tak zeby cie taka mysl nie blokowala przed podjeciem meskiej decyzji gdy bedzie trzeba.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #7

  • Klepnix
  • Klepnix Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • .
  • Posty: 2002
  • Zebranych lumenów: 4582
  •  

  •  

o k..marlej ale wypracowanie jebnołeś :)
.....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jabol

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #8

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Dzięki Marlej. Twoje wypracowanie jest dla mnie bardzo ważne. Oprócz tej jednej myśli blokuje mnie inna... Byłem nańką, i jak ona sobie beze mnie poradzi? Mieszkamy razem, jak to rozwiązać? kto ma się wyprowadzić itd.
Grow Since 2011.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #9

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

@Klepnix heh zawsze po stuffie gadam wiecej niz trzeba ;D Nie no mialem podobna sytuacje za soba i przezylem ;) Wiec trza pomoc mlodemu co by jak najmniej bezbolesnie i wlasciwie przeszedl przez to samo jak juz czlowiek wie jak.
Ja to qrwa generalnie romantyk jestem ;D
Devine no a czyje mieszkanie jest ? Kogo jest ten zostaje simple ;) Jak ona sobie poradzi... znajdzie sobie innego PANA ktory bedzie nia nianczyl i sie opiekowal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wołanie o pomoc... Co mam zrobić ze swoim związkiem... 9 lata 3 miesiąc temu #10

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Witam w klubie :D

So wake me up when it's all over
When I'm wiser and I'm older
All this time I was finding myself and I
Didn't know I was lost...
Grow Since 2011.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany